Giardini Verona etap III

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezVerona Building Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 156 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Awipolis(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny (6.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 674/m2
  Awipolis
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 76
  Powierzchnia: 39 - 77 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Archicom S.A.
 • Awicenny(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Awicenny (6.4 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 6 200/m2
  Awicenny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 47
  Powierzchnia: 52 - 139 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  i2 DEVELOPMENT S.A.
 • Vitalia Residence(1.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Jutrzenki (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Vitalia Residence
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 70 - 126 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Ronson Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Giardini Verona znajdują się we Wrocławiu, w mieszkaniowej dzielnicy Oporów. Zabudową charakterystyczną dla tej dzielnicy są domy jednorodzinne i niewielkie budynki. Jest tam dużo zieleni, a nad brzegiem Ślęży rosną wielowiekowe dęby i wiązy. Giardini Verona są czwartą inwestycją Verona Building we Wrocławiu.Zaprojektowany przez krakowskie biuro projektowe Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak, kompleks Giardini Verona składa się z dziewięciu dwupiętrowych budynków z garażami podziemnymi. Zaproponowana tu architektura jest prosta i linearna, a budynki mają obszerne tarasy i ogródki.

Inwestycja Giardini Verona etap III znajduje się na Oporowie, ul. Balzaka (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Verona Building Sp. z o.o..

Inwestycja Giardini Verona etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 89 nowych mieszkań. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Giardini Verona etap III pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 124 metrów kwadratowych w cenie od 5 825 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Verona Building Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie 3690 zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 89 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie 3690 zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: w cenie 25.000 zł brutto.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Giardini Verona etap III

Dzielnica Oporów sprzyja "aktywnemu wypoczynkowi", będąc idealnym miejscem relaksujących spacerów i przejażdżek rowerowych dzięki ścieżkom biegnącym wzdłuż rzeki i znajdującemu się niedaleko Parkowi Grabiszyńskiemu. Ta lokalizacja gwarantuje także łatwy dostęp do centrum oraz do obwodnicy Wrocławia, dobrze połączonej z głównymi autostradami.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Giardini Verona etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Giardini Verona etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap III znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole DOMINO w odległości 130 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 280 m, Przedszkole nr 131 w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Giardini Verona etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Hert, w odległości 280 m znajduje się Żabka, w odległości 330 m znajduje się Sudetia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap III w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 17.10.2017

Data aktualizacji: 17.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie