Nowa Letnica - Etap G1

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg

Gdańsk, Letnica, ul. Starowiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 596 ofert w najbliższej okolicy!

Nowa Letnica - Etap G1

16 zdjęć

Nowa Letnica - Etap G1
Nowa Letnica - Etap G1
Nowa Letnica - Etap G1
Nowa Letnica - Etap G1

Najbliższe inwestycje

 • Nowa Letnica
  od: 8 300 zł/m2
  Pod wynajem

  Robyg

 • Osiedle Latarników
  od: 7 850 zł/m2
  Pod wynajem

  Develia

 • Przystań Letnica - etap II
  od: 7 400 zł/m2
  Pod wynajem

  ATAL S.A.

Opis Inwestycji

Kilkaset metrów do morza i plaży, otoczenie terenów zielonych, a jednocześnie nowoczesna, wielkomiejska zabudowa to najważniejsze cechy osiedla Nowa Letnica. Z parkiem, oczkami wodnymi, strefą relaksu, zewnętrznymi siłowniami, restauracjami, sklepami ta część Gdańska będzie synonimem dynamiki i rozwoju. Wysoki standard inwestycji zagwarantuje wykorzystanie najnowszych technologii oraz użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych wewnątrz oraz na zewnątrz budynków.

Prestiż i najwyższy komfort mieszkania zapewnią m.in. całodobowy monitoring, lobby z portierem, nowoczesny system ROBYG SMART HOUSE. Doskonale rozbudowana infrastruktura drogowa i rozwinięta sieć komunikacji miejskiej zapewnią mieszkańcom sprawny dojazd do każdej części miasta. Położenie Nowej Letnicy umożliwi także łatwy dostęp do wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Bliskość plaży, parków i ścieżek rowerowych to atut dla osób uprawiających sport oraz szukających chwili wytchnienia po ciężkim dniu w pracy.

Inwestycja Nowa Letnica - Etap G1 znajduje się na Letnicy, ul. Starowiejska (4.7 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg.

Inwestycja Nowa Letnica - Etap G1 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 218 nowych mieszkań. Budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Nowa Letnica - Etap G1 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 82 metrów kwadratowych w cenie od 7 100 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Robyg przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 17 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 3 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 218 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, inteligentny dom
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Letnica, potocznie zwana także Letniewem, jest dzielnicą zamieszkaną przez niewielu mieszkańców - niecałe 2 tysiące. Usytuowana jest po obu stronach ul. Marynarki Polskiej, pomiędzy dzielnicami Młyniska -od południa i Nowy Port -od północny. Od zachodu granicę stanowią tory kolejowe, którymi jeszcze kilka lat temu jeździły składy SKM, zaś od wschodu naturalną granicę stanowi Martwa Wisła oraz kanały portowe. Obszar położony niedaleko centrum Gdańska, oddalony od plaży w Brzeźnie ok. 4 km. W ostatnich latach teren przeszedł dużą metamorfozę, a budowane inwestycje mieszkaniowe są krokiem milowym w rozwoju dzielnicy. Na terenie znajduje się wiele obiektów przemysłowych (w tym elektrociepłownia), magazyny, obiekt AmberExpo, Stadion Energa Gdańsk.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Letnica - Etap G1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Nowa Letnica - Etap G1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Śnieżna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Letnica - Etap G1 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: International Preschool of Gdansk/Międzynarodowe Przedszkole w Gdańsku w odległości 360 m, Elementary International School of Gdansk/Międzynarodowa Szkoła Podstawowa w Gdańsku w odległości 360 m, Middle International School of Gdansk/Międzynarodowe Gimnazjum w Gdańsku w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Letnica - Etap G1 w odległości 300 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 05.12.2018
Data aktualizacji: 20.12.2019

Artykuły powiązane:

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: