Nowe Żerniki Vantage Development

Oferta archiwalna

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Białodrzewna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Żerniki Vantage Development

5 zdjęć

Nowe Żerniki Vantage Development
Nowe Żerniki Vantage Development
Nowe Żerniki Vantage Development
Nowe Żerniki Vantage Development

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 60 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Nowa inwestycja Vantage Development będzie powstawać w ramach współpracy deweloperów z Urzędem Miasta Wrocławia. Projekt Nowe Żerniki, w założeniu magistratu, ma stać się samowystarczalną dzielnicą w zachodniej części miasta – modelowym osiedlem z kompletną infrastrukturą drogową i społeczną, a także architektoniczną wizytówką Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku. Władze miasta deklarują, że w ramach osiedla powstanie szkoła, przedszkole, dom seniora, a także dom kultury i oczko wodne.

Vantage Development planuje rozpocząć realizację 2 budynków mieszkalnych, zlokalizowanych w I etapie osiedla jeszcze w tym roku.

Projekt przewiduje 60 mieszkań, o powierzchniach od 44 do 62 m2. Wszystkie mieszkania będą miały obszerne balkony, a lokale na parterze ogródki. Inwestycję Vantage Development charakteryzować będzie kameralny klimat, który zapewni ażurowa pergola oddzielająca wewnętrzy dziedziniec budynku od ulicy. Uroku dodadzą jej także szlachetne odmiany drzew owocowych zaplanowane na częściach wspólnych pomiędzy budynkami.

Mieszkania już od 5 300 zł/m2. SPRAWDŹ!

Inwestycja Nowe Żerniki Vantage Development znajduje się na Żernikach, ul. Białodrzewna (8.5 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Vantage Development S.A.

Inwestycja Nowe Żerniki Vantage Development została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 60 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Żerniki Vantage Development nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Vantage Development S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Żerniki Vantage Development?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Żerniki Vantage Development mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Nowe Żerniki Vantage Development znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Aleja Architektów.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Żerniki Vantage Development w odległości 50 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Forma+.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Żernikach

Oferty na Żernikach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: