Rezydencja Niska 30

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Unimax Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 241 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Rezydencja Niska 30

Rezydencja Niska 30

Inwestycja z lokalami użytkowymi Rezydencja Niska 30 znajduje się na Nowolipkach, ul. Niska 20 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unimax Development. Inwestycja Rezydencja Niska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 2 lokale użytkowe o powierzchni 83 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostało 0 ofert. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowolipki, ul. Niska 20 (3 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 9 053 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Rezydencja Niska 30
 • Gotowe do zamieszkania
 • Powierzchnia: 83 m2
Unimax Development
Inwestycja sprzedana

Najbliższe inwestycje

Apartamenty Okopowa 59A (192 m dalej)

Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A znajduje się na Powązkach, ul. Okopowa 59A (3,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Home Invest Sp. z o.o.. Inwestycja Apartamenty Okopowa 59A jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 98 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 42 do 113 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Powązki, ul. Okopowa 59A (3,2 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 10 399 zł/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty Okopowa 59A
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 56
 • Powierzchnia: 42 - 113 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Home Invest Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Studio Centrum (579 m dalej)

Inwestycja Studio Centrum znajduje się na Nowolipkach, ul. Pawia 51 (2,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ochnik Development. Inwestycja Studio Centrum została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 85 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 24 do 31 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Nowolipki, ul. Pawia 51 (2,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Studio Centrum
Pod wynajem
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 13
 • Powierzchnia: 24 - 31 m2
 • Liczba pokoi: 1
Ochnik Development
Apartamentów spełniające kryteria

Osiedle przy Arkadii (829 m dalej)

Inwestycja Osiedle przy Arkadii znajduje się na Powązkach, ul. Kłopot 4 (3,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dantex. Inwestycja Osiedle przy Arkadii jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 665 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 25 do 95 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Powązki, ul. Kłopot 4 (3,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Osiedle przy Arkadii
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 88
 • Powierzchnia: 25 - 95 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Dantex
Mieszkania spełniające kryteria
Rezydencja Niska 30

Rezydencja Niska 30 to najnowsza propozycja firmy Unimax Development Sp. z o .o., wyjątkowa pod wieloma względami.

Rezydencja Niska 30 to kameralny, trzypiętrowy budynek, który wyróżniać będzie elegancka, minimalistyczna architektura i wysoki standard wykończenia mieszkań i części wspólnych. Znakomicie zaprojektowana rezydencja z 19 apartamentami, garażem podziemnym oraz dwoma lokalami usługowymi.

Inwestycja powstanie na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Niskiej w pobliżu centrów handlowych Klif i Arkadia oraz ulicy Stawki, w cichej i zielonej okolicy. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu licznych linii tramwajowych, autobusowych i stacji metra Dworzec Gdański zagwarantuje szybkie połączenia z każdą częścią Warszawy.

Na ostatniej kondygnacji właściciele apartamentów cieszyć się będą antresolą i tarasami.

Rezydencja Niska 30 to enklawa nowoczesnej, eleganckiej i funkcjonalnej architektury, która zaspokoi gusta najbardziej wymagających.

To wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych Klientów.

Generalny wykonawca: PB Unimax Sp. z o.o.

Inwestycja Rezydencja Niska 30 znajduje się na Nowolipkach, ul. Niska 30 (3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Unimax Development.

Inwestycja Rezydencja Niska 30 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 19 nowych mieszkań . Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Niska 30 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 60 metrów kwadratowych w cenie od 12 884 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Unimax Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 19 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 287 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, internet, tv kablowa, usługi w budynku, videodomofon.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Niska 30

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych czy tramwajowych nie stanowi problemu. W 2019 roku planowane jest oddanie II linii metra. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy. W odległości 50 metrów od inwestycji Rezydencja Niska 30 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: NISKA 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Niska 30 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Policealne Studium Kosmetyczne Barbary Jaroszewskiej w odległości 100 m, Bursa Szkolna nr 6 w odległości 150 m, "Konar" Zespół Szkół im. Michała Konarskiego w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m Centrum Homeopatii Sp. z o.o., w odległości 250 m Banasiewicz Danuta, lek. medycyny pracy i medycyny rodzinnej, w odległości 250 m Super-Pharm.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Warszawa Jerozolima Restauracja & Pub Śpiewających Kelnerów w odległości 150 m, Galeria drewna. FPHU w odległości 150 m, Pizza Time w odległości 150 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Aqua Aerobik Warszawa - E-Team Wojciech Okniński w odległości 450 m, Salt Tab Sp. z o.o. w odległości 450 m, Skwer Woody'ego Allena w odległości 450 m.

Data publikacji: 03 lutego 2017 10:37

Data aktualizacji: 21 marca 2019 12:25

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet