Giardini Verona

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Balzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Giardini Verona

2 zdjęcia

Giardini Verona

Najbliższe inwestycje

 • Awipolis
  gotowe
  • 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania od 36,50 m2 do 83,90 m2 w cenie od 372 300 zł od dewelopera Archicom• Mieszkania na 3 piętrze do 4,5 m wysokości• Klub fitness na terenie osiedla• Ekologiczne place zabaw• Rowerownie i stojaki na rowery przed wejściem• Żabka w III kwartale 2022 r. -> docelowo 600 m2 usług• Kąpielisko Oporów (3 minuty spacerem)Awipolis – Więcej przestrzeni na wszystkoAwipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle na Oporowie – jednej z ulubionych dzielnic wrocławian. Zlokalizowane jest u zbiegu ulic Awicenny i Jordanowskiej. Przestrzeń osiedla zaprojektowana została ze szczególną dbałością o szczegóły: przemyślane układy budynków gwarantujące optymalne doświetlenie, bezpieczeństwo i poczucie oddechu. Uliczki, zielone dziedzińce, place zabaw, miejsca odpoczynku i rekreacji oraz zaplecze usługowe tworzą przyjemne miejsce do mieszkania. Mieszkańcy przez 24/7 mogą korzystać z klimatyzowanego klubu fitness, wyposażonego w profesjonalny sprzęt do treningu oraz TV z nagłośnieniem i WiFi. Najmłodsi spędzą miło czas na ekologicznych, modrzewiowych placach zabaw zlokalizowanych na terenie inwestycji. Kameralne dziecińce, trejaże obrośnięte zielenią oraz ławeczki zlokalizowane wzdłuż szpalerów drzew, zapewnią przyjemne miejsce do relaksu z książką. Docelowo na inwestycji powstanie 600 m2 usług. Dodatkowo zielona okolica zapewnia nieograniczone możliwości rekreacji – ścieżki spacerowe, biegowe czy rowerowe doprowadzą Cię do Parku Grabiszyńskiego, Lasku Oporowskiego, nowego Parku Oporowskiego i kąpieliska przy ul. Harcerskiej.Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 36 do 84 mkw. Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 4,5m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 2.5 m wysokości –100 % powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty gwarantują mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki o powierzchni nawet do 24m, gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otocznie.

  Awipolis

  od 9 050 zł/m2
  ul. Awicenny , Oporów, Fabryczna, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Nowa Jutrzenka
  4 kw. 2022
  Osiedle Jutrzenka to miejsce, w którym rozkwita życie. Zamieszkaj na osiedlu o przemyślanej architekturze utrzymanej w prawdziwie skandynawskim stylu.Odkryj, że życie w mieście może przypominać beztroskie wakacje! Jutrzenka to wszechobecna zieleń, nowoczesne rozwiązania budowlane i willowe sąsiedztwo. W wewnętrznej części osiedla zaaranżowano zieleniec z ławkami i alejkami, który wiosną zamienia się w kwitnący ogród.Do dyspozycji mieszkańców przygotowano parking podziemny i naziemny, dwa dziedzińce, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone są w wygodne, cichobieżne windy.

  Nowa Jutrzenka

  ul. Jutrzenki , Klecina, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  Ancona Development Sp. z o.o.
 • Trio Park
  2 kw. 2024
  Trio ParkNowa inwestycja w sprzedaży. Metraże od 27 m2 do 75 m2.Wrocław Klecina, Krzyki, ul. DożynkowaTrio Park to kameralne osiedle przy ul. Dożynkowej realizowane przez Marvipol Development, dewelopera z 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.Zamieszkaj na modnej, zielonej Klecinie:• mieszkania 1-,2-,3-,4- i 5-pokojowe od 27 do 75 m2• balkony, loggie, ogródki• pakiet SMART home w standardzie• 8 minut do przystanku autobusowego• 10 minut do pętli tramwajowej• liczne ścieżki rowerowe w okolicy• sąsiedztwo Parku Klecińskiego, Parku Grabiszyńskiego oraz terenów zielonych wokół rzeki ŚlęzaDeweloper Marvipol gwarantuje w inwestycji Trio Park inteligentne i ekologiczne rozwiązania: sterowanie temperaturą, wybranymi gniazdkami i oświetleniem, instalacje dostosowane do paneli fotowoltaicznych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly z aplikacją mobilną, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku i monitoring CCTV.UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:• wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla dzieci• hala garażowa, komórki lokatorskie• rowerownia• stacje do ładowania pojazdów elektrycznych• bezdotykowa kontrola dostępu

  Trio Park

  ul. Dożynkowa , Klecina, Krzyki, Wrocław(5.8 km od centrum)
  Marvipol Development

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 33 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis Inwestycji

ZIELEŃGiardini Verona to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Bal¬zaka. Okolica starych willi, wiekowych dębów i wiązów, opleciona wstęgą przepływającej Ślęży, urzeka zielenią i spokojem.KOMFORTNiska, kameralna architektura, mieszkania z tarasami i ogródkami, podziemne parkingi, alejki spacerowe – to atuty inwestycji w któ¬rej najlepiej czuć się będą osoby chcące uciec od zgiełku miasta, ceniące sobie ciszę i wygodę. Mieszkańcy Giardini Verona łatwo i szybko dojadą do centrum jak również do obwodnicy Wrocławia.REKREACJATereny Oporowa sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi. Kameralne uliczki, ścieżki Parku Grabiszyńskiego, nadbrzeża Ślęży – to świetne tereny do spacerów i rowerowych wycieczek. Dla ceniących ciszę i zieleń, dla żyjących zgodnie z naturą, dla szukających wygody i komfortu – Giardini Verona.

Inwestycja Giardini Verona znajduje się na Oporowie, ul. Balzaka (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Giardini Verona została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Giardini Verona nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Verona Mielno Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Giardini Verona?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Giardini Verona mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Giardini Verona znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Giardini Verona znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole DOMINO w odległości 230 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 320 m, Przedszkole nr 131 w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona w odległości 390 m znajduje się Basen, w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Oporowie

Oferty na Oporowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: