Lizbońska

Mieszkania na sprzedaż ul. Lizbońska, oferowane bezpośrednio przez

Grupo Lar Polska & Develia S.A.

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, ul. Lizbońska 1

Lizbońska

5 zdjęć

Lizbońska
Lizbońska
Lizbońska
Lizbońska

Termin oddania

4 kw. 2024

Powierzchnie

42 - 77/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

5 - 6

Budynki

4

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Metro - Stadion Narodowy - 2580 m

Przystanek Tramwajowy - 1350 m

Przystanek Autobusowy - 70 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

17 placówek medycznych, 54 placówki edukacyjne, 53 kawiarnie i restauracje, 36 sklepów, 64 obiekty sportowe, 23 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • monitoring
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • klimatyzacja
  • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 39 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 42 do 77 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Lizbońska znajduje się 18 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

Osiedle Lizbońska to kameralny kompleks 4 budynków na które składa się blisko 200 lokali mieszkalnych oraz 15 o charakterze usługowo-handlowym. Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie nawiązywać do najlepszych praktyk budownictwa mieszkaniowego. Dlatego też budynki posiadają tylko 4 oraz 5 pięter, minimalistyczną elewację w jasnym kolorze, duże okna zapewniające sporą ilość naturalnego światła oraz ustawne balkony. Same mieszkania mają powierzchnię od 37 – 93 metrów kw. i są oferowane w wariancie 2, 3 i 4 pokojowym. Zgodnie z założeniem modernizmu „forma wynika z funkcji” projektanci dołożyli wszelkich starań, aby każde z mieszkań było dobrze przemyślane, przestronne i ustawne.

Osiedle jest zlokalizowane w samym sercu Saskiej Kępy w Warszawie. Uwagę zwraca jego architektura, która jest nawiązaniem do fundamentalnych zasad modernizmu. Kierunek ten był odpowiedzią na rosnące oczekiwania człowieka w stosunku do życiowej przestrzeni a konkretnie do jego estetyki. Nasza inwestycja stanowi zwieńczenie najlepszych praktyk tego nurtu w światowej architekturze.

W efekcie tego powstało kameralne osiedle, którego celem jest zapewnić przestrzeń, komfort i nienaganną formę. Aby stworzyć przyjazne miejsce nie tylko dla jej mieszkańców, ale również dla najbliższego otoczenia, prace projektowe były konsultowane z lokalną społecznością. Dzięki tym zabiegom udało się stworzyć elegancką inwestycję opartą na współpracy, wzajemnej atencji i poszanowaniu potrzeb.

Budujemy dla ludzi z szacunkiem do przyrody. Fundamentem naszych działań jest bowiem tworzenie przestrzeni do życia ale w mądry i odpowiedzialny sposób. Nasze inwestycje to zatem bezpieczny i zrównoważony rozwój. Korzystamy z certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz środowiska, nasze budynki cechuje energooszczędność, projekt osiedla uwzględnił sąsiadujące z nim obiekty tak, aby zapewnić optymalny przepływ powietrza i nasłonecznianie, a co za tym idzie – lepszą energochłonność zabudowy.

Aby zachować równowagę z przyrodą w jak największym stopniu, na osiedlu nie zabrakło również mądrych, ekologicznych rozwiązań. Zielone dachy posiadają właściwości retencyjne ułatwiając gromadzenie wód opadowych. Z kolei panele fotowoltaiczne to prosty i prawie bezobsługowy sposób na pozyskiwanie bezpłatnej energii elektrycznej z promieni słonecznych. Znaczną część osiedla zajmują tereny zielone, a budki dla owadów i ptaków dopełniają przestrzeni, w której człowiek i natura są dla siebie nawzajem środowiskiem do życia.

Inwestycja Lizbońska znajduje się na Saskiej Kępie, ul. Lizbońska 1 (3.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Grupo Lar Polska & Develia S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lizbońska w sprzedaży jest 39 nowych mieszkań o powierzchni od 42 do 77 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar Polska & Develia S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest położona tuż przy skrzyżowaniu ulic Aleja Stanów Zjednoczonych i Saskiej. Lokalizacja jest ogromnym atutem tego osiedla biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje swoim przyszłym mieszkańcom. Na pierwszy plan wysuwa się doskonałe skomunikowanie tej inwestycji z resztą miasta: aż 12 linii autobusowych, które gwarantują bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy oraz 4 stacjami metra (obydwu linii). Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy bliskość nadwiślańskich plaż a wielbiciele rowerów docenią fakt, że do dyspozycji będą posiadać wielokilometrowe ścieżki biegnące wzdłuż Wisły.

Niekwestionowaną zaletą jest również bliskość:

- restauracji

- aptek oraz opieki medycznej (Szpital Dziecięcy im. Prof. Bogdanowicza, Kardiosystem Centrum Medyczne, Saska Kępa NZOZ Medical Center)

- placówek edukacyjnych (żłobek Stokrotka, przedszkole nr 392, Szkoła Podstawowa nr 168, Szkoła Podstawowa nr 397, LO im. Adama Mickiewicza, LO im. Bolesława Prusa, Prawosławne Seminarium Duchowe)

- zielonych terenów (park Skaryszewski oraz park nad Balatonem)

- centrum handlowego (Promenada)

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lizbońska?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lizbońska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2580 metrów od inwestycji Lizbońska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lizbońska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lizbońska znajdują się 54 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Łączności w Warszawie w odległości 130 m, szkoła w odległości 140 m, Szkoła Podstawowa nr 143 w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lizbońska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 450 m, Centrum Medyczne SonoFem w odległości 460 m, Gabinet Lekarsko-Stomatologiczny Agnieszka Wieczorek w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lizbońska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 70 m znajduje się Żabka, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 150 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lizbońska w odległości 120 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 120 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 120 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 20.11.2023
Grupo Lar Polska & Develia S.A. logo

Grupo Lar Polska & Develia S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Lizbońska 1, 03-969 Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: