Kaskada Skorosze

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Kaskada Skorosze zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

427 mieszkań na Skoroszach
Alpha Park II

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Skoroszewska

(9,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Alpha Park II znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o.. Inwestycja Alpha Park II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 182 lokale mieszkalne o powierzchniach od 31 do 69 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Alpha Park II znajduje się 15 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Eolian Park (budynek Stromboli)

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Przy Forcie 10

(8,1 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się na Skoroszach, ul. Przy Forcie 10 (8,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Xender. Inwestycja Eolian Park (budynek Stromboli) została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 134 lokale mieszkalne o powierzchniach od 67 do 98 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Eolian Park (budynek Stromboli) znajduje się 5 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Inwestycja przy ul. Ryżowej

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Ryżowa 43

(8,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Inwestycja przy ul. Ryżowej znajduje się na Skoroszach, ul. Ryżowa 43 (8,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Olmont Investmens Sp. z o.o.. Inwestycja Inwestycja przy ul. Ryżowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 64 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Inwestycja przy ul. Ryżowej znajduje się 35 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Skorosze XI

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Prystora

(8,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Skorosze XI znajduje się na Skoroszach, ul. Prystora (8,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k. Inwestycja Skorosze XI jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 42 do 111 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Tomcia Palucha

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha

(9,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Tomcia Palucha znajduje się na Skoroszach, ul. Tomcia Palucha (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o.. Inwestycja Tomcia Palucha jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 111 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 101 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kaskada Skorosze to najnowszy projekt mieszkaniowy uznanego na warszawskim rynku dewelopera Victoria Dom S.A. Geometryczna forma budynku, której kaskadowy układ harmonijnie wpisuje się w otoczenie, zwraca uwagę klasycznymi proporcjami trzech budujących ja brył.Dwa połączone ze sobą skrzydła budynku, okalają wnętrze półotwartego dziedzińca, tworząc enklawę ciszy i zieleni.Jasna elewacja budynku oraz subtelne elementy metalowych dekoracji wraz z ażurową obudową balkonów dają poczucie harmonijnej całości. W kameralnym budynku Kaskada Skorosze znajduje się zaledwie 99 mieszkań, w większości dwu- i trzypokojowych zaprojektowanych w atrakcyjnych metrażach. Ich funkcjonalne rozplanowanie, duże i widne okna oraz słoneczne balkony, loggie i tarasy zapewniają swoim mieszkańcom poczucie codziennego komfortu. Dodatkowa możliwość aranżacji wnętrz na etapie budowy mieszkań pozwala na optymalne ich dostosowanie do potrzeb przyszłych użytkowników.  Budynek wzniesiony w tradycyjnej technologii, sprawdzonej w polskich warunkach klimatycznych, zapewnia niskie koszty eksploatacji, a dźwiękoszczelne okna, podziemny garaż, stojaki na rowery oraz zaprojektowane kwietniki i zieleńce są przejawem dbałości o dobre samopoczucie i wygodę przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Kaskada Skorosze znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (8,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Kaskada Skorosze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Kaskada Skorosze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne,
  • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Ściany:
Wykończone tynkami gipsowymi mokrymi trzeciej kategorii, bez malowania (łazienka tynk na ścianach zatarty na ostro).
Ogrzewanie:
Z sieci miejskiej.
Stolarka okienna:
Okna PCV o podwyższonej akustyce dwuszybowa, okucia obwiedniowe, nawietrzaki ścienne.
Elewacja:
Tynk cienkowarstwowy wg rozwiązań systemowych ociepleń lekko-mokrych.
Wentylacja:
Grawitacyjna.
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa.
Parapety wewnętrzne:
Tak.
Balkony:
Oświetlenie: mocowane do ściany (kinkietowe zakończone kostką) nad wejściem.
Posadzki: terakota mrozoodporna.
Balustrady: stalowe malowane.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja domofonowa: 1 odbiornik przy drzwiach wejściowych,
Wyposażenie łazienki:
Instalacja zimnej wody i ciepłej wody: rozprowadzenie w szlichtach w rurach z tworzyw sztucznych, kanalizacja sanitarna bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Tak.
Wyposażenie kuchni:
Instalacja zimnej wody i ciepłej wody: rozprowadzenie w szlichtach w rurach z tworzyw sztucznych, kanalizacja sanitarna bez białego montażu.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych – o podwyższonej odporności na włamanie.
Sufity:
Wykończone tynkami gipsowymi mokrymi trzeciej kategorii, bez malowania.
Posadzka:
Szlichta betonowa.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek, balkon, taras, loggia.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 29000 zł,
  • miejsca postojowe naziemne: Cena: 17000 zł.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kaskada Skorosze

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Skoroszewskiej.

Ursus położony jest na zachodnim krańcu Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem, tramwajem lub pociągiem. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich. W odległości 50 metrów od inwestycji Kaskada Skorosze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Składkowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kaskada Skorosze znajduje się 40 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 200 w odległości 300 m, Przedszkole Gminne Nr 2 w odległości 300 m, BS-2 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Krysmed, w odległości 100 m Centrum Medyczne KARDIOMED, w odległości 100 m Ursmed Rehabilitacja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: sklep LiLu Zabawki w odległości 50 m, Luma Lucyna Rechenberg w odległości 100 m, Giftservice w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Boisko Piłkarskie w odległości 450 m, La Perla. Salon urody w odległości 500 m, Boisko Piłkarskie w odległości 550 m.

Data publikacji: 19 czerwca 2012 11:35

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Victoria Dom S.A.

Victoria Dom S.A.

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

  • Biuro sprzedaży. Godziny otwarcia: Pon. 14-19 Wt.-Pt. 11-19 Sob. 10-15
  • ul. Kąty Grodziskie 105
    03-289 Warszawa

+48 22 ...

Wiadomości powiązane z Victoria Dom S.A.

Znajdziemy dla Ciebie