Aleksandria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24, oferowane bezpośrednio przez

Mermaid Capital

Aleksandrów Łódzki, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Aleksandria

28 zdjęć

Aleksandria
Aleksandria
Aleksandria
Aleksandria

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 207 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (30)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Osiedle Aleksandria tworzą łącznie cztery nowoczesne, pięciokondygnacyjne budynki wielorodzinne, wzniesione na działce o powierzchni 13.128 m2. Budowa kompleksu przebiegać będzie etapowo: w etapie pierwszym wybudowany zostanie jeden budynek mieszczący 63 mieszkania, w następnym II etapie powstał budynek D oddany w 4 Q 2014, III etap to budowa budynku C która rozpoczęła się w 4Q 2015 i zostanie oddana do użytku w 4Q 2016r. Zakończenie budowy IV etapu nastąpi w I Q 2020.

Inwestycja Aleksandria znajduje się w Aleksandrowie Łódzkim, ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 24 (0.6 km od Łodzi), została zrealizowana przez Mermaid Capital.

Inwestycja Aleksandria została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 207 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Aleksandria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Mermaid Capital przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 30 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Aleksandrów Łódzki ma powierzchnię 13 km. kw. I populację 20 tys. mieszkańców. To miasto położone ok. 4 km. od granic Łodzi i Zgierza, wchodzące w skład aglomeracji Łódzkiej. Dzięki temu można stąd szybko dojechać do drugiego pod względem wielkości miasta w Polsce. Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Na zachód i południe od miasta rozciągają się trzy lasy umożliwiające aktywność fizyczną na świeżym powietrzu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Aleksandria?

Główne arterie Aleksandrowa Łódzkiego to ul.. Wierzbińska, 11-tego Listopada i Piotrkowska. Z Łodzią miasto łączy kolej i tramwaj. ok. 10 km od Aleksandrowa Łódzkiego można wjechać na autostradę A2 a przez miasto przebiegają dwie drogi krajowe (Gdańsk-Częstochowa i Stryków-Rzgów), co czyni miasto świetnie skomunikowanym z resztą kraju. Do Łodzi można dojechać dzięki Łódzkiej Kolei Aglomeracyjnej. Do Łódzkiego lotniska im. W. Reymonta jest ok. 10 km. Miasto jest też połączone komunikacją autobusową ze Zgierzem.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aleksandria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 359 metrów od inwestycji Aleksandria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pabianicka - Piłsudskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Aleksandria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandria znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Jana Pawła II w Aleksandrowie Łódzkim w odległości 492 m, szkoła w odległości 548 m, szkoła w odległości 580 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Aleksandria jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 349 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 369 m, Gabinet Stomatologiczny w odległości 739 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aleksandria składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 228 m znajduje się InterMarche, w odległości 299 m znajduje się Z Dymu, w odległości 302 m znajduje się PoloMarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aleksandria w odległości 490 m znajduje się boisko / kort, w odległości 498 m znajduje się boisko / kort, w odległości 520 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 16.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: