Małokacka

11 zdjęć

Małokacka
Małokacka
Małokacka
Małokacka

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Małokacka dostępnych jest 11 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (11)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • sauna
  • sala fitness

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 11 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 46 do 129 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 411 do 14 246 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Małokacka zlokalizowana jest na skraju Witomina, w otoczeniu malowniczych krajobrazów natury, będąc jednocześnie na wyciągnięcie ręki od centrum miasta.

Zanurzona w koronach drzew, otulona z każdej strony naturą Małokacka, spogląda z wysoka na pobliskie, tętniące życiem dzielnice Gdyni. Rozmach inwestycji nie kłóci się z jej kameralnością. Rozległy krajobraz tworzy malownicze ramy dla przytulnego, rodzinnego domu.

Nowoczesną, ale i ponadczasową architekturę Małokackiej, która opiera się modom i trendom cechuje szlachetna prostota. Na elewacji dominują naturalne kolory satynowanej miedzi z akcentami grafitu i drewna. Architekturę dopełniają detale zaobleń narożników i klasyczne cięcia powłok metalicznych w „caro”. To wszystko tworzy z Małokackiej inwestycję niepowtarzalną, o niezwykle indywidualnym charakterze.

Z myślą o przyszłych mieszkańcach na dachu inwestycji zaprojektowano taras widokowy, z którego będzie można podziwiać panoramę miasta i wspólnie spędzać czas z rodziną. Specjalnie dla dzieci, zaaranżowano tam plac zabaw, niczym w „chmurach”, z trampolinami, torem przeszkód i zjeżdżalnią.

We wnętrzach inwestycji nie znajdziemy oczywistych rozwiązań stylistycznych i materiałowych, za to naturalne tworzywa i niekonwencjonalne formy. Rzemieślnicze akcenty, dedykowanej tej inwestycji, obecne są na każdym kroku, dodając ciepła i wyjątkowego stylu.

W inwestycji nie mogło zabraknąć także przemyślanej przestrzeni dla osób kochających aktywny styl życia. To właśnie dla nich zaprojektowana została strefa fitness z przestrzenią cardio oraz do treningu personalnego, wraz z wyciszającą strefą wypoczynkową. Duże przeszklenia, przez które wpada naturalne światło, pozwalają cieszyć się w trakcie ćwiczeń widokiem na zieleń i czuć cały czas bliskość natury.

Inwestycja Małokacka znajduje się na Witominie-Radiostacji, ul. Małokacka (2.7 km od centrum Gdyni), jest realizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Małokacka w sprzedaży jest 11 nowych mieszkań o powierzchni od 46 do 129 metrów kwadratowych, w cenie od 11 411 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 2-pokojowe o powierzchni od 46 do 60 m2 (5 mieszkań)
  • 3-pokojowe o powierzchni od 70 do 84 m2 (4 mieszkania)
  • 4-pokojowe o powierzchni od 119 do 129 m2 (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdynia Witomino to położona wśród lasów (które zajmują ok. 80 % jej powierzchni) dzielnica, którą przecinają główne arterie Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza. Od południa sąsiaduje z rezerwatem Kacze Łęgi, od północy z Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, od zachodu z Demptowem a od wschodu z Orłowem. Dzielnica ma powierzchnię 5 km kw i mieszka w niej 16 tys. mieszkańców, głównie w niskiej zabudowie powojennej i domkach jednorodzinnych. W dzielnicy działają przedszkola, społeczna i państwowa szkoła podstawowa, zespół szkół a także Akademickie Liceum Ogólnokształcące. Najbliższy szpital mieści się w odległości 500 metrów a o zdrowie mieszkańców dba Przychodnia Witomino i prywatne gabinety lekarskie. Ważnym miejscem dla fanów sportu może być oddalona o 50 metrów Gdynia Arena. Najbliższy ośrodek kulturalny to Centrum Kultury Gdynia (200 metrów) a najbliższa stacja kolejowa to Redłowo oddalone o 1,5 km. Po dzielnicy kursują też autobusy miejskie. Na zachodzie (500 metrów od granic dzielnicy) przebiega droga krajowa E28.

Komunikacja

Główne ulice dzielnicy to Małokacka, Chwarznieńska i Rolnicza, po których kursują autobusy miejskie. Najbliższa stacja kolejowa to SKM Redłowo, która łączy okolicę z resztą Trójmiasta. Najbliższe lotnisko znajduje się w odległości 10 km na południe. W odległości 500 m przebiega droga krajowa E28.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Małokacka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Małokacka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Małokacka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długa (NŻ).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Małokacka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Małokacka znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: I AKADEMICKIE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE w odległości 210 m, Psycholog Dla Ciebie Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 230 m, Mentorzy Rozwoju Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Małokacka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Małokacka w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.05.2022
Data aktualizacji: 28.09.2022

Nasi użytkownicy chwalą tego dewelopera za szybką odpowiedź na zapytania

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Witominie-Radiostacji

Oferty na Witominie-Radiostacji

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: