Apartamenty Platan Plaza

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWłoski Zakątek Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 492 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aleje przy Czereśniowej(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, Aleje Jerozolimskie 198R-198S (6.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 478/m2
  Aleje przy Czereśniowej
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 6
  Powierzchnia: 54 - 93 m2
  Liczba pokoi: 3
  Kyrih
 • Naukowa ABC(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 15 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Naukowa ABC
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 77 - 78 m2
  Liczba pokoi: 4
  Belvedere Nieruchomości
 • Naukowa 16(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Włochy, Stare Włochy, ul. Naukowa 16 (6.1 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 080 brutto/m2
  Naukowa 16
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 61 - 112 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  Structur Concept Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Apartamenty Platan Plaza to inwestycja spółki Włoski Zakątek Sp. z o.o,która została powołana do przeprowadzenia kilku projektów developerskich na terenie Warszawy. Pracownia M&K; ARCHITEKCI stworzyła projekt łączący w sobie elegancję, prestiż i pełen komfort życia. Nadzór Inwestycyjny oraz kierownictwo nad projektem sprawuje firma DEVELOPMENT PROJECT MANAGEMENT Sp. z o.o. Inwestycje spółki prowadzone w oparciu o znanych i doświadczonych fachowców są gwarancją sukcesu oraz perfekcyjnego wykonania, wszystko po to, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo oraz spokój w najwyższym standardzie wykończenia budynku.Trzypiętrowy luksusowy apartamentowiec położony jest w doskonałej lokalizacji w sercu Starych Włoch, zaledwie 6 km od centrum.Platan Plaza – to idealne miejsce dla wszystkich, którzy chcą żyć niemal w centrum wielkiego miasta a równocześnie mieć możliwość w ciągu paru chwil przenieść się w miejsce ciche i pełne zieleni zapewniające komfort i odpoczynek mieszkańcom.W pobliżu znajdą Państwo przedszkola ( Polsko jak i anglojęzyczne) szkoły, park oraz centra handlowe takie jak Blue City, Reduta, supermarket Leclerc oraz Makro Cash and Carry.Przy projektowaniu budynku głównym celem, który udało się osiągnąć było stworzenie budynku o podwyższonym standardzie w eleganckiej nowoczesnej architekturze. Prestiżowy charakter budynku, a także trwałość podczas jego eksploatacji zagwarantują wysokiej klasy materiały wykończeniowe. Zapewniamy eleganckie wykończenia holi wejściowych i klatek schodowych. Na elewacji użyte są materiały z szlachetnego drewna i naturalnego kamienia. Dla ułatwienia komunikacji wewnątrz Platan Plaza zaproponowaliśmy Państwu dwa wejścia do budynku A oraz B. Dla wygody mieszkańców budynek wyposażony jest w dwie cichobieżne windy firmy Shindler. Cały kompleks Platan Plaza jest ogrodzony, oświetlony oraz monitorowany. W części podziemnej znajduje się wielostanowiskowy garaż oraz ogrzewane komórki lokatorskie. Do apartamentów na parterze przynależą ogródki, a każdy apartament na wyższych kondygnacjach posiada balkon lub taras. Dodatkowe poczucie komfortu mieszkańcom lokali na parterze zapewnią rolety antywłamaniowe zamontowane we wszystkich oknach. W naszej ofercie znajdują się apartamenty o powierzchni od 32 m2 do 142 m2 co pozwoli dopasować ich wielkość do Państwa indywidualnych potrzeb.

Inwestycja Apartamenty Platan Plaza znajduje się na Starych Włochach, ul. Cietrzewia 33 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Włoski Zakątek Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Apartamenty Platan Plaza została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych mieszkań w tym 10 lokali typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Platan Plaza pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Włoski Zakątek Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 47 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Elewacja
Tynk zewnętrzny systemowy gładki i boniowany, malowany 2-krotnie farbą silikonową. Parter elewacji północnej zawiera elementy drewniane elewacyjne (drewno modrzew syberyjski zaimpregnowane przeciw pożarowo oraz zabezpieczone środkami grzybobójczymi). Na ścianach elewacji frontowej oraz parteru dziedzińca zastosowane zostały elementy kamienne (płyty z piaskowca gr. 3,5 cm na profilach systemowych). Cokoły parteru zostały zrobione z płyt granitowych do 30 cm ponad poziomem terenu.
Stolarka okienna
Okna drewniane z nawietrzakami.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe.
Balkony
Posadzki balkonów zostały wykonane z gresu antypoślizgowego, mrozoodpornego na warstwie kleju. Balustrady stalowe (słupki z podwójnych płaskowników co 90 cm, wypełnione siatką w ramie stalowej, malowanej proszkowo, pochwyty ze stali nierdzewnej). Balustrady w „portfentrach” wykonane ze szkła bezpiecznego VSG (dwuwarstwowego z folią wewnątrz) mocowanego punktowo specjalnymi elementami ze stali nierdzewnej.
Posadzka
Szlichta betonowa.
Ściany
Wykończone tynkiem gipsowym, gruntowanie i malowane dwukrotnie farbą emulsyjną.
Sufity
Wykończone tynkiem gipsowym, gruntowanie i malowane dwukrotnie farbą emulsyjną.
Parapety zewnętrzne
Z blachy powlekanej.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna,
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: winda, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Platan Plaza

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Włochy przy ul. Cietrzewia 33.

Włochy to warszawska dzielnica o powierzchni ok. 29 km2, która położona jest na południowo-zachodnim krańcu miasta. Charakterystyczną częścią obszaru jest największy w Polsce port lotniczy Warszawa-Okęcie. Ze względu na obecność lotniska występuje tutaj niska zabudowa: nowoczesne domy wielorodzinne oraz budynki biurowo-usługowe, będące siedzibami znanych firm, np. Avon, Philips, Microsoft, Mercedes-Benz. Włochy zamieszkuje obecnie ok. 39 tys. osób, lecz intensywny rozwój osiedli mieszkaniowych powoduje wzrost liczby ludności. W obrębie dzielnicy znajdują się przestrzenie zielonego krajobrazu: Park Kombatantów, Park Staw Koziorożca, Park Stawy Cietrzewia oraz kilka zieleńców. Tereny zielone wyposażone są w place zabaw, siłownie, place wypoczynkowe i pomosty dla wędkarzy. Pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej pozwalają dojechać do centrum w czasie 15-20 minut. Ważnymi trasami wylotowymi są Al. Jerozolimskie i Al. Krakowska, a arteriami miejskimi – 2 obwodnice.

Komunikacja

Podróż pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej lub Warszawskiej Kolei Dojazdowej z dzielnicy Włochy do Śródmieścia trwa od 15 do 20 minut, zaś dojazd do stacji kolejowych umożliwiają linie tramwajowe i autobusowe. Przez teren dzielnicy przebiegają trasy wylotowe: Al. Jerozolimskie oraz Al. Krakowska, a także obwodnice: Nowolazurowa i Południowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Platan Plaza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Apartamenty Platan Plaza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mikołajska 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Platan Plaza znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 94 im. Pierwszego Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w odległości 150 m, Przedszkole nr 71 w odległości 200 m, Punkt Przedszkolny Mini Przedszkolak w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Platan Plaza składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep spożywczo-monopolowy, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 390 m znajduje się Makro Cash & Carry.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie