Mieszkania, Domy
 • Warszawamazowieckie, Warszawa
  12999 ofert
 • Wrocławdolnośląskie, Wrocław
  6893 oferty
 • Krakówmałopolskie, Kraków
  5736 ofert
 • Poznańwielkopolskie, Poznań
  5004 oferty
 • Łódźłódzkie, Łódź
  3437 ofert
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Szukaj
Filtruj
Sortuj
Mapa

Szukasz nowe mieszkania Gdynia, Redłowo

Znaleziono 6 ofert w 1 inwestycji
Mapa
 • Livigo
  od: 10 900 zł/m2

  #mrdom

Redłowo - czym przyciąga nadmorska dzielnica Gdyni?

Redłowo to jedna z najnowocześniejszych dzielnic, położona w Gdyni. Zajmuje 2,95 km2 powierzchni, co plasuje ją na 15 miejscu pod względem wielkości. Sąsiaduje z: Wzgórzem św. Maksymiliana, Działkami Leśnymi, Małym Kackiem, Orłowem, a także Morzem Bałtyckim. Redłowo to zdecydowanie dzielnica, która przyciąga uwagę zarówno mieszkańców, jak i turystów, którzy chętnie zatrzymują się tu w celach wypoczynkowych - wynajmują krótkoterminowo nieruchomości w okolicy. Warto wspomnieć, że jest to jeden z najnowocześniejszych obszarów Gdyni. Zatem Redłowo polecane jest dla osób aktywnych zarówno życiowo, jak i zawodowo, ale warto wspomnieć o tym, że jest to miejsce, które każdy zna i z pewnością każdy się w nim odnajdzie. 

Gdynia - potencjał inwestycyjny 

Gdyński rynek nieruchomości należy do jednego z prężnie rozwijających się. Z roku na rok powstaje tutaj coraz więcej inwestycji. Warto wspomnieć również o tym, że rozwój ośrodków biznesowych, a także akademickich, wraz z połączeniem wysokiej jakości standardu życia, sprawił, że Gdynia, Gdańsk i Sopot to wręcz idealne lokalizacje pod względem inwestowania, szczególnie jeśli chodzi o rynek nieruchomości. Duży potencjał można dostrzec szczególnie w Gdyni - w tym mieście rynek dynamicznie się rozwija, a co najważniejsze - liczba mieszkań i apartamentów rośnie w rekordowym tempie. Korzystne położenie geograficzne to nie jedyna zaleta regionu.

Jak wygląda rynek nieruchomości w tej dzielnicy? 

Dzielnica Redłowo intensywnie rozwija się, na przestrzeni ostatnich kilku lat wiele się w niej zmieniło. Powstały liczne parki biurowe a przede wszystkim nowe osiedla mieszkaniowe. Zakończył się także długo planowany remont stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania Redłowo. Cały czas planowane są kolejne inwestycje. 

Nowe nieruchomości w Redłowie to lokale na zamkniętych osiedlach z dostępem do szerokiego wachlarzu metaraży. Mieszkania na sprzedaż na Redłowie charakteryzują się kameralnym zespołem apartamentowym, który tworzy z reguły pięć budynków. Nowe lokale od dewelopera posiadają windy oraz hale garażowe. Do dyspozycji mieszkańców są  przestronne tarasy, bądź balkony, z których można podziwiać panoramę miasta. Powstaje tutaj także wiele nieruchomości o podwyższonym standardzie. 

Nowoczesne, ale kameralne inwestycje zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami architektonicznymi. Nowe mieszkania w Gdyni na Redłowie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na atrakcyjne położenie, a także nadmorski klimat. Na terenie dzielnicy powstaje wiele projektów inwestycyjnych, a także planowana jest przebudowa kilku miejsc w okolicy. Ponadto wkrótce ma powstać nowe przejście między ulicami. W planach jest też zmiana zagospodarowania pogranicza Redłowa, Orłowa i Małego Kacka, a także Polanki Redłowskiej - najprawdopodobniej na tym obszarze powstanie hotel, bądź odkryty amfiteatr.

Co ciekawego na Redłowie? 

Na Redłowie znajduje się wiele terenów rekreacyjnych. To dzielnica, której ogromnym atutem jest położenie geograficzne i bliskość do Morza Bałtyckiego oraz Lasu Kępa Redłowska. W pobliżu zlokalizowanych jest wiele ścieżek, które stwarzają dużo możliwość do wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto dodać, że nabywcy nowych mieszkań na Redłowie mają dostęp również do m.in. parku streetworkoutu, centrum nurkowego, a także do wypożyczalni rowerów. W okolicy mieści się wiele boisk, dwa stadiony, jak również Aquapark w Sopocie. 

Ważnym obiektem Redłowa jest zdecydowanie Centrum Nauki Experyment, który ma na celu łączyć naukę z zabawą. Część mieszkań na sprzedaż usytuowana jest w pobliżu licznych instytucji kulturalnych a także bibliotek. Dodatkowo warto wspomnieć, że w gdyńskiej dzielnicy Redłowo często odbywają się różne wydarzenia, a także imprezy. 

Jesteś zainteresowany zakupem nowego mieszkania w Gdyni na Redłowie? Skontaktuj się z naszym specjalistą, który pomoże wybrać nieruchomość dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje o Redłowie

Na Redłowie dostępnych jest 6 ofert nowych mieszkań i domów znajdujących się w 1 inwestycji deweloperskiej.

Deweloperzy na Redłowie mają w sprzedaży nowe mieszkania o powierzchniach od 203 do 247 m2, w tym lokale:

 • 4-pokojowe (2 mieszkania).
 • 5-pokojowe (3 mieszkania).
 • 6-pokojowe (1 mieszkanie).

Wśród inwestycji deweloperskich na Redłowie nie są dostępne oferty sprzedaży nowych domów.

Najtańsze nowe mieszkanie dostępne w sprzedaży na Redłowie kosztuje 2 450 000 zł.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: