Targowa 5

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zamoyskiego, oferowane bezpośrednio przez

Wawa Novum Siedem Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Zamoyskiego 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 342 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Targowa 5

5 zdjęć

Targowa 5
Targowa 5
Targowa 5
Targowa 5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 65 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Targowa 5, to najnowszy projekt grupy kapitałowej Novum.

Powstaje w bardzo modnej w ostatnich latach dzielnicy Praga Północ.

Do głównych cech charakterystycznych tego miejsca należy bliskość metra, linii tramwajowych, autobusowych i kolejowych, Stadionu Narodowego, a przede wszystkim jednego z najpiękniejszych Parków w Europie.

Budynek wraz z lokalizacją to miejsce sprzyjające osobom aktywnym dla których bliskość centrum Warszawy ma kluczowe znaczenie, a pobliski Park wraz z Jeziorkiem Kamionkowskim rekompensuje codzienny Warszawski zgiełk.

To idealne miejsce do ćwiczeń, jazdy na rowerze, relaksu, zaś ul. Ząbkowska to miejsce dla koneserów.

W promieniu 1 km mamy centrum handlowe Wileńska, liczne sklepy i zakłady rzemieślnicze, stołeczny ogród zoologiczny oraz plażę miejską zlokalizowaną nad samą Wisłą.

W ofercie będziemy posiadać mieszkania 1 i 2 pokojowe, o powierzchniach 30 – 50 m2 w 9 kondygnacyjnym budynku z pięknym widokiem na Warszawę, a nowoczesny design budynku wyróżniał się będzie na tle okolicznej historycznej architektury.

Inwestycja Targowa 5 znajduje się na Kamionku, ul. Zamoyskiego 37 (3.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Wawa Novum Siedem Sp. z o.o.

Inwestycja Targowa 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 65 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Targowa 5 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Wawa Novum Siedem Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Targowa 5?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Targowa 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 590 metrów od inwestycji Targowa 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Targowa 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 5 znajduje się 45 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: LXXII Liceum Ogólnokształcące w odległości 119 m, szkoła w odległości 137 m, szkoła w odległości 155 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Targowa 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 522 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 543 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 663 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Targowa 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 91 m znajduje się Smacznego Warszawo, w odległości 168 m znajduje się Żabka, w odległości 244 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Targowa 5 w odległości 119 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 199 m znajduje się boisko / kort, w odległości 204 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.05.2018
Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: