Sava Mińska 25

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Mińska, oferowane bezpośrednio przez

Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k.

Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Mińska 25

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 557 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Sava Mińska 25

4 zdjęcia

Sava Mińska 25
Sava Mińska 25
Sava Mińska 25
Sava Mińska 25

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 104 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, staw

Opis inwestycji

Do dyspozycji mieszkańców oddane zostaną 104 mieszkania 1-4 pokojowe w metrażach od 27 do 80 m2. Zostały zaprojektowane w funkcjonalnych rozkładach, z dużymi oknami. W wybranych mieszkaniach znajdują się tarasy, loggie i balkony. W parterze budynku znajdą się lokale usługowe z przestronnymi witrynami, tworząc od ulicy Mińskiej tętniący życiem pasaż. Budynek nie tylko doskonale wpisuje się w pierzeję ulicy Mińskiej, ale też ożywia ją swoim nowoczesnym stylem. Architektoniczny ton Savie nadaje sąsiadujący z nią zabytkowy budynek KRUS-u z charakterystyczną ceglaną bramą. Aranżacyjny dialog między klasyką a nowoczesnością prowadzą ceglane wątki elewacji oraz białe gzymsy w pasach międzykondygnacyjnych. Stalowe balustrady nadają budynkowi wyrazistego charakteru, który tonują z kolei ujęte w białe sztukaterie portale wejściowe do klatek.

Inwestycja Sava Mińska 25 znajduje się na Kamionku, ul. Mińska 25 (3.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k.

Inwestycja Sava Mińska 25 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 104 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Sava Mińska 25 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sava Mińska 25 sp. z o.o. sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Sava Mińska 25?

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Sava Mińska 25 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1151 metrów od inwestycji Sava Mińska 25 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stadion Narodowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Sava Mińska 25 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Sava Mińska 25 znajduje się 57 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Korczak. Szkoła Podstawowa Montessori w odległości 21 m, Niepubliczne Przedszkole "Słoneczna Kraina" w odległości 47 m, Centrum Kształcenia Zawodowego nr 1 w odległości 184 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Sava Mińska 25 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Zakład Lecznictwa Otwartego w odległości 246 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 252 m, Medicover w odległości 282 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Sava Mińska 25 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 96 m znajduje się Żabka, w odległości 108 m znajduje się Putka, w odległości 167 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Sava Mińska 25 w odległości 119 m znajduje się boisko / kort, w odległości 185 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 196 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.03.2020
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: