Park Skandynawia etap III

12 zdjęć

Park Skandynawia etap III
Park Skandynawia etap III
Park Skandynawia etap III
Park Skandynawia etap III

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Park Skandynawia etap III dostępnych jest 13 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (13)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Promocje

 • Promocja

  Zamieszkaj w tym roku!

 • Przedsprzedaż

  NOWY ETAP WKRÓTCE W SPRZEDAŻY!

  Bądź pierwszy, zostaw kontakt.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • winda
 • rowerownia
 • wózkarnia
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 210 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

To drugie osiedle w Warszawie z certyfikatem BREEAM, który potwierdza, że budynek spełnia wysokie normy i pozytywnie oddziałuje na życie mieszkańców – ich komfort, zdrowie, budżet domowy i poczucie bezpieczeństwa. Poddanie osiedla certyfikacji BREEAM oznacza także, że nad całym procesem budowy będzie czuwał zespół ekspertów analizujących takie parametry, jak recykling odpadów budowlanych na poziomie 97%, minimalizacja produkcji CO2, ochrona fauny i flory w trakcie budowy.

Konstrukcja budynku

- żelbetowa, monolityczna - kondygnacja podziemna: żelbetowa, monolityczna

Drzwi zewnętrzne

- wzmocnione, wyposażone w atestowane zamki i wizjer

Ściany

- tynk gipsowy

Sufity

- tynk gipsowy

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

ogródek, taras, balkon.

Komórki lokatorskie:

posiada (44)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc).

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 13 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 35 do 57 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 1, 2, 3-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 576 200 do 911 100 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 14 106 do 18 286 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Park Skandynawia etap III znajduje się 11 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem.

Opis inwestycji

Park Skandynawia jest kwintesencją szwedzkiego stylu życia, którego wyznacznikami są wysoka jakość materiałów, solidność i prostota w projektowaniu, naturalność, światło, równowaga między pracą a życiem prywatnym.

Umieszczenie osiedla na Gocławiu daje jego mieszkańcom gwarancję dostępu do wygodnej, spełniającej wszelkie oczekiwania infrastruktury. Są tu w dużym wyborze żłobki, przedszkola, szkoły, place zabaw, sklepy, przychodnie zdrowotne, biblioteki, różnego rodzaju punkty usługowe. Lokalizacja zapewnia też świetną komunikację z innymi dzielnicami stolicy, zarówno dzięki rozbudowanej sieci komunikacji miejskiej, jak i bliskości trasy Siekierkowskiej czy ulicy Ostrobramskiej. Dodatkowo przez Gocław przepływa Kanał Gocławski (wypływający z Jeziora Gocławskiego), mający prawie 2,5 km długości, a w środkowej części regionu utworzony jest sztuczny zbiornik nazywany Balatonem lub Jeziorkiem Balatońskim.

Osiedle Park Skandynawia, tak jak wszystkie domy budowane przez Skanska, ubiega się o międzynarodowy certyfikat BREEAM, który oficjalnie potwierdzi wysoką pod względem ekologicznym jakość budynków. Certyfikat BREEAM, przyznawany jest za tzw. zrównoważone, „zielone” budowanie. W związku z tym starano się w trakcie realizacji projektu zachować jak największą ilość zastanych drzew i użyto nietoksycznych materiałów wykończeniowych z niską emisją LZO (szkodliwe Lotne Związki Organiczne). W częściach wspólnych zamontowano energooszczędne oświetlenie LED aktywowane czujnikami ruchu.

Aktualnie Park Skandynawia jest w trakcie budowy trzeciego etapu. Planowany termin oddania osiedla do użytkowania to I kwartał 2021 roku.

Inwestycja Park Skandynawia etap III znajduje się na Gocławiu, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 210 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 6 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Park Skandynawia etap III w sprzedaży jest 13 nowych mieszkań o powierzchni od 35 do 57 metrów kwadratowych, w cenie od 14 106 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 1-pokojowe o powierzchni 38 m2 w cenie od 576 200 zł (1 mieszkanie)
 • 2-pokojowe o powierzchni od 35 do 57 m2 w cenie od 635 500 zł (10 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 48 do 56 m2 w cenie od 789 800 zł (2 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (157 miejsc)

W inwestycji znajdują się 44 komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Osiedle położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 11 linii autobusowych w pobliżu • ścieżki rowerowe • 15 minut samochodem do centrum Warszawy • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia i basen • przedszkola i szkoła podstawowa Osiedle położone przy ul. Optyków na Pradze-Południe, w sąsiedztwie Trasy Siekierkowskiej i ulicy Ostrobramskiej. • 9 linii autobusowych w pobliżu • łatwy dostęp do Trasy Siekierkowskiej i innych miejskich arterii • 15 minut samochodem do centrum • rozbudowana sieć ścieżek rowerowych i stacje Veturilo • centrum handlowe, sklepy, apteki, restauracje, siłownia, kręgielnia, park trampolin i basen • żłobki, przedszkola i szkoła podstawowa • parki miejskie (park Nad Balatonem, park „Leśnika”, park Znicza) • przestrzeń osiedla zorganizowana zgodnie ze skandynawskim porządkiem: funkcjonalnie, prosto i intuicyjnie • starannie zagospodarowane części wspólne: drzewa, krzewy, trawniki, mała architektura, specjalnie dobrane gatunki roślin • wygodnie wyposażone miejsce rekreacji, plac zabaw i stojaki rowerowe • planowana zielona promenada – atrakcyjna przestrzeń między centrum handlowym a osiedlem

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Skandynawia etap III?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Skandynawia etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Park Skandynawia etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - CH Promenada 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Skandynawia etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia etap III znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne w odległości 380 m, PRZEDSZKOLE NR 425 w odległości 420 m, ZESPÓŁ SZKÓŁ PODSTAWOWEJ NR 10 I GIMNAZJUM NR 27 SPOŁECZNEGO TOWARZYSTWA OŚWIATOWEGO w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Skandynawia etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Lidl, w odległości 420 m znajduje się Topaz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Skandynawia etap III w odległości 30 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 380 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 12.12.2017
Data aktualizacji: 28.11.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Gocławiu

Oferty na Gocławiu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: