Apartamenty Gombrowicza 27

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Gombrowicza, oferowane bezpośrednio przez VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

Łódź, Górna, Ruda, ul. Gombrowicza 27/29

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 769 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Gombrowicza 27

10 zdjęć

Apartamenty Gombrowicza 27
Apartamenty Gombrowicza 27
Apartamenty Gombrowicza 27
Apartamenty Gombrowicza 27

Opis Inwestycji

Apartamenty Gombrowicza 27 logo

Apartamenty Gombrowicza 27 realizowane są w urokliwej, zielonej części Łodzi. Realizując prace projektowe, zwracaliśmy szczególną uwagę na funkcjonalność i komfort przyszłych mieszkańców.

Ideą inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 jest stworzenie komfortowej i starannie zaprojektowanej przestrzeni dla jej przyszłych mieszkańców. Ustawienie budynku zapewni korzystne ekspozycje wszystkich mieszkań, a odpowiedni odstęp pomiędzy dwoma skrzydłami budynku zagwarantuje niezbędną intymność jego lokatorom. Utrzymana w jasnej kolorystyce elewacja budynku, zostanie idealnie wpisana w otaczający krajobraz, a garaże oraz parking zewnętrzny pozwolą na zachowanie uporządkowanej przestrzeni wokół inwestycji. Atutem inwestycji są bardzo przemyślane i łatwe do aranżacji układy mieszkań. Apartamenty Gombrowicza 27 to idealna propozycja dla osób, które lubią łączyć miejskie życie z aktywnym wypoczynkiem. W kameralnym 3 kondygnacyjnym budynku o nowoczesnej architekturze znajdować się będzie 21 apartamentów o zróżnicowanej powierzchni od 36,75 m2 do 85,12 m2. W tych metrażach przygotowaliśmy mieszkania 2-, 3-, 4- pokojowe, z garażami zlokalizowanymi w parterze oraz parkingiem zewnętrznym. Do mieszkań położonych na parterze przylegają rozległe ogródki.

To miejsce, w którym w pełni wykorzystasz swój wolny czas. Apartamenty Gombrowicza 27 to miejsce idealne dla rodzin z dziećmi jak również dla osób planujących zakup swojego pierwszego mieszkania.

Inwestycja Apartamenty Gombrowicza 27 znajduje się na osiedlu Ruda, ul. Gombrowicza 27/29 (5.5 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k.

Inwestycja Apartamenty Gombrowicza 27 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 21 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców VRD Sp. z o.o. Blokowa Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 10 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 21 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (10)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: 10 miejsc postojowych zewnętrznych, 11 w garażach w parterze budynku.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Apartamenty Gombrowicza 27 zlokalizowane będą w południowej części Łodzi, w zacisznej części osiedla Ruda. Oddalone od ruchliwych ulic i zgiełku, położone przy Rudzkiej Górze, kompleksie leśnym Las Ruda-Popioły oraz Parku im. 1 maja. W odległości kilkudziesięciu metrów od Apartamentów Gombrowicza 27 znajdują się przystanki komunikacji miejskiej, pozwalające na dogodne połączenie z centrum Łodzi. Bliskość trasy Górna stanowi korzystne połączenie z innymi dzielnicami Łodzi, natomiast wylot na trasę S14 pozwoli na komfortowy wyjazd i wjazd do miasta. W sąsiedztwie znajdują się, przedszkola, szkoły, żłobki, placówki medyczne, tereny rekreacyjne, obiekty sportowe, centra handlowe takie jak Port Łódź, IKEA oraz wiele mniejszych sklepów i punktów usługowych. Takie otoczenie czyni Apartamenty Gombrowicza 27 miejscem dogodnym dla mieszkańców.

Południowa część Łodzi rozciągnięta na powierzchni ok. 70 km. kw i zamieszkana jest przez 170 tys. osób. Dzielnica dzieli się na rejony Chojny-Dąbrowa, Chojny, Górniak, Piastów-Kurak, Rokicie, Ruda, Nad Nerem, Wiskitno. Główne ulice dzielnicy to u. Pabianicka, ul. Rzgowska i odchodząca od niej w kierunku wschodnim ul. Jarosława Dąbrowskiego. To dzielnica bogata w parki i ośrodki rekreacyjne, takie jak Stawy Jana, Młynek, Rudzka Góra czy Las Ruda Popioły. Na terenie dzielnicy znajdują się też zabytki takie, jak dwór Benedykta Górskiego, Muzeum Włókiennictwa, Willa Ferdynanda Koninga czy liczne parki. Dzielnica jest doskonale skomunikowana dzięki sieci komunikacji miejskiej ale też dworcowi PKP Łódź Chojny i położonego we wschodniej części dzielnicy portowi lotniczemu. Dzielnica ma dobry odstęp do punktów usługowych dzięki kilku hipermarketom, centrum handlowemu Guliwer i supermarketom budowlanym. Zabudowa mieszkalna to głównie bloki, przedwojenne kamienice i robotnicze domki jednorodzinne. Mieszczą się tu też cmentarze katolickie i ewangelicko-augsburski. Główne centrum handlowe to Guliwer z hipermarketem Carrefour.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta a także stacja PKP Łódź Chojny, z której odjeżdżają pociągi do największych polskich miast. Na terenie dzielnicy znajdują się też liczne przystanki autobusowe i tramwajowe.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Demokratyczna - Starorudzka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Prywatne w Łodzi "Zielone Przedszkole" w odległości 120 m, COLLEGE OF LANGUAGES w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 340 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Piekarnia, w odległości 430 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gombrowicza 27 w odległości 480 m znajduje się Skocznia narciarska K 15, w odległości 490 m znajduje się Zjeżdżalnia grawitacyjna.

Data publikacji: 03.06.2020
Data aktualizacji: 27.07.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: