Park Skandynawia

Tutaj mieszka to, co kochasz

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSkanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 111 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Praga(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 74
  Powierzchnia: 39 - 128 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Cordia Polska
 • Pasaż Aniński(0.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego (6.2 km od centrum Warszawy)
  Pasaż Aniński
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 48 - 67 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  ED invest S.A.
 • Kamienica Grochowska(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska 75/77 (6.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 8 300/m2
  Kamienica Grochowska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 19
  Powierzchnia: 63 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 5
  P.H.U."KONSTANS"- K. Król

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Park Skandynawia jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia, którego wyznacznikami są wysoka jakość materiałów, solidność i prostota w projektowaniu, naturalność, światło, równowaga między pracą a życiem prywatnym.Umieszczenie osiedla na Gocławiu daje jego mieszkańcom gwarancję dostępu do wygodnej, spełniającej wszelkie oczekiwania infrastruktury. Są tu w dużym wyborze żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, sklepy, przychodnie zdrowotne, biblioteki, różnego rodzaju punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia też świetną komunikację z innymi dzielnicami stolicy, zarówno dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, jak i bliskości trasy Siekierkowskiej czy ulicy Ostrobramskiej. Dodatkowo przez Gocław przepływa Kanał Gocławski (wypływający z Jeziora Gocławskiego), mający prawie 2,5 km długości, a w środkowej części regionu utworzony jest sztuczny zbiornik nazywany Balatonem lub Jeziorkiem Balatońskim.Osiedle Park Skandynawia, tak jak wszystkie domy budowane przez Skanska, ubiega się o międzynarodowy certyfikat BREEAM, który oficjalnie potwierdzi wysoką pod względem ekologicznym jakość budynków. Certyfikat BREEAM, przyznawany jest za tzw. zrównoważone, „zielone” budowanie. W związku z tym starano się w trakcie realizacji projektu zachować jak największą ilość zastanych drzew i użyto nietoksycznych materiałów wykończeniowych z niską emisją LZO (szkodliwe Lotne Związki Organiczne). W częściach wspólnych zamontowano energooszczędne oświetlenie LED aktywowane czujnikami ruchu.Aktualnie Park Skandynawia jest w trakcie budowy trzeciego etapu. Planowany termin oddania osiedla do użytkowania to I kwartał 2021 roku.

Inwestycja Park Skandynawia znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o..

Inwestycja Park Skandynawia jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Skandynawia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 29 do 110 metrów kwadratowych w cenie od 8 148 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc)
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 268 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
To drugie osiedle w Warszawie z certyfikatem BREEAM, który potwierdza, że budynek spełnia wysokie normy i pozytywnie oddziałuje na życie mieszkańców – ich komfort, zdrowie, budżet domowy i poczucie bezpieczeństwa. Poddanie osiedla certyfikacji BREEAM oznacza także, że nad całym procesem budowy będzie czuwał zespół ekspertów analizujących takie parametry, jak recykling odpadów budowlanych na poziomie 97%, minimalizacja produkcji CO2, ochrona fauny i flory w trakcie budowy.
Konstrukcja budynku
- żelbetowa, monolityczna - kondygnacja podziemna: żelbetowa, monolityczna
Drzwi zewnętrzne
- wzmocnione, wyposażone w atestowane zamki i wizjer
Ściany
- tynk gipsowy
Sufity
- tynk gipsowy
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (44).
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc).
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Skandynawia

Osiedle położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 11 linii autobusowych w pobliżu • ścieżki rowerowe • 15 minut samochodem do centrum Warszawy • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia i basen • przedszkola i szkoła podstawowa Osiedle położone przy ul. Optyków na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 9 linii autobusowych w pobliżu • łatwy dostęp do Trasy Siekierkowskiej i innych miejskich arterii • 15 minut samochodem do centrum • rozbudowana sieć ścieżek rowerowych i stacje Veturilo • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia, park trampolin i basen • żłobki, przedszkola i szkoła podstawowa • parki miejskie (park Nad Balatonem, park „Leśnika”, park Znicza) • przestrzeń osiedla zorganizowana zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie • starannie zagospodarowane części wspólne: drzewa, krzewy, trawniki, mała architektura, specjalnie dobrane gatunki roślin • wygodnie wyposażone miejsce rekreacji, plac zabaw i stojaki rowerowe • planowana zielona promenada – atrakcyjna przestrzeń między centrum handlowym a osiedlem

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Skandynawia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Park Skandynawia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - CH Promenada 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne w odległości 380 m, PRZEDSZKOLE NR 425 w odległości 420 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 10 I GIMNAZJUM NR 27 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 480 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Skandynawia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Enel-Med Oddział Promenada w odległości 150 m, Vita Med w odległości 300 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Skandynawia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się żabka, w odległości 200 m znajduje się Atrium Promenada, w odległości 260 m znajduje się Carrefour PRO.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 440 m znajduje się McFit, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.12.2017

Data aktualizacji: 12.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie