Giardini Verona

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Balzaka, oferowane bezpośrednio przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Balzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 60 ofert w najbliższej okolicy!

Giardini Verona

2 zdjęcia

Giardini Verona

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

ZIELEŃGiardini Verona to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Bal¬zaka. Okolica starych willi, wiekowych dębów i wiązów, opleciona wstęgą przepływającej Ślęży, urzeka zielenią i spokojem.KOMFORTNiska, kameralna architektura, mieszkania z tarasami i ogródkami, podziemne parkingi, alejki spacerowe – to atuty inwestycji w któ¬rej najlepiej czuć się będą osoby chcące uciec od zgiełku miasta, ceniące sobie ciszę i wygodę. Mieszkańcy Giardini Verona łatwo i szybko dojadą do centrum jak również do obwodnicy Wrocławia.REKREACJATereny Oporowa sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Kameralne uliczki, ścieżki Parku Grabiszyńskiego, nadbrzeża Ślęży – to świetne tereny do spacerów i rowerowych wycieczek. Dla ceniących ciszę i zieleń, dla żyjących zgodnie z naturą, dla szukających wygody i komfortu – Giardini Verona.

Inwestycja Giardini Verona znajduje się na Oporowie, ul. Balzaka (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Giardini Verona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Giardini Verona nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Verona Mielno Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Giardini Verona?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Giardini Verona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Giardini Verona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Giardini Verona znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole DOMINO w odległości 230 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 320 m, Przedszkole nr 131 w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Giardini Verona składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 220 m znajduje się Żabka, w odległości 290 m znajduje się Hert.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona w odległości 390 m znajduje się Basen, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: