Giardini Verona etap II

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Oporów, ul. Balzaka

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 84 oferty w najbliższej okolicy!

Giardini Verona etap II

3 zdjęcia

Giardini Verona etap II
Giardini Verona etap II
Giardini Verona etap II

Najbliższe inwestycje

 • Awipolis
  gotowe
  • 2, 3, 4 i 5-pokojowe mieszkania od 36,50 m2 do 83,90 m2 w cenie od 372 300 zł od dewelopera Archicom• Mieszkania na 3 piętrze do 4,5 m wysokości• Klub fitness na terenie osiedla• Ekologiczne place zabaw• Rowerownie i stojaki na rowery przed wejściem• Żabka w III kwartale 2022 r. -> docelowo 600 m2 usług• Kąpielisko Oporów (3 minuty spacerem)Awipolis – Więcej przestrzeni na wszystkoAwipolis to największe, nowoczesne i w pełni zagospodarowane osiedle na Oporowie – jednej z ulubionych dzielnic wrocławian. Zlokalizowane jest u zbiegu ulic Awicenny i Jordanowskiej. Przestrzeń osiedla zaprojektowana została ze szczególną dbałością o szczegóły: przemyślane układy budynków gwarantujące optymalne doświetlenie, bezpieczeństwo i poczucie oddechu. Uliczki, zielone dziedzińce, place zabaw, miejsca odpoczynku i rekreacji oraz zaplecze usługowe tworzą przyjemne miejsce do mieszkania. Mieszkańcy przez 24/7 mogą korzystać z klimatyzowanego klubu fitness, wyposażonego w profesjonalny sprzęt do treningu oraz TV z nagłośnieniem i WiFi. Najmłodsi spędzą miło czas na ekologicznych, modrzewiowych placach zabaw zlokalizowanych na terenie inwestycji. Kameralne dziecińce, trejaże obrośnięte zielenią oraz ławeczki zlokalizowane wzdłuż szpalerów drzew, zapewnią przyjemne miejsce do relaksu z książką. Docelowo na inwestycji powstanie 600 m2 usług. Dodatkowo zielona okolica zapewnia nieograniczone możliwości rekreacji – ścieżki spacerowe, biegowe czy rowerowe doprowadzą Cię do Parku Grabiszyńskiego, Lasku Oporowskiego, nowego Parku Oporowskiego i kąpieliska przy ul. Harcerskiej.Awipolis oferuje szeroki wybór mieszkań o powierzchni od 36 do 84 mkw. Dodatkowo w ofercie znajdziesz unikatowe na rynku mieszkania do 4,5m wysokości z klimatycznymi skosami zaczynającymi się dopiero od 2.5 m wysokości –100 % powierzchni użytkowej. Te wyjątkowe projekty gwarantują mieszkańcom dodatkową powierzchnię do kreatywnej aranżacji. Naszym standardem są słoneczne balkony, tarasy lub przestronne ogródki o powierzchni nawet do 24m, gdzie spędzisz ciepłe popołudnie z widokiem na estetyczne, zielone otocznie.

  Awipolis

  od 9 050 zł/m2
  ul. Awicenny , Oporów, Fabryczna, Wrocław(6.4 km od centrum)
  Archicom S.A.
 • Nowa Jutrzenka
  4 kw. 2022
  Osiedle Jutrzenka to miejsce, w którym rozkwita życie. Zamieszkaj na osiedlu o przemyślanej architekturze utrzymanej w prawdziwie skandynawskim stylu.Odkryj, że życie w mieście może przypominać beztroskie wakacje! Jutrzenka to wszechobecna zieleń, nowoczesne rozwiązania budowlane i willowe sąsiedztwo. W wewnętrznej części osiedla zaaranżowano zieleniec z ławkami i alejkami, który wiosną zamienia się w kwitnący ogród.Do dyspozycji mieszkańców przygotowano parking podziemny i naziemny, dwa dziedzińce, rowerownie oraz komórki lokatorskie. Budynki wyposażone są w wygodne, cichobieżne windy.

  Nowa Jutrzenka

  ul. Jutrzenki , Klecina, Krzyki, Wrocław(6 km od centrum)
  Ancona Development Sp. z o.o.
 • Trio Park
  2 kw. 2024
  Trio ParkNowa inwestycja w sprzedaży. Metraże od 27 m2 do 75 m2.Wrocław Klecina, Krzyki, ul. DożynkowaTrio Park to kameralne osiedle przy ul. Dożynkowej realizowane przez Marvipol Development, dewelopera z 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości.Zamieszkaj na modnej, zielonej Klecinie:• mieszkania 1-,2-,3-,4- i 5-pokojowe od 27 do 75 m2• balkony, loggie, ogródki• pakiet SMART home w standardzie• 8 minut do przystanku autobusowego• 10 minut do pętli tramwajowej• liczne ścieżki rowerowe w okolicy• sąsiedztwo Parku Klecińskiego, Parku Grabiszyńskiego oraz terenów zielonych wokół rzeki ŚlęzaDeweloper Marvipol gwarantuje w inwestycji Trio Park inteligentne i ekologiczne rozwiązania: sterowanie temperaturą, wybranymi gniazdkami i oświetleniem, instalacje dostosowane do paneli fotowoltaicznych, stacje ładowania pojazdów elektrycznych, energooszczędne oświetlenie LED w częściach wspólnych, zewnętrzny czujnik jakości powietrza Airly z aplikacją mobilną, bezdotykową kontrolę dostępu do budynku i monitoring CCTV.UDOGODNIENIA DLA MIESZKAŃCÓW:• wewnętrzny dziedziniec i plac zabaw dla dzieci• hala garażowa, komórki lokatorskie• rowerownia• stacje do ładowania pojazdów elektrycznych• bezdotykowa kontrola dostępu

  Trio Park

  ul. Dożynkowa , Klecina, Krzyki, Wrocław(5.8 km od centrum)
  Marvipol Development

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 9 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 198 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

blacha

Elewacja

tynk

Stolarka okienna

PCV

Drzwi zewnętrzne

drewniane, antywłamaniowe

Balkony

posadzka betonowa

Posadzka

beton

Ściany

murowane

Sufity

beton

Parapety wewnętrzne

PCV

Instalacje

wodno-kanalizacyjna, elektryczna, telewizyjna, internetowa

Ogrzewanie

kotłownia własna gazowa, grzejniki z termoregulatorami

Wentylacja

grawitacyjna

Wyposażenie łazienki

instalacja wodno-kanalizacyjne

Wyposażenie kuchni

instalacja wodno-kanalizacyjna, elektryczna (siła)

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: 3690 zł/m2

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne : 25 000 zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Opis Inwestycji

Miło nam poinformować o rozpoczęciu kolejnego etapu osiedla GIARDINI VERONA.

GIARDINI VERONA to kameralna inwestycja dwupiętrowych budynków zlokalizowana w zielonej, willowej dzielnicy Oporów przy ulicy Honoriusza Balzaka we Wrocławiu. Osiedle zostało zaprojektowane przez Biuro Projektów Piotr Lewicki i Kazimierz Łatak z Krakowa. Jest to czwarta inwestycja Verona Building we Wrocławiu. Dotychczasowe prestiżowe projekty (Rondo Verona, Concerto Verona i Corte Verona) cieszyły się dużym zainteresowaniem i uznaniem naszych klientów.

Inwestycja Giardini Verona etap II znajduje się na Oporowie, ul. Balzaka (6.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Villa Verona Mielno Sp. z o.o.

Inwestycja Giardini Verona etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 198 nowych mieszkań znajdujących się w 9 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Giardini Verona etap II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Villa Verona Mielno Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 3690 zł/m2.

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Giardini Verona etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Giardini Verona etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Giardini Verona etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wiejska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Giardini Verona etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap II znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole DOMINO w odległości 130 m, Zespół Szkolno Przedszkolny nr 9 w odległości 290 m, Przedszkole nr 131 w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Giardini Verona etap II w odległości 470 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 21.10.2015
Data aktualizacji: 03.04.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Oporowie

Oferty na Oporowie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: