Kaskada SkoroszeSPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Victoria Dom S.A.

Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 233 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Inwestycja przy ul. Ryżowej (466 m dalej)

Inwestycja Inwestycja przy ul. Ryżowej znajduje się na Skoroszach, ul. Ryżowa 43 (8,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Olmont Investmens Sp. z o.o.. Inwestycja Inwestycja przy ul. Ryżowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 64 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Inwestycja przy ul. Ryżowej znajduje się 35 mieszkań, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Ryżowa 43 (8,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 000 zł/m2
 • Termin oddania: oddane do użytku
 • Liczba Mieszkań: 36
 • Powierzchnia: 64 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Olmont Investmens Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Skorosze XI BIS (549 m dalej)

Inwestycja Skorosze XI BIS znajduje się na Skoroszach, ul. Prystora (8,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k. Inwestycja Skorosze XI BIS jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 108 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 144 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Prystora (8,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 790 zł/m2
 • Termin oddania: 1 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 20
 • Powierzchnia: 40 - 144 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Ebejot Inwestycje Sp. z o.o. Skorosze XI Sp. k Mieszkania spełniające kryteria

Tomcia Palucha (576 m dalej)

Inwestycja Tomcia Palucha znajduje się na Skoroszach, ul. Tomcia Palucha (9,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Wawel Service Sp. z o.o.. Inwestycja Tomcia Palucha jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 111 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 78 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną. W inwestycji Tomcia Palucha znajdują się 2 mieszkania, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Warszawa, Ursus, Skorosze, ul. Tomcia Palucha (9,3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 109 zł/m2
 • Termin oddania: 2 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 59
 • Powierzchnia: 30 - 78 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 3
Wawel Service Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Kaskada Skorosze to najnowszy projekt mieszkaniowy uznanego na warszawskim rynku dewelopera Victoria Dom S.A. Geometryczna forma budynku, której kaskadowy układ harmonijnie wpisuje się w otoczenie, zwraca uwagę klasycznymi proporcjami trzech budujących ja brył.Dwa połączone ze sobą skrzydła budynku, okalają wnętrze półotwartego dziedzińca, tworząc enklawę ciszy i zieleni.Jasna elewacja budynku oraz subtelne elementy metalowych dekoracji wraz z ażurową obudową balkonów dają poczucie harmonijnej całości. W kameralnym budynku Kaskada Skorosze znajduje się zaledwie 99 mieszkań, w większości dwu- i trzypokojowych zaprojektowanych w atrakcyjnych metrażach. Ich funkcjonalne rozplanowanie, duże i widne okna oraz słoneczne balkony, loggie i tarasy zapewniają swoim mieszkańcom poczucie codziennego komfortu. Dodatkowa możliwość aranżacji wnętrz na etapie budowy mieszkań pozwala na optymalne ich dostosowanie do potrzeb przyszłych użytkowników.  Budynek wzniesiony w tradycyjnej technologii, sprawdzonej w polskich warunkach klimatycznych, zapewnia niskie koszty eksploatacji, a dźwiękoszczelne okna, podziemny garaż, stojaki na rowery oraz zaprojektowane kwietniki i zieleńce są przejawem dbałości o dobre samopoczucie i wygodę przyszłych mieszkańców.

Inwestycja Kaskada Skorosze znajduje się na Skoroszach, ul. Skoroszewska (8,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Victoria Dom S.A..

Inwestycja Kaskada Skorosze została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 99 nowych mieszkań. Budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Kaskada Skorosze pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Victoria Dom S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne,
 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 4 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 99 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi wejściowe do lokali mieszkalnych – o podwyższonej odporności na włamanie.
Wyposażenie łazienki:
Instalacja zimnej wody i ciepłej wody: rozprowadzenie w szlichtach w rurach z tworzyw sztucznych, kanalizacja sanitarna bez białego montażu.
Parapety zewnętrzne:
Tak.
Balkony:
Oświetlenie: mocowane do ściany (kinkietowe zakończone kostką) nad wejściem.
Posadzki: terakota mrozoodporna.
Balustrady: stalowe malowane.
Wyposażenie kuchni:
Instalacja zimnej wody i ciepłej wody: rozprowadzenie w szlichtach w rurach z tworzyw sztucznych, kanalizacja sanitarna bez białego montażu.
Sufity:
Wykończone tynkami gipsowymi mokrymi trzeciej kategorii, bez malowania.
Instalacje:
Instalacja elektryczna,
instalacja c.o.
instalacja wodna i kanalizacyjna,
instalacja domofonowa: 1 odbiornik przy drzwiach wejściowych,
Konstrukcja budynku:
Żelbetowa.
Wentylacja:
Grawitacyjna.
Elewacja:
Tynk cienkowarstwowy wg rozwiązań systemowych ociepleń lekko-mokrych.
Ogrzewanie:
Z sieci miejskiej.
Posadzka:
Szlichta betonowa.
Stolarka okienna:
Okna PCV o podwyższonej akustyce dwuszybowa, okucia obwiedniowe, nawietrzaki ścienne.
Ściany:
Wykończone tynkami gipsowymi mokrymi trzeciej kategorii, bez malowania (łazienka tynk na ścianach zatarty na ostro).
Parapety wewnętrzne:
Tak.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 29000 zł,
 • miejsca postojowe naziemne: Cena: 17000 zł.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kaskada Skorosze

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Ursus, przy ul. Skoroszewskiej.

Ursus położony jest na zachodnim krańcu Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem, tramwajem lub pociągiem. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich. W odległości 50 metrów od inwestycji Kaskada Skorosze znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Składkowskiego.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kaskada Skorosze znajduje się 41 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 200 w odległości 300 m, Przedszkole Gminne Nr 2 w odległości 300 m, BS-2 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m Krysmed, w odległości 100 m Centrum Medyczne KARDIOMED, w odległości 100 m Ursmed Rehabilitacja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: sklep LiLu Zabawki w odległości 50 m, Luma Lucyna Rechenberg w odległości 100 m, Giftservice w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Fitness Klub Holmes Place Skorosze w odległości 300 m, Boisko Piłkarskie w odległości 450 m, Boisko Piłkarskie w odległości 550 m.

Data publikacji: 19 czerwca 2012 11:35

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Podaj kryteria szukanej nieruchomości, a nasi specjaliści bezpłatnie znajdą oferty odpowiadające Twoim oczekiwaniom.

Wybierz czego szukasz

Cena maks. którą chcesz zapłacić

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Wiadomości powiązane z Victoria Dom S.A.

Znajdziemy dla Ciebie