Osiedle Villa Maria

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Ul. Źródło Marii, oferowane bezpośrednio przez

Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Gdynia, Wielki Kack, Ul. Źródło Marii

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Villa MariaOsiedle Villa Maria

6 zdjęć

Osiedle Villa Maria
Osiedle Villa Maria
Osiedle Villa Maria
Osiedle Villa Maria

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze
  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 7 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, morze, las

Opis inwestycji

Gdynia – Osiedle Villa Maria

Osiedle zlokalizowane jest w Gdyni, przy ulicy Źródło Marii w willowej części dzielnicy – WIELKI KACK.

Osiedle będzie tworzyć 6 domów jednorodzinnych dwumieszkaniowych, tzw. „bliźniaków” o powierzchni użytkowej lokali: 79,82m2; 100,32m2 oraz 129,29m2 wraz z wydzielonymi ogródkami przydomowymi. Położenie osiedla gwarantuje dogodny dojazd do centrum miasta (również komunikacją miejską) ulicą Chwaszczyńską i Wielkopolską, a także do Sopotu oraz na obwodnicę Trójmiasta. W bliskim sąsiedztwie znajdują się stadnina koni (800m), korty tenisowe (400m), trasy spacerowe, rowerowe oraz centrum handlowe, a także szkoły. Jeden z domów stanowi charakterystyczną dla Gdyni zabudowę z czerwonej cegły. Dzięki rekonstrukcji na podstawie zgromadzonej dokumentacji historycznej zachowano wszystkie detale elewacji z cegły i drewnianej stolarki okiennej. Unikatowa zewnętrzna bryła z niepowtarzalnym klimatem tworzy dom z duszą, trącający nostalgią za minionymi czasami.

Inwestycja Osiedle Villa Maria znajduje się na Wielkim Kacku (7.4 km od centrum Gdyni), została zrealizowana przez Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Villa Maria została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Villa Maria nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vastbouw Polska Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Wielki Kack to południowa, położona w dużej części na wysokości Sopotu dzielnica Gdyni ograniczona ul. Sopocką, Spacerową i drogami krajowymi 20 i E28, co sprawia, że można z niej wygodnie dojechać zarówno do innych dzielnic miasta, jak i w pozostałe miejsca kraju. Dużą część Wielkiego Kacka stanowią lasy miejskie, w tym Lasy Sopockie. Na liczącej 15 km kw powierzchni Wielkiego Kacka mieszka 10 tys. mieszkańców. Dzielnica składa się w dużej mierze z domków jednorodzinnych a jej cześć ma charakter wiejski. Z Wielkiego Kacka można wygodnie dostać się do ośrodków opieki zdrowotnej: Uniwersyteckiego Centrum Medycyny i Szpitala Morskiego im. PCK ( 3 km) i oddalonego o zaledwie 5 m od granic dzielnicy NZOZ Dąbrowa-Dąbrówka. W odległości ok. 2 km można znaleźć SZOZ Uzdrowisko Sopot. W dzielnicy działają markety m.in. sieci Tesco, Stokrotka i Lewiatan a najbliższe centrum handlowe znajduje się w odległości 1 km (CH Osowa). Atrakcją okolicy jest oddalony o 500 m Sopocki Teatr Tańca i Ogród Zoologiczny Wybrzeże (ok. 2 km).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Villa Maria?

Na terenie Wielkiego Kacka kursują autobusy miejskie. Główne arterie to drogi krajowe 20 i E28, które łączą Gdynię z największymi polskimi miastami. Stacja PKP Sopot Główny znajduje się w odległości ok. 2,5 km na wschód od granic dzielnicy a PKP Gdynia Główna w odległości ok. 3 km, co daje duży wybór środków komunikacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Villa Maria mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2028 metrów od inwestycji Osiedle Villa Maria znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdynia Karwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Villa Maria znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Villa Maria znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 20 w odległości 897 m, szkoła w odległości 972 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Villa Maria w odległości 277 m znajduje się Centrum Strzeleckie Tarcza Gdynia, w odległości 339 m znajduje się boisko / kort, w odległości 905 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: