Osiedle Park Żerniki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezWest Invest Company Sp. z.o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 83 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Żernicka(0.9 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Żernicka 196 (7.9 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 100/m2
  Żernicka
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 40 - 86 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  DR Developer sp. z o.o.
 • Osiedle Ande(1.5 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Tadeusza Brzozy (8.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 200 brutto/m2
  Osiedle Ande
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 39 - 143 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  Rodis Sp. z o.o.
 • WUWART(1.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Białodrzewna (8.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 8 900 brutto/m2
  WUWART
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 71 - 94 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  PCG Sp. z o.o. sp. k.

Opis Inwestycji

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nową inwestycją we Wrocławiu – Osiedle Park Żerniki.W ofercie proponujemy 60 mieszkań o zróżnicowanych układach:• mieszkania typu LOFT o pow. ok. 47m2 zlokalizowane na parterze z dostępem do ogródka,• mieszkania na pierwszym piętrze 1-, 2- i 3-pokojowe o pow. 31-53m2 z balkonem lub tarasem,• mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe z antresolami o powierzchni od 49m2 do 100m2 – na parterze z ogródkami, na wyższych kondygnacjach z balkonami lub tarasami.Projekt zakłada budowę garażu podziemnego na 57 miejsc postojowych oraz 27 miejsc postojowych naziemnych, dwie windy, komórki lokatorskie oraz wózkownie/rowerownie.Dodatkowo, na osiedlu zostanie zaprojektowana stacja ładowania samochodów elektrycznych. Na terenie inwestycji znajdzie się także plac zabaw oraz siłownia plenerowa.Dbając o estetykę i środowisko na osiedlu zostały zaprojektowane półpodziemne pojemniki na odpady, które doskonale komponują się z otoczeniem i ułatwiają segregację. Według zapewnień producenta, niemal 100% materiałów użytych do produkcji pojemników może zostać ponownie wykorzystana w recyclingu a temperatura pod poziomem gruntu wynosząca średnio ok. 10 stopni C spowalnia proces rozkładu organicznego odpadów organicznych.

Inwestycja Osiedle Park Żerniki znajduje się na Żernikach, ul. Strachowicka 3 (8.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera West Invest Company Sp. z.o.o..

Inwestycja Osiedle Park Żerniki jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Park Żerniki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 27 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 6 614 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper West Invest Company Sp. z.o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: pojedyncze w cenie 20 000 zł; platforma na dwa samochody 30 000 zł.
 • miejsca postojowe naziemne: w cenie 15 000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, własna kotłownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Park Żerniki

Osiedle Park Żerniki powstaje w zachodniej części Wrocławia przy ul. Strachowickiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się Park Żernicki, rzeka Ługowina oraz duża ilość terenów zielonych. Dużym atutem inwestycji jest szybki dojazd samochodem do ulicy Kosmonautów, Autostradowej Obwodnicy Wrocławia i lotniska. Skomunikowanie z centrum miasta zapewniają linie autobusowe oraz trasa kolejowa ze stacją Wrocław-Żerniki. W pobliżu znajdują się sklepy i punkty usługowe, dyskont spożywczy, poczta, apteka, kościół, a także szkoła podstawowa, przedszkole i nowoczesny szpital. Wybrane przez nas miejsce inwestycji leży w obszarze rozwiniętej infrastruktury i równocześnie z dala od miejskiego zgiełku - w strefie ciszy i otoczeniu przyrody.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Park Żerniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Park Żerniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Strachowicka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Park Żerniki w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 19.04.2019

Data aktualizacji: 13.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie