Obwodowa

Oferta archiwalna

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Obwodowa 16

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 78 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Obwodowa

5 zdjęć

Obwodowa
Obwodowa
Obwodowa
Obwodowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc) : 33 000 PLN.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Obwodowa 16 to niewielka inwestycja na warszawskim Targówku Mieszkaniowym, w której zaprojektowano łącznie 24 lokale mieszkalne o powierzchni od 37 mkw do 75 mkw. Budynek składa się z trzech kondygnacji naziemnych oraz jednej kondygnacji podziemnej- każda z dostępem do windy. Do mieszkań usytuowanych na parterze przynależą ogródki natomiast mieszkania na wyższych piętrach posiadają balkony.W kondygnacji podziemnej do dyspozycji mieszkańców zaplanowano 25 miejsc postojowych wraz z boksami gospodarczymi.

Inwestycja Obwodowa znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Obwodowa 16 (5.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Structur Concept Sp. z o.o.

Inwestycja Obwodowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Obwodowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Structur Concept Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest wśród zabudowy jednorodzinnej oraz kameralnej zabudowy wielorodzinnej, w pobliżu terenów zielonych (m.in. Park Wiecha) a zarazem blisko głównych arterii miejsckich takich jak ul. Św. Wincentego, na których znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe oraz przystanki autobusowe. Dodatkowo, w odległości niespełna 800 m. od inwestycji realizowana jest stacja drugiej linii metra Targówek.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Obwodowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Obwodowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Obwodowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kołowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Obwodowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Obwodowa znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny Promitis w odległości 130 m, Przedszkole nr 432 w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 28 w odległości 320 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Obwodowa w odległości 220 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 350 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 31.01.2020

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Targówku Mieszkaniowym

Oferty na Targówku Mieszkaniowym

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: