Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tarnopolska 14

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul Tarnopolska, oferowane bezpośrednio przez

SNABB Invest Sp. z o.o. Inwestycja Tarnopolska Sp. k.

Wrocław, Fabryczna, Muchobór Wielki, ul Tarnopolska 14

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tarnopolska 14Tarnopolska 14

5 zdjęć

Tarnopolska 14
Tarnopolska 14
Tarnopolska 14
Tarnopolska 14

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 268 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (9): W garażu podziemnym

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Opis inwestycji

"Tarnopolska14" to kameralna willa miejska składająca się tylko z 9 mieszkań. Inwestycja realizowana jest na Muchoborze Wielkim we Wrocławiu, to miejsce z doskonałą lokalizacją dla tych, którzy decydują się pozostać w mieście, z atutem zacisza willowego, oddalonego od głównych ulic Muchoboru. W ofercie posiadamy 9 przestronnych mieszkań o metrażu dostosowanym do zróżnicowanych potrzeb mieszkaniowych. Na parterze oferujemy 4 mieszkania z ogrodami (od 54,2 m2 do 79,6 m2), a na piętrze dwupoziomowe mieszkania o metrażu od 80,5 m2 do 113,7 m2, doskonałe dla rodzin z dziećmi. Do każdego mieszkania przyporządkowane są także miejsca postojowe w garażu podziemnym wraz z komórkami lokatorskimi za dodatkową opłatą.

Inwestycja Tarnopolska 14 znajduje się na Muchoborze Wielkim (7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez SNABB Invest Sp. z o.o. Inwestycja Tarnopolska Sp. k.

Inwestycja Tarnopolska 14 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tarnopolska 14 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców SNABB Invest Sp. z o.o. Inwestycja Tarnopolska Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (9 miejsc)

W inwestycji znajduje się 9 komórek lokatorskich W garażu podziemnym.

Lokalizacja inwestycji

Doskonała lokalizacja naszej inwestycji zapewni komfort codziennego funkcjonowania. W bliskim sąsiedztwie znajdziecie Państwo takie sklepy jak ŻABKA, Biedronka, Lidl oraz Centrum Handlowem N-Park, z Kubem Fitness Academy. W okolicy dostępne są także szkoła podstawowa i przedszkole, a do przystanku autobusowego dojdziecie w 7 minut.

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tarnopolska 14?

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tarnopolska 14 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 691 metrów od inwestycji Tarnopolska 14 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrocław Zachodni.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tarnopolska 14 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tarnopolska 14 znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żłobek Akademia Krasnoludka w odległości 408 m, Publiczne Przedszkole "Wrocławskie Skauty III" w odległości 468 m, Przedszkole nr 22 w odległości 536 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tarnopolska 14 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Apex w odległości 216 m, Twój Lekarz w odległości 497 m, Pediatra Maciej Puławski w odległości 576 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tarnopolska 14 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 265 m znajduje się Odido, w odległości 310 m znajduje się Żabka, w odległości 526 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tarnopolska 14 w odległości 563 m znajduje się boisko / kort, w odległości 577 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 585 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.09.2020
Data aktualizacji: 14.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023