+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Sprawdź nowe mieszkania na sprzedaż Gdynia, Chylonia

22 oferty w 1 inwestycji

+0 km

 • Warszawa

  mazowieckie, Warszawa

  12999 ofert

 • Wrocław

  dolnośląskie, Wrocław

  6893 oferty

 • Kraków

  małopolskie, Kraków

  5736 ofert

 • Poznań

  wielkopolskie, Poznań

  5004 oferty

 • Łódź

  łódzkie, Łódź

  3437 ofert

Szukaj

Filtruj

Sortuj

Mapa

Zobacz na mapie
Polecane
Najnowsze
Najtańsze
Najtańsze (za m2)
Termin oddania
 • Morska Park
  4 kw. 2023
  Malowniczo, a jednocześnie niezwykle wygodnie położona inwestycja zachwyca widokami na Zatokę Gdańską, panoramę Gdyni, a także lasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. To jedno z takich miejsc, o których mówi się, że stąd jest naprawdę wszędzie blisko. I rzeczywiście, lokalizacja ma ogromny potencjał, ponieważ znajduje się w obrębie głównych arterii miasta: ulicy Morskiej oraz Estakady

  Morska Park

  od 10 800 /m2
  ul. Morska , Gdynia(4.2 km od centrum)
  Semeko Grupa Inwestycyjna S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.

Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

 • Chylońska STO10 etap II
  Oferta archiwalna
  Nowoczesne osiedle w sercu Chyloni Chylonia to miejsce niezwykłe - do początku XX w. była znaczniejszym skupiskiem niż sąsiednia Gdynia, wówczas rybacka osada. Dziś to największa dzielnica Gdyni i pulsujący energią miejski organizm. STO10 CHYLOŃSKA to nowoczesne osiedle, które stworzą cztery budynki wielorodzinne z parterami usługowo-handlowymi. Wybierając miejsce i projektując osiedle zadbaliśmy

  Chylońska STO10 etap II

  od 8 200 /m2
  ul. Chylońska 110 , Chylonia, Gdynia(5.5 km od centrum)
  TPS Reapolis
 • Gardenia
  Oferta archiwalna
  Gardenia to kameralne osiedle zanurzone w zieleni. Zainspirowała nas natura i historia tego miejsca, w którym kiedyś znajdowało się ogrodnictwo. Wkomponowaliśmy nowe osiedle w istniejącą ogrodową zieleń (żywopłoty i drzewa owocowe ) i uzupełnimy ją o nowe drzewa liściaste i iglaste, kwiaty i ozdobne trawy. Wszystko po to, żeby zapewnić Ci zdrowe i komfortowe funkcjonowanie na co dzień. Zieleń

  Gardenia

  od 7 750 /m2
  ul. Opata Hackiego 16 , Chylonia, Gdynia(4.3 km od centrum)
  art.Locum S.A.
 • Rozewska
  Oferta archiwalna
  Inwestycja Rozewska to budynek mieszkalny wielorodzinny zrealizowany w Gdyni przy ul. Rozewskiej 9-11 w dzielnicy Chylonia. W budynku zaprojektowano 10 kondygnacji naziemnych i dwupoziomową halą garażową z 89 miejscami parkingowymi i 68 komórkami lokatorskimi. W budynku zostały wybudowane 74 mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 48,7 do 107m2. Do mieszkań położonych na parterze od

  Rozewska

  ul. Rozewska 9-11 , Chylonia, Gdynia(5.3 km od centrum)
  art.Locum S.A.
 • Chylońska STO10
  Oferta archiwalna
  W pierwszej kolejności powstanie ośmio-kondygnacyjny budynek mieszkalny. Jest to pierwszy budynek z wieloetapowej inwestycji, której powierzchnia ciągnie się w pierzei ul. Chylońskiej między Netto a stacją benzynową, zaledwie kilka minut od przystanku SKM Gdynia Chylonia. Znajdzie się w nim 108 mieszkań od jedno do trzy-pokojowych. Najmniejsze będą miały 30 mkw. a największe blisko 77 mkw. W

  Chylońska STO10

  ul. Chylońska 10 , Chylonia, Gdynia(5.6 km od centrum)
  TPS Reapolis
 • Apartamenty Albatros
  Oferta archiwalna
  “APARTAMENTY ALBATROS” w Gdyni zlokalizowane są pomiędzy ulicami Morską i Chylońską. Nowoczesna architektura pozytywnie wyróżni budynek a zarazem wkomponuje go w istniejące otoczenie. Zlokalizowane tu będą mieszkania i apartamenty o powierzchniach od 35,2 m2  do 163,1 m2. Będą to dwie bryły o zróżnicowanej wysokości, z portiernią, windami cichobieżnymi firmy KONE, podziemną halą garażową,

  Apartamenty Albatros

  ul. Wiejska , Chylonia, Gdynia(5 km od centrum)
  Polnord S.A.

Przyspiesz swoje poszukiwania

W 3 krokach skonfiguruj swoje idealne mieszkanie, a nasz system rekomendacji dobierze konkretne nieruchomości, idealnie dostosowane do Twoich potrzeb.

Skonfiguruj mieszkanie

Luksusowe nowe mieszkania w Gdyni Chyloni

Chylonia to najludniejsza dzielnica Gdyni – według danych z 2022 roku zamieszkuje ją 20 717 mieszkańców. Jest zlokalizowana w północno-zachodniej części miasta i sąsiaduje z następującymi dzielnicami – Śródmieściem, Pogórzem, Leszczynkami, Demptowem, Pustkami Cisowskimi i Cisową.

W lokalizacji obowiązuje podział na 4 części – Meksyk, Chylonia Przemysłowa, Chylonia Centrum i Chylonia Nowa.

Skomunikowanie dzielnicy

Dzielnica znajduje się w pobliżu centrum Gdyni i wzdłuż linii SKM. Do najważniejszych szlaków komunikacyjnych zaliczają się droga wojewódzka DW468, droga ekspresowa S7 – Obwodnica Trójmiasta, ul. Chylońska i Morska, a także dwa węzły – Węzeł Żołnierzy Wyklętych i Węzeł Chylonia.

Mieszkańcy tej części miasta mogą korzystać z rozwiniętej infrastruktury komunikacji miejskiej. Do ich dyspozycji jest 7 linii trolejbusowych i liczne połączenia autobusowe, w tym 102, 197, 114, 159, 288 i 770. W lokalizacji znajduje się pętla autobusowa Chylonia Dworzec PKP.

Przez dzielnice przebiegają także linie kolejowe – 250, 723 i 964. Pociągiem można bezpośrednio dojechać m.in. do Gdańska, Rumi, Sopotu i Stargardu.

Mieszkania na sprzedaż – Gdynia Chylonia

Nowe mieszkania w Gdyni Chyloni to najczęściej luksusowe apartamenty 2-pokojowe o powierzchni około 50-80 m². Są to głównie lokale w wysokich blokowiskach. Deweloperzy w tej części miasta realizują wiele inwestycji, zaspokajając duży popyt.

Mieszkania w dzielnicy Chylonia z rynku pierwotnego często znajdują nabywców jeszcze przed oddaniem inwestycji do użytku. Ich zakupem są zainteresowane zwłaszcza rodziny z dziećmi. Największym zainteresowaniem cieszą się lokale w pobliżu centrum.

W ostatnich latach nowe mieszkania w Gdyni Chyloni powstają m.in. przy ul. Paderewskiego, Opata Hackiego, Rozewskiej, Wiejskiej i Chylońskiej. Ceny mieszkań w tej dzielnicy są jedne z najniższych w całym mieście.

Zalety mieszkania w Gdyni Chyloni

Dzielnica uchodzi za jedną z najatrakcyjniejszych lokalizacji do zamieszkania w Gdyni. Często wybierają ją osoby poszukujące ciszy i spokoju, a jednocześnie chcące mieszkać blisko centrum.

Ta część miasta wyróżnia się rozwiniętą komunikacją miejską. Mieszkańcy mogą także korzystać z licznych terenów rekreacyjnych i zielonych, w tym Parku Kilońskiego. Do ich dyspozycji jest wiele nowocześnie wyposażonych placów zabaw, ścieżek rowerowych, siłowni zewnętrznych i boisk sportowych.

Chylonia słynie także z dobrze rozwiniętej infrastruktury społecznej, oświatowej, usługowej, gastronomicznej oraz handlowej.

Jesteś zainteresowany zakupem nieruchomości w województwie pomorskim? Sprawdź bogatą ofertę nowych mieszkań w Gdyni Chyloni na portalu RynekPierwotny.pl i znajdź lokal odpowiadający Twoim potrzebom.

Nowe mieszkania na sprzedaż na Chyloni

Na Chyloni dostępne są 22 oferty nowych mieszkań znajdujące się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Chyloni mają w sprzedaży nowe mieszkania powierzchniach od 41 do 72 m², w tym:

 • mieszkania 2-pokojowe - 1 lokal
 • mieszkania 3-pokojowe - 21 lokali

Ile kosztuje nowe mieszkanie na Chyloni?

Najtańsze nowe mieszkanie na Chyloni dostępne w sprzedaży kosztuje 694 294 zł. Aktualnie średnia cena za m2 mieszkania na Chyloni wynosi 0.

Aktualnie na rynku pierwotnym na Chyloni nie obowiązują oferty specjalne na mieszkania.

Chylonia - mieszkania gotowe do odbioru

Obecnie w ofercie deweloperów na Chyloni nie ma lokali mieszkalnych oddanych do użytku.Najpóźniejszy termin oddania inwestycji lokali mieszkalnych do użytkowania to koniec IV kwartału 2023.

Oferty dostępne na portalu

Na portalu rynekpierwotny.pl dostępne są oferty nowych mieszkań na Chyloni, dostosowane do potrzeb odbiorców, w tym:

 • mieszkania na parterze - 1 lokal
 • mieszkania na parterze z ogródkiem - 0 lokali
 • mieszkania na niskich piętrach - 9 lokali
 • mieszkania na wysokich piętrach - 12 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach - 0 lokali
 • mieszkania na ostatnich piętrach z tarasem - 0 lokali

Chcesz mieszkać w domu z własnym ogródkiem? Poznaj ofertę nowych domów na Chyloni i znajdź nieruchomość dopasowaną do swoich potrzeb.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: