Sava Mińska 25

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 392 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Fabryka PZO(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Kamionkowska (3.9 km od centrum Warszawy)
  Fabryka PZO
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 58 - 87 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  White Star Real Estate
 • Bliska Residence(0.2 km dalej)
  Condohotel

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Bliska 17 (3.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 975 netto/m2
  Bliska Residence
  Termin oddania: 3 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 186
  Powierzchnia: 19 - 35 m2
  Liczba pokoi: 1 - 2
  Kreator Dom Invest Sp. z o.o. Sp. K.
 • Mińska 63(0.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 63 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Mińska 63
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 27 - 103 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Syrena Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 104 mieszkania 1-4 pokojowe w metrażach od 27 do 80 m2. Zostały zaprojektowane w funkcjonalnych rozkładach, z dużymi oknami. W wybranych mieszkaniach znajdują się tarasy, loggie i balkony. W parterze budynku znajdą się lokale usługowe z przestronnymi witrynami, tworząc od ulicy Mińskiej tętniący życiem pasaż. Budynek nie tylko doskonale wpisuje się w pierzeję ulicy Mińskiej, ale też ożywia ją swoim nowoczesnym stylem. Architektoniczny ton Savie nadaje sąsiadujący z nią zabytkowy budynek KRUS-u z charakterystyczną ceglaną bramą. Aranżacyjny dialog między klasyką a nowoczesnością prowadzą ceglane wątki elewacji oraz białe gzymsy w pasach międzykondygnacyjnych. Stalowe balustrady nadają budynkowi wyrazistego charakteru, który tonują z kolei ujęte w białe sztukaterie portale wejściowe do klatek.

Inwestycja Sava Mińska 25 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 25 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k..

Inwestycja Sava Mińska 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sava Mińska 25 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 48 do 50 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw.

Lokalizacja inwestycji Sava Mińska 25

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sava Mińska 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Sava Mińska 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żupnicza 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sava Mińska 25 znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 60 m, CENTRUM KSZTAŁCENIA PRAKTYCZNEGO w odległości 310 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego Nr 5 w odległości 310 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sava Mińska 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 270 m, Lekarz w odległości 280 m, Medicover w odległości 280 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sava Mińska 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka, w odległości 260 m znajduje się Biedronka, w odległości 370 m znajduje się Piekarnia Grzybki.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sava Mińska 25 w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 09.03.2020

Data aktualizacji: 25.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie