Villa Romanów

Oferta archiwalna

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 204 oferty w najbliższej okolicy!

Villa Romanów

7 zdjęć

Villa Romanów
Villa Romanów
Villa Romanów
Villa Romanów

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Villa Romanów
  3 kw. 2023
  „VILLA ROMANÓW” etap III zakłada wybudowanie 2 budynków mieszkalnych z 74 lokalami mieszkalnymi na sprzedaż. W budynkach znajdują się ustawne kawalerki o powierzchni 30,41 m2 jaki przestronne apartamenty liczące ok. 128,05 m2. Większość mieszkań to lokale 2-3 pokojoweo powierzchni od 40 m2 do 60 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkony lub tarasy. Lokale na ostatniej kondygnacji posiadają rozległe antresole o powierzchni sięgającej nawet do 41 m2,a mieszkania na parterze prywatne ogródki. Mieszkania charakteryzują się atrakcyjnymii funkcjonalnymi metrażami. Budynki będą wyposażone w windy oraz podziemny garaż dla mieszkańców. Przewiduje się również budowę dodatkowych miejsc parkingowych na zewnątrz.W jednym z budynków zaprojektowano fitness club z oddzielnym wejściem.Villa Romanów proponuje ciekawą i niespotykaną w Łodzi formę architektoniczną w stylu willi miejskich wyróżnioną przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi.

  Osiedle Villa Romanów

  od 7 000 zł/m2
  ul. Romanowska 55 , Bałuty Zachodnie, Bałuty, Łódź(10 km od centrum)
  Apartamenty A-Z Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski
 • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Konstrukcja budynku

tradycyjna

Dach

blacha stalowa

Elewacja

tynk elewacyjny

Stolarka okienna

stolarka okienna z PCV

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe

Balkony

obłożone gresem, balustrada

Posadzka

cementowa

Ściany

bloczki silikatowe

Sufity

żelbetowe

Parapety zewnętrzne

blacha

Parapety wewnętrzne

konglomerat

Instalacje

instalacja wod.-kan, c.o., elektryczna, niskoprądowa, wentylacji

Ogrzewanie

sieć miejska

Wentylacja

grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

brak

Wyposażenie kuchni

brak

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc) w cenie 12 300 zł.
 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Drugi etap inwestycji Villa Romanów to budynek 4 piętrowy z 64 mieszkaniami o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach. Znajdują się w nim zarówno ustawne kawalerki o powierzchni 28 m2 jak i przestronne apartamenty liczące 94 m2. Lokale na ostatniej kondygnacji posiadają rozlegle tarasy o powierzchni sięgającej nawet do 50 m2 , a mieszkania na parterze prywatne ogródki. W budynku przewidziano cichobieżną windę, pomieszczenia gospodarcze usytuowane na piętrze oraz w północnej części budynku na poziomie -1 miejsca parkingowe w wielostanowiskowym garażu podziemnym , a także miejsca postojowe na ogrodzonym terenie. Villa Romanów proponuje ciekawą i niespotykaną w Łodzi formę architektoniczną w stylu willi miejskich wyróżnioną przez użytkowników portalu Rynek Pierwotny w kategorii Najlepsza Architektura w Łodzi.

Budynek położony jest w sąsiedztwie zieleńca miejskiego, terenów sportowo-rekreacyjnych (kort tenisowy, boiska do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki) oraz przedszkola, sklepu, usług i poczty.

Zapoznaj się, wybierz i skorzystaj z limitowanej oferty, dzięki której zamieszkasz na komfortowym osiedlu z atrakcyjnym widokiem!

"Osiedle Villa Romanów" to nasza propozycja dla osób ceniących prywatność, spokój oraz bogactwo zieleni.

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Romanowskiej w dzielnicy Bałuty.

Villa Romanów sposobem na wygodne życie!

Pierwszy etap inwestycji jest już ukończony, oddany do użytku i zamieszkany.

Wciąż czekają na Państwa 2 mieszkania, o zróżnicowanym metrażu, w bardzo atrakcyjnych cenach. Całe osiedle ma wysokość czterech kondygnacji z jedną kondygnacją podziemną, na której znajdują się garaże. W parterach zaprojektowaliśmy przestronne ogródki, które staną się zielonym salonem dostępnym bezpośrednio z mieszkania.

Inwestycja Villa Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska (10.3 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Villa Romanów Sp. z o.o.

Inwestycja Villa Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Villa Romanów nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Romanów Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (50 miejsc) w cenie 12 300 zł
 • miejsca postojowe podziemne (14 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

cisza i bezpieczeństwo wymarzone miejsce do zamieszkania Osiedle stworzyliśmy z myślą o rodzinach poszukujących solidnego, funkcjonalnego mieszkania w atrakcyjnej cenie. Z dala od miejskiego zgiełku, ale z łatwym dojazdem do centrum. Do Manufy dojedziesz w kilka minut, a tuż obok znajduje się przystanek autobusowy linii 84A.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Villa Romanów?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Romanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Villa Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zielony Romanów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Villa Romanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Romanów znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne "ALA" w odległości 180 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Romanów w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.06.2015
Data aktualizacji: 19.01.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Bałutach Zachodnich

Oferty na Bałutach Zachodnich

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: