Park Skandynawia

Pod wynajem
Tutaj mieszka to, co kochasz

Mieszkania na sprzedaż ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, oferowane bezpośrednio przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8
Park Skandynawia

12 zdjęć

Park Skandynawia
Park Skandynawia
Park Skandynawia
Park Skandynawia

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Skandynawia dostępnych jest 67 ofert

 • Lista
 • Rzuty

Opis Inwestycji

Park Skandynawia jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia, którego wyznacznikami są wysoka jakość materiałów, solidność i prostota w projektowaniu, naturalność, światło, równowaga między pracą a życiem prywatnym.

Umieszczenie osiedla na Gocławiu daje jego mieszkańcom gwarancję dostępu do wygodnej, spełniającej wszelkie oczekiwania infrastruktury. Są tu w dużym wyborze żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, sklepy, przychodnie zdrowotne, biblioteki, różnego rodzaju punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia też świetną komunikację z innymi dzielnicami stolicy, zarówno dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, jak i bliskości trasy Siekierkowskiej czy ulicy Ostrobramskiej. Dodatkowo przez Gocław przepływa Kanał Gocławski (wypływający z Jeziora Gocławskiego), mający prawie 2,5 km długości, a w środkowej części regionu utworzony jest sztuczny zbiornik nazywany Balatonem lub Jeziorkiem Balatońskim.

Osiedle Park Skandynawia, tak jak wszystkie domy budowane przez Skanska, ubiega się o międzynarodowy certyfikat BREEAM, który oficjalnie potwierdzi wysoką pod względem ekologicznym jakość budynków. Certyfikat BREEAM, przyznawany jest za tzw. zrównoważone, „zielone” budowanie. W związku z tym starano się w trakcie realizacji projektu zachować jak największą ilość zastanych drzew i użyto nietoksycznych materiałów wykończeniowych z niską emisją LZO (szkodliwe Lotne Związki Organiczne). W częściach wspólnych zamontowano energooszczędne oświetlenie LED aktywowane czujnikami ruchu.

Aktualnie Park Skandynawia jest w trakcie budowy trzeciego etapu. Planowany termin oddania osiedla do użytkowania to I kwartał 2021 roku.

Inwestycja Park Skandynawia znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Inwestycja Park Skandynawia została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Skandynawia w sprzedaży jest 67 nowych mieszkań o powierzchni od 29 do 64 metrów kwadratowych, w cenie od 11 961 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni od 29 do 38 m2 w cenie od 400 600 zł (21 mieszkań)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 56 m2 w cenie od 590 900 zł (27 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 45 do 64 m2 w cenie od 664 900 zł (19 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc)

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
To drugie osiedle w Warszawie z certyfikatem BREEAM, który potwierdza, że budynek spełnia wysokie normy i pozytywnie oddziałuje na życie mieszkańców – ich komfort, zdrowie, budżet domowy i poczucie bezpieczeństwa. Poddanie osiedla certyfikacji BREEAM oznacza także, że nad całym procesem budowy będzie czuwał zespół ekspertów analizujących takie parametry, jak recykling odpadów budowlanych na poziomie 97%, minimalizacja produkcji CO2, ochrona fauny i flory w trakcie budowy.

Konstrukcja budynku

- żelbetowa, monolityczna - kondygnacja podziemna: żelbetowa, monolityczna

Drzwi zewnętrzne

- wzmocnione, wyposażone w atestowane zamki i wizjer

Ściany

- tynk gipsowy

Sufity

- tynk gipsowy

Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
ogródek, taras, balkon.
Komórki lokatorskie:
posiada (44)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc).
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępnych jest 67 mieszkań.
Powierzchnie mieszkań:
od 29 do 64 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:
W inwestycji Park Skandynawia znajduje się 48 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 11 linii autobusowych w pobliżu • ścieżki rowerowe • 15 minut samochodem do centrum Warszawy • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia i basen • przedszkola i szkoła podstawowa Osiedle położone przy ul. Optyków na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 9 linii autobusowych w pobliżu • łatwy dostęp do Trasy Siekierkowskiej i innych miejskich arterii • 15 minut samochodem do centrum • rozbudowana sieć ścieżek rowerowych i stacje Veturilo • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia, park trampolin i basen • żłobki, przedszkola i szkoła podstawowa • parki miejskie (park Nad Balatonem, park „Leśnika”, park Znicza) • przestrzeń osiedla zorganizowana zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie • starannie zagospodarowane części wspólne: drzewa, krzewy, trawniki, mała architektura, specjalnie dobrane gatunki roślin • wygodnie wyposażone miejsce rekreacji, plac zabaw i stojaki rowerowe • planowana zielona promenada – atrakcyjna przestrzeń między centrum handlowym a osiedlem

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Skandynawia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Park Skandynawia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - CH Promenada 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne w odległości 380 m, PRZEDSZKOLE NR 425 w odległości 420 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 10 I GIMNAZJUM NR 27 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Skandynawia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Promenada w odległości 150 m, Vita Med w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Skandynawia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się żabka, w odległości 200 m znajduje się Atrium Promenada, w odległości 260 m znajduje się Carrefour PRO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się McFit, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.12.2017
Data aktualizacji: 22.07.2021
Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. logo

Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Adam Malinowski

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Dbamy o Ciebie - kup mieszkanie nie wychodząc z domu lub umów się na bezpieczne spotkanie w naszych biurach sprzedaży.

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: