Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Modern City etap D

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szeligowska, oferowane bezpośrednio przez

Grupa ROBYG

Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 520 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Modern City etap DModern City etap D

4 zdjęcia

Modern City etap D
Modern City etap D
Modern City etap D
Modern City etap D

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne : w hali garażowej

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Modern City oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – aktywni mają na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rekreacyjną i rozrywkowo-kulturalną stolicy, a rodziny z dziećmi i miłośnicy przyrody zrelaksują się w otoczeniu zieleni i parków. Ogromną zaletą inwestycji jest bliskość planowanej stacji II linii metra oraz dobre połączenie z trasą szybkiego ruchu S8, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta.

Obecnie do sprzedaży wchodzi kolejny drugi etap inwestycji Modern City, w którym powstanie 160 nowych mieszkań w metrażach od 30 do 70mkw. z balkonami lub ogródkami. Rozmiar lokali, ich rozkłady oraz funkcjonalność przestrzeni wspólnych została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Projekt Modern City jest zgodny z najnowszymi światowymi trendami i uwzględnia rozwiązania ekologiczne – m.in. panele fotowoltaiczne oraz światła LED, które wpływają na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowym i cenionym przez kupujących atutem jest system Smart House – w standardzie, bez dodatkowych opłat – pozwalający na sterowanie urządzeniami domowymi przez np. smartfon, dzięki czemu mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i energooszczędne. Wszystkie te elementy spełniają oczekiwania klientów.

Największe atuty:

• Planowana stacja II linii metra - 200 metrów

• Części wspólne wykończone wysokiej jakości materiałami

• Niska zabudowa i ciekawa bryła budynków z modernistycznym akcentem

• Funkcjonalnie zaprojektowane, przestronne mieszkania o zróżnicowanych metrażach

• Obszerny teren rekreacyjny, starannie zaaranżowana zieleń wokół budynków, elementy małej architektury i plac zabaw dla dzieci

Inwestycja Modern City etap D znajduje się na Chrzanowie, ul. Szeligowska (8.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Grupa ROBYG.

Inwestycja Modern City etap D została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Modern City etap D nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa ROBYG przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Rozciągająca się u zachodnich granic Warszawy dzielnica Bemowo to miejsce zamieszkania ok. 116 tys. ludzi. Zabudowa mieszkaniowa jest dość zróżnicowana. Do architektury z okresu międzywojennego należą: skupisko domów jednorodzinnych Boernerowo oraz fragment miasta-ogrodu Stare Jelonki. Wysokie bloki występują na osiedlach: Lazurowa, Jelonki, Górczewska czy Nowe Bemowo. Z kolei Groty i Górce to tereny, na których obecnie rozwija się nowoczesne budownictwo. Charakterystycznymi miejscami Bemowa są obiekty wojskowe lub lotnicze: zabytkowe forty, Lotnisko Babice, Wojskowe Zakłady Lotnicze oraz Wojskowa Akademia Techniczna. Na lotnisku organizowane są widowiskowe o charakterze masowym, zaś zieloną strefę dzielnicy stanowi Park Leśny Bemowo. Dogodny dojazd do centrum umożliwiają: dobrze rozwinięta sieć dróg, linie autobusowe i tramwajowe oraz II linia metra. Do najważniejszych arterii należą ulice: Połczyńska, Górczewska oraz Powstańców Śląskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Modern City etap D?

Bemowo odznacza się dobrze rozwiniętą siecią ulic wewnętrznych oraz dogodną komunikacją z centrum miasta, do którego dojechać można za pomocą linii autobusowych i tramwajowych oraz II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Modern City etap D mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2479 metrów od inwestycji Modern City etap D znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bemowo.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Modern City etap D znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Modern City etap D znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Edulica 2 w odległości 123 m, Niepubliczny Żłobek Gadu-Gadu w odległości 194 m, przedszkole w odległości 232 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Modern City etap D jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Edent w odległości 665 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Bemowo-Włochy w odległości 872 m, Bemowo Dental Clinic w odległości 963 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Modern City etap D składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 171 m znajduje się Żabka, w odległości 185 m znajduje się Żabka, w odległości 236 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Modern City etap D w odległości 557 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 583 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 667 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.08.2020
Data aktualizacji: 17.11.2021

Artykuły powiązane:

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023