Lizbońska

5 zdjęć

Lizbońska
Lizbońska
Lizbońska
Lizbońska

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Lizbońska dostępnych jest 136 ofert

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (136)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Piętra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • instalacja fotowoltaiczna

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 199 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

miejskie

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 136 mieszkań.

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 77 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe.

Ceny mieszkań:

 • koszt metra kwadratowego wynosi od 13 950 zł.

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Osiedle Lizbońska to kameralny kompleks 4 budynków na które składa się blisko 200 lokali mieszkalnych oraz 15 o charakterze usługowo-handlowym. Naszym celem było stworzenie miejsca, które będzie nawiązywać do najlepszych praktyk budownictwa mieszkaniowego. Dlatego też budynki posiadają tylko 4 oraz 5 pięter, minimalistyczną elewację w jasnym kolorze, duże okna zapewniające sporą ilość naturalnego światła oraz ustawne balkony. Same mieszkania mają powierzchnię od 37 – 93 metrów kw. i są oferowane w wariancie 2, 3 i 4 pokojowym. Zgodnie z założeniem modernizmu „forma wynika z funkcji” projektanci dołożyli wszelkich starań, aby każde z mieszkań było dobrze przemyślane, przestronne i ustawne.

Osiedle jest zlokalizowane w samym sercu Saskiej Kępy w Warszawie. Uwagę zwraca jego architektura, która jest nawiązaniem do fundamentalnych zasad modernizmu. Kierunek ten był odpowiedzią na rosnące oczekiwania człowieka w stosunku do życiowej przestrzeni a konkretnie do jego estetyki. Nasza inwestycja stanowi zwieńczenie najlepszych praktyk tego nurtu w światowej architekturze.

W efekcie tego powstało kameralne osiedle, którego celem jest zapewnić przestrzeń, komfort i nienaganną formę. Aby stworzyć przyjazne miejsce nie tylko dla jej mieszkańców, ale również dla najbliższego otoczenia, prace projektowe były konsultowane z lokalną społecznością. Dzięki tym zabiegom udało się stworzyć elegancką inwestycję opartą na współpracy, wzajemnej atencji i poszanowaniu potrzeb.

Budujemy dla ludzi z szacunkiem do przyrody. Fundamentem naszych działań jest bowiem tworzenie przestrzeni do życia ale w mądry i odpowiedzialny sposób. Nasze inwestycje to zatem bezpieczny i zrównoważony rozwój. Korzystamy z certyfikowanych materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz środowiska, nasze budynki cechuje energooszczędność, projekt osiedla uwzględnił sąsiadujące z nim obiekty tak, aby zapewnić optymalny przepływ powietrza i nasłonecznianie, a co za tym idzie – lepszą energochłonność zabudowy.

Aby zachować równowagę z przyrodą w jak największym stopniu, na osiedlu nie zabrakło również mądrych, ekologicznych rozwiązań. Zielone dachy posiadają właściwości retencyjne ułatwiając gromadzenie wód opadowych. Z kolei panele fotowoltaiczne to prosty i prawie bezobsługowy sposób na pozyskiwanie bezpłatnej energii elektrycznej z promieni słonecznych. Znaczną część osiedla zajmują tereny zielone, a budki dla owadów i ptaków dopełniają przestrzeni, w której człowiek i natura są dla siebie nawzajem środowiskiem do życia.

Inwestycja Lizbońska znajduje się na Saskiej Kępie, ul. Lizbońska 1 (3.6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez Grupo Lar Polska & Develia S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie planowania z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 199 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Lizbońska w sprzedaży jest 136 nowych mieszkań o powierzchni od 37 do 77 metrów kwadratowych, w cenie od 13 950 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

 • 2-pokojowe o powierzchni od 37 do 57 m2 (90 mieszkań)
 • 3-pokojowe o powierzchni od 59 do 76 m2 (39 mieszkań)
 • 4-pokojowe o powierzchni 77 m2 (7 mieszkań)

Dla przyszłych mieszkańców Grupo Lar Polska & Develia S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest położona tuż przy skrzyżowaniu ulic Aleja Stanów Zjednoczonych i Saskiej. Lokalizacja jest ogromnym atutem tego osiedla biorąc pod uwagę możliwości, jakie oferuje swoim przyszłym mieszkańcom. Na pierwszy plan wysuwa się doskonałe skomunikowanie tej inwestycji z resztą miasta: aż 12 linii autobusowych, które gwarantują bezpośrednie połączenie z centrum Warszawy oraz 4 stacjami metra (obydwu linii). Miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu z pewnością ucieszy bliskość nadwiślańskich plaż a wielbiciele rowerów docenią fakt, że do dyspozycji będą posiadać wielokilometrowe ścieżki biegnące wzdłuż Wisły. Niekwestionowaną zaletą jest również bliskość: - restauracji - aptek oraz opieki medycznej (Szpital Dziecięcy im. Prof. Bogdanowicza, Kardiosystem Centrum Medyczne, Saska Kępa NZOZ Medical Center) - placówek edukacyjnych (żłobek Stokrotka, przedszkole nr 392, Szkoła Podstawowa nr 168, Szkoła Podstawowa nr 397, LO im. Adama Mickiewicza, LO im. Bolesława Prusa, Prawosławne Seminarium Duchowe) - zielonych terenów (park Skaryszewski oraz park nad Balatonem) - centrum handlowego (Promenada)

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lizbońska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lizbońska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Lizbońska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Saska 05.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lizbońska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lizbońska znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Anglojęzyczne" Happy Time" w odległości 200 m, Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne dla Dorosłych nr 16 w odległości 300 m, Zespół Szkół Nr 37 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lizbońska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lizbońska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Biedronka, w odległości 420 m znajduje się Auchan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lizbońska w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.08.2022
Data aktualizacji: 14.11.2022

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Saskiej Kępie

Oferty na Saskiej Kępie

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: