Dom na Styrskiej

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Styrska, oferowane bezpośrednio przez

Tynkbud1 Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Styrska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Dom na Styrskiej

3 zdjęcia

Dom na Styrskiej
Dom na Styrskiej
Dom na Styrskiej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

DOM NA STYRSKIEJ to kolejny nowy projekt realizowany na Pradze Południe- Gocławku. DOM NA SYRSKIEJ to propozycja dla wszystkich wielbicieli kameralnej zabudowy. DOM NA STYRSKIEJ został zaprojektowany w ze szczególną dbałością o komfort przyszłych właścicieli. Jest to mały, przyjazny mieszkańcom budynek, w którym znajduje się jedynie 12 mieszkań. DOM NA STYRSKIEJ to propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, kameralność i zielone otoczenie.

Inwestycja DOM NA STYRSKIEJ to propozycja osób, które w otoczeniu niskiej przyjaznej zabudowy i soczystej zieleni szukają odpoczynku we własnych „4 ścianach” z jednoczesnym szybkim dostępem do centrum Stolicy.

DOM NA STYRSKIEJ to elegancki, kameralny budynek, w którym zaprojektowanych zostało jedynie 12 mieszkań. Dom posiada 3 pietra oraz kondygnację podziemną. Dla przyszłych mieszkańców oferujemy także garaże w budynku i komórki lokatorskie.

W budynku znajduje się winda. Na piętrze zlokalizowane są tylko 2-3 mieszkania.

W dbałości o optymalne wykorzystanie przestrzeni każde z mieszkań charakteryzuje się niepowtarzalnym i wyjątkowo przemyślany układem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych. W projekcie DOM NA STYRSKIEJ oferujemy mieszkania o metrażach 35m2-97m2.

Inwestycja Dom na Styrskiej znajduje się na Gocławku, ul. Styrska (7.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Tynkbud1 Sp. z o.o.

Inwestycja Dom na Styrskiej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Dom na Styrskiej nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Tynkbud1 Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Dom na Styrskiej?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Dom na Styrskiej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1210 metrów od inwestycji Dom na Styrskiej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Gocławek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Dom na Styrskiej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Styrskiej znajdują się 32 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Mamagu w odległości 236 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Concilio w odległości 331 m, Niepubliczne Przedszkole Montessori "Ciekawi Świata" w odległości 344 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Dom na Styrskiej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Cresco s.c. Poradnia Stomatologiczna w odległości 524 m, NZOZ Centrum Medyczne Vital w odległości 703 m, Family-Dent w odległości 748 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Dom na Styrskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 237 m znajduje się Żabka, w odległości 254 m znajduje się Piekarnia Chlebak, w odległości 393 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Dom na Styrskiej w odległości 201 m znajduje się boisko / kort, w odległości 213 m znajduje się boisko / kort, w odległości 445 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 30.08.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: