Osiedle Makówko etap II

Mieszkania na sprzedaż ul. Okólna, oferowane bezpośrednio przez Sparrow

Marki, ul. Okólna
Osiedle Makówko etap II

3 zdjęcia

Osiedle Makówko etap II
Osiedle Makówko etap II
Osiedle Makówko etap II

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makówko etap II dostępnych jest 9 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
A1/1
5
96,16 m²
1
A2/1
5
96,16 m²
1
B1/1
5
96,16 m²
1
B2/1
5
96,16 m²
1
C2/1
5
96,16 m²
1
D1/1
5
96,16 m²
1
D2/1
5
96,16 m²
1
E1/1
5
96,16 m²
1
E2/1
5
96,16 m²
1

Opis Inwestycji

„Osiedle Makówko” etap II to odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej rodziny. To miejsce, w którym Twoje dziecko może bezpiecznie bawić się we własnym ogródku, a otoczenie terenu pozwala wypocząć po całym dniu pracy. Malownicza okolica, dobrze rozwinięta infrastruktura, daje możliwość zakupu mieszkania o powierzchni 52 m2 oraz 96 m2 z użytkowym poddaszem, w bardzo atrakcyjnej cenie, już od 500 000 złotych! Spełnij marzenie i zamieszkaj z rodziną już dziś na „Osiedlu Makówko” tuż przy lesie. Nasza inwestycja to kameralne, ogrodzone osiedle mieszkań, które składa się z 5 budynków mieszkalnych. W inwestycji zaplanowano 20 mieszkania 3 i 5-pokojowe. Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście, przynależny ogród i miejsce postojowe przynależne do mieszkań na parterze i dwa miejsca postojowe przynależne do mieszkań na I piętrze. Mieszkania na parterze cechuje możliwość zaadaptowania 2 oddzielnych sypialni, salonu z aneksem kuchennym, spiżarni oraz łazienki. Mieszkania na I piętrze wraz z poddaszem użytkowym zaaranżowane zostały na 4 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek i garderoby.

Inwestycja Osiedle Makówko etap II znajduje się w Markach, ul. Okólna (0.7 km od Warszawy), jest realizowana przez Sparrow.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań znajdujących się w 10 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Makówko etap II w sprzedaży jest 9 nowych mieszkań o powierzchni 96 metrów kwadratowych, w cenie od 5 199 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 5-pokojowe o powierzchni 96 m2 w cenie od 530 000 zł (9 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Sparrow przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 10 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 273 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 9 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
96 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Miasto Marki jest jedną z gmin powiatu wołomińskiego, znajdującego się w województwie mazowieckim. Głównym miastem powiatu jest Wołomin. Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 629 (dawna S8) w kierunku Radzymina. Miasto cechuje niska zabudowa, z niewielką ilością budynków o 6-ciu kondygnacjach. Zarząd Transportu Miejskiego powiększa ilość dostępnych linii autobusowych. Ze względu na graniczenie z północno-wschodnią częścią stolicy i lokalizację w pierwszej strefie komunikacji miejskiej, transport publiczny uruchomił następujące linie: 112, 190, 140, 240, 340, 738, N61, L33, L40, L43, L45. Marki niebawem będą również posiadać bardzo dobre połączenie komunikacyjne z budowaną II linią metra. W tym celu zostaną uruchomione kolejne linie autobusowe do stacji metra Trocka i Kondratowicza. Tak bogata dostępność, w tym linia nocna, jest efektem bardzo dużej populacji miasta i samego powiatu wołomińskiego. Nie bez powodu jest nazywane jedną z „sypialni” stolicy. W praktyce Marki są traktowane jako jedna z dzielnic Warszawy i są ciekawą alternatywą w zestawieniu do sąsiadującej dzielnicy Białołęka, którą charakteryzują zabudowy wielorodzinne.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Makówko etap II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Makówko etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Osiedle Makówko etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kolonia Makówko 01.

Data publikacji: 17.02.2021
Data aktualizacji: 26.01.2022
Sparrow logo

Sparrow

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Marki

Spotkania po wcześniejszym umówieniu.

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: