Fabryka PZO

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kamionkowska, oferowane bezpośrednio przez

White Star Real Estate

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fabryka PZO

9 zdjęć

Fabryka PZO
Fabryka PZO
Fabryka PZO
Fabryka PZO

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 121 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Fabryka PZO to miejsce do życia w sercu historycznej Pragi. Inwestycja realizowana jest na terenie przedwojennych zakładów optycznych na Kamionku. Priorytety, którymi kierowali się autorzy projektu, to wkomponowaniu nowego budynku w pejzaż dzielnicy i zapewnienie optymalnego komfortu mieszkańcom, poprzez odizolowanie go od ruchu ulicznego. Tu odnajdą się wszyscy, którzy szukają oryginalnego klimatu do życia.

Inwestycja Fabryka PZO znajduje się na Kamionku, ul. Kamionkowska (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez White Star Real Estate.

Inwestycja Fabryka PZO została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 121 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fabryka PZO nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców White Star Real Estate przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Dynamika Pragi jest wyczuwalna na każdym kroku – tu historia przeplata się z tym, co stylowe i nowoczesne. Mieszkańców i inwestorów przyciągają ciekawa architektura, liczne punkty handlowo-usługowe, bliskość centrum Warszawy oraz strefy zieleni, wśród których Park Skaryszewski ze swoją sportową infrastrukturą stanowi szczególną atrakcję.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fabryka PZO?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fabryka PZO mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1244 metrów od inwestycji Fabryka PZO znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fabryka PZO znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka PZO znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 129 m, Uniwersytet SWPS w odległości 179 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 185 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fabryka PZO jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 143 m, Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 171 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 174 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fabryka PZO składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 113 m znajduje się Cukiernia Sweetness, w odległości 144 m znajduje się Putka, w odległości 148 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fabryka PZO w odległości 259 m znajduje się boisko / kort, w odległości 272 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 278 m znajduje się centrum sportowe.

Data publikacji: 03.10.2019
Data aktualizacji: 20.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: