Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Gdynia, Pogórze

Znaleziono 12 ofert w 2 inwestycjach
Mapa
 • Osiedle Regatta

  Polservice Development

 • Signum
  od: 6 950 zł/m2

  Targo S.A.

Wiadomości na temat Pogórza:

Nowe mieszkania - Gdynia Pogórze

Pogórze jest jedną z 22 dzielnic Gdyni, w jej pobliżu znajduje się spora ilość terenów zielonych, w tym rozległe lasy i rezerwaty. Zabudowa Pogórza to bloki i domy jednorodzinne. Jeśli chodzi o nowe osiedla, te powstają głównie na południu dzielnicy oraz na peryferiach. Pogórze jest atrakcyjną dzielnicą nie tylko pod względem zamieszkania, ale również turystycznym i inwestycyjnym. W związku z tym, wiele osób decyduje się zainwestować w nieruchomości na wynajem.

Rynek nieruchomości w Gdyni

Rynek nieruchomości w Gdyni cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród deweloperów. Dzięki temu przyszli mieszkańcy mogą przebierać w ofertach i wybierać takie mieszkania, które spełniają ich potrzeby. Kupując mieszkanie od dewelopera w Gdyni możemy liczyć na miejsca garażowe i opcję białego montażu. Ceny nowych mieszkań w Gdyni utrzymują się na stabilnym poziomie a oferta gdyńskich deweloperów wciąż wzbogaca się o nowe inwestycje mieszkaniowe. Na Pogórzu znajduje się wiele terenów zielonych, a pośród nich osiedla mieszkaniowe. Na północy dzielnicy zabudowa składa się z domów jednorodzinnych. Na południu z kolei główną zabudowę stanowią bloki, z czego część z nich należy do nowych osiedli. 

Ile kosztuje mieszkanie na Pogórzu?

Dzielnica Pogórze leży niedaleko od centrum miasta. Nowe mieszkania w Gdyni są więc  idealnym wyborem dla osób, które cenią sobie spokój, ale jednocześnie zależy im na bliskości centrum. Średnia cena nieruchomości pochodzących z rynku pierwotnego na Pogórzu wynosi około 7400 zł za metr kwadratowy. Natomiast za mieszkanie o przeciętnym metrażu zapłacimy średnio 430 000 zł. Kupno mieszkania od dewelopera wiąże się z jakością, różnorodnym metrażem, przestronnym układem mieszkań. Dlatego każdy znajdzie tu lokal dopasowany do swoich potrzeb. Nowe mieszkania na Pogórzu cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na szybki dojazd i możliwość dotarcia do każdego punktu bez zbędnego pokonywania długich tras.

Pogórze - najatrakcyjniejsza dzielnica Gdyni?

Pogórze to dzielnica, w której - jak wynika z relacji mieszkańców - funkcjonuje się bardzo dobrze. Ma to związek z niedaleką odległością od centrum i panującym spokojem. Sporą część dzielnicy stanowią lasy, dzięki czemu jest tam cicho. Dodatkowo rozwinięta sieć handlowo-usługowa i dobra komunikacja z innymi częściami miasta sprawia, że dzielnica jest postrzegana jako idealnie miejsce do zamieszkania. 

Marzysz o mieszkaniu na Pomorzu? Wystarczy kilka kroków by znaleźć idealną nieruchomość. Sprawdź aktualne oferty dostępne na gdyńskim Pogórzu lub skontaktuj się z naszym ekspertem, który znajdzie mieszkanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Informacje o Pogórzu

Na Pogórzu dostępnych jest 12 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 2 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy na Pogórzu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 59 do 67 m2, w tym lokale:

 • 3-pokojowe (10 mieszkań).
 • 4-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich na Pogórzu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Pogórzu kosztuje 453 210 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: