Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Gdynia, Śródmieście

Znaleziono 168 ofert w 7 inwestycjach
Mapa
 • Portova

  Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

 • Bank Polski 1929
  od: 17 500 zł/m2

  Moderna Holding

 • Signum
  od: 6 950 zł/m2

  Targo S.A.

 • Plac Unii
  Pod wynajem

  Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

 • Rezydencja Kino Marynarz

  Kino Marynarz Sp. z o.o.

 • Rezydencja Plac Kaszubski
  od: 13 692 zł/m2

  Yareal Polska Sp. z o. o.

 • Murapol Nadmorskie Tarasy

  Murapol S.A.

Zobacz wyprzedane oferty w tej lokalizacji.
Te nieruchomości znalazły już swoich właścicieli.

Wiadomości na temat Śródmieścia:

 Nowe mieszkania Gdynia - Śródmieście

Gdynia to miasto, które niemal każdego roku odwiedzane jest przez kilka tysięcy turystów. Dzięki przynależności do aglomeracji Trójmiasta, wiele osób może zwiedzić m.in. Gdańsk i Sopot za jednym razem. Atrakcyjne położenie nad Morzem Bałtyckim, powoduje, że popyt na nowe mieszkania w Gdyni stale rośnie. W tym miejscu powstaje wiele nowoczesnych inwestycji, a mieszkańcy innych miast coraz chętniej decydują się na zakup nowego mieszkania w tej okolicy. W ostatnim czasie coraz większe zainteresowanie budzą nieruchomości położone w Śródmieściu w Gdyni. Jak wygląda rynek mieszkaniowy w tym mieście?

Śródmieście - bogata oferta 

Gdyńskie Śródmieście należy do jednej z reprezentacyjnych części w mieście. Dzielnica ta słynie z tętniącego życiem obszaru - głównie w okresie letnim. Nowe inwestycje położone są przy Starówce - jeden z obowiązkowych punktów do odwiedzenia. Do dyspozycjimieszkańców Śródmieścia są zarówno liczne muzea, kina, teatry, jak i zabytki architektury. W tym miejscu odbywają się również różnego rodzaju imprezy kulturalne. Lokalizacja jest atrakcyjna zarówno z punktu widzenia inwestora, jak i przyszłego nabywcy nieruchomości. Portowy charakter dzielnicy zdecydowanie oddają piaszczysta plaża miejska oraz przystań jachtowa Marina Gdynia i Molo Południowe. Turystów przyciąga przede wszystkim ekskluzywny dostęp do zatoki. Ponadto usytuowane są tu najważniejsze urzędy m.in. Urząd Miasta Gdynia, Urząd Morski, czy Rada Dzielnicy Śródmieście. Nowe mieszkania Gdynia Śródmieście to inwestycje dla osób, które pragną być w centrum wydarzeń kulturalnych. Większość nowych osiedli zlokalizowana jest w otoczeniu licznych punktów handlowo-usługowych. Przyszli nabywcy gdyńskich nieruchomości będą mieli dostęp do klubów nocnych, restauracji oraz kawiarni. Jest to świetna lokalizacja dla singli, jak i również młodych małżeństw oraz rodzin z dziećmi. Ze względu na bogatą ofertę edukacyjną i bliskość uczelni - mieszkania w Śródmieściu cieszą się dużym powodzeniem wśród studentów. 

Nowe mieszkania Gdynia Śródmieście 

Dla gdyńskiego Śródmieścia charakterystyczna jest nowoczesna zabudowa. Dominują tutaj apartamenty oraz inwestycje o dużych powierzchniach. Architektura nowych mieszkań w Gdyni nawiązuje do stylu klasycznego w połączeniu z elegancją. Wszystkie mieszkania utrzymane są w jasnych kolorach, a do jednej z głównych zalet należą liczne przeszklenia, z których rozpościera się widok na morze i gdyńskie wybrzeże. Większość nowych nieruchomości posiada w swoich budynkach, kluby fitness, siłownie oraz baseny. Do dyspozycji przyszłych mieszkańców są hale garażowe oraz liczne miejsca postojowe. Ponadto pomiędzy zabudowaniami, oprócz prywatnych ogródków, mieszkańcy mogli korzystać z przestronnych dziedzińców. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie przede wszystkim niezależność, komfort i wysoki standard. 

Zainteresowała Cię oferta nowych mieszkań w Gdyni w Śródmieściu? Jeśli tak, skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże Ci wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb. 

Informacje o Śrómieściu

W Śródmieściu dostępnych jest 168 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 7 inwestycjach deweloperskich.

Deweloperzy w Śródmieściu mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 27 do 163 m2, w tym lokale:

 • 1-pokojowe (33 mieszkania).
 • 2-pokojowe (56 mieszkań).
 • 3-pokojowe (40 mieszkań).
 • 4-pokojowe (37 mieszkań).
 • 5-pokojowe (2 mieszkania).

Wśród inwestycji deweloperskich w Śródmieściu nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży w Śródmieściu kosztuje 466 276 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: