Osiedle Handlowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRyńscy Development Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 320 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Promienna IV(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Promienna 33 (0.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 700/m2
  Osiedle Promienna IV
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 30 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Mazovia Development
 • Marecki Dom(0.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Bandurskiego 24B (1.1 km od Warszawy)
  Marecki Dom
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 1
  Powierzchnia: 72 m2
  Liczba pokoi: 4
  Properat Sp. z o.o. Sp. k.
 • Ustronie 63(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy)
  Ustronie 63
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 87 - 161 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  FedeZu Group

Opis Inwestycji

Osiedle Handlowa to nowoczesny kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w podwarszawskich Markach. Osiedle będzie składać się z 6 budynków 4-lokalowych, czyli 24 dwupoziomowych segmentówKażdy segment ma taką samą powierzchnię i składa się z ¼ budynku tj. parteru, piętra i poddasza.Segmenty są dwupoziomowe o powierzchni 75 m2. Doprowadzenie mediów do poddasza pozwala na jego adaptację i wygospoadarowanie dodatkowej powierzchni użytkowej (do wyłącznego korzystania).Do segmentu przynależy ogródek oraz miejsce postojowe. Możliwość instalacji kominka w salonie.Zakończenie inwestycji do grudnia 2017 roku

Inwestycja Osiedle Handlowa znajduje się w Markach, Handlowa (0.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ryńscy Development Sp.j..

Inwestycja Osiedle Handlowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Handlowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 5 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ryńscy Development Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
-konstrukcja tradycyjna murowana z cegły ceramicznej, -ocieplenie styropianem (15 cm grubości), -tynki zewnętrzne (akrylowo-silikonowe).
Stolarka okienna
PCV, parapety z konglomeratu oraz dwa okna dachowe na poddaszu
Balkony
wykonany z gresu.
Instalacje
-elektryczna (gniazdka, kontakty), alarmowa, wodno-kanalizacyjna, telewizyjna, telefoniczna oraz domofonowa, -instalacja gazowa do kuchni oraz elektryczna/trójfazowa,
Ogrzewanie
-własny piec gazowy dwufunkcyjny z zamkniętą komorą spalania, a także zamontowane kaloryfery z termostatami, -dodatkowy komin ceramiczny przystosowany do instalacji kominka w salonie.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Handlowa

Bardzo atrakcyjna lokalizacja w południowej części Marek na granicy z Warszawą. W okolicy zabudowa domów jednorodzinnych. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajdują się: -sklep spożywczy (350 m), klub fitness (300 m), apteka (900 m), przychodnia (900 m), park miejski (900 m), szkoła podstawowa (300 m) i przedszkole (600 m) -przystanek autobusowy linii 732 (800 m), przystanek autobusowy linii 718, 732, 738, 805 i N61 (900 m) Osiedle zlokalizowane przy ulicy 11 listopada i ulicy Handlowej w Markach.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 550 metrów od inwestycji Osiedle Handlowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Kościuszki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Handlowa znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 200m, Przedszkole nr 171 w odległości 500m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się Woźniak Witold, lek. med. Praktyka lekarska chirurgia, w odległości 350 m znajduje się Olimpik Park, w odległości 350 m znajduje się Staniszewski Marcin. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 500 m znajduje się Klementynka. Piekarnia. Majkowski K., w odległości 550 m znajduje się Biedronka, w odległości 650 m znajduje się Sklep Monopolowy.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się Park Miejski, w odległości 950 m znajduje się Markus. Fitness club, w odległości 950 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki.

Data publikacji: 27.06.2016

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie