Aleksandria

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Mermaid Properties Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Aleksandria dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
AC1.0
4
83,62 m²
Parter
AC2.0
4
80,01 m²
Parter
D1.2
4
70,23 m²
2
D1.4
4
69,85 m²
4

Opis Inwestycji

Osiedle Aleksandria tworzą łącznie cztery nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, wzniesione na działce o powierzchni 13.128 m2. Budowa kompleksu przebiegać będzie etapowo: w etapie pierwszym wybudowany zostanie jeden budynek mieszczący 63 mieszkania, w następnym II etapie powstał budynek D oddany w 4 Q 2014, III etap to budowa budynku C która rozpoczęła się w 4Q 2015 i zostanie oddana do użytku w 4Q 2016r. Zakończenie budowy IV etapu nastąpi w I Q 2020.

Inwestycja Aleksandria znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0.6 km od Łodzi), jest realizowana przez dewelopera Mermaid Properties Sp. z o.o..

Inwestycja Aleksandria jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleksandria pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 70 do 84 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 70 do 84 m2 (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Mermaid Properties Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 207 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (30).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 70 do 84 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 4-pokojowe.
Ceny mieszkań:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aleksandria

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. Od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce i skorzystać z tamtejszych licznych uczelni wyższych. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Świetna komunikacja z Łodzią i sąsiednim Zgierzem umożliwia wizyty w tamtejszych centrach handlowych, kinach, teatrach i muzeach. Aleksandrów Łódzki posiada basen, kilka ciekawych zabytków z XIX wieku a do tego 3 państwowe i 2 prywatne przedszkola, 6 podstawówek, 3 gimnazja, 3 licea i 1 liceum prywatne.

Komunikacja

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

W odległości 350 metrów od inwestycji Aleksandria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Konstantynowska - CPN (3476).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandria znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 z oddziałami integracyjnymi w odległości 300m, Przedszkole Prywatne ALA w odległości 800m, Miejskie Przedszkole nr 1 w odległości 900m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 350 m znajduje się Przychodnia, w odległości 800 m znajduje się Elmed. NZOZ, w odległości 1500 m znajduje się Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie Łódzkim, w odległości 1150 m znajduje się parafia Świętych Archaniołów Rafała i Michała, w odległości 1450 m znajduje się Biblioteka Publiczna im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Nowak Jacek - Fitness club, w odległości 1000 m znajduje się Pływalnia Olimpijczyk, w odległości 1450 m znajduje się Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 21.11.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie