Osiedle Bankowa

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 145 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Marecki Dom (572 m dalej)

Inwestycja Marecki Dom znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego 24B (1,1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Properat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Inwestycja Marecki Dom została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 15 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 55 do 72 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Bandurskiego 24B (1,1 km od Warszawy)

Inwestycja polecana

Marecki Dom
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 6
 • Powierzchnia: 55 - 72 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Properat Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Mieszkania spełniające kryteria

Rezydencja Marki (623 m dalej)

Inwestycja Rezydencja Marki znajduje się w Markach, ul. Bandurskiego 34 (0,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.. Inwestycja Rezydencja Marki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 35 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 69 do 74 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

Marki, ul. Bandurskiego 34 (0,5 km od Warszawy)
Ceny od: 5 100 zł/m2

Inwestycja polecana

Rezydencja Marki
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 69 - 74 m2
 • Liczba pokoi: 4
PROJEKT A.L. DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Promienna III (728 m dalej)

Inwestycja Osiedle Promienna III znajduje się w Markach, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mazovia Development. Inwestycja Osiedle Promienna III jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 198 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 39 do 64 metrów kwadratowych.

Marki, ul. Promienna 33B/2 (0,9 km od Warszawy)
Ceny od: 5 200 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Promienna III
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 32
 • Powierzchnia: 39 - 64 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Mazovia Development
Mieszkania spełniające kryteria

Wyróżnienie w kategorii najlepsza inwestycja 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Wyróżnienie w kategorii najlepsza lokalizacja 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Wyróżnienie w kategorii najlepsza architektura 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Wyróżnienie w kategorii najlepszy stosunek ceny do standardu 2016

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Pokaż wszystkie nagrody

Inwestycja powstaje pośród kameralnej, niskiej zabudowy jednorodzinnej podwarszawskich Marek.

To doskonałe miejsce dla osób ceniących spokój i prywatność, a jednocześnie chcących pozostać w doskonałym kontakcie z życiem miejskim.

W dwóch 2-kondygnacyjnych budynkach zaprojektowano łącznie 14 funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 43 – 64 m2. Urozmaiceniem mieszkań będą balkony i przydomowe ogródki. Wnętrza lokali zaprojektowano tak, by istniała możliwość ich dowolnej aranżacji.

Inwestycja Osiedle Bankowa znajduje się w Markach, ul. Okólna 17G (0,5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Bankowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań . Budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bankowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 53 metrów kwadratowych w cenie od 4 622 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
Fundamenty - podstawowa konstrukcja płytowo - ścianowa.
Stropy żelbetowo monolityczne.
Dach:
Konstrukcja dachu drewniana. Pokrycie dachu z paneli blachy stalowej. Rynny i rury spustowe stalowe i powlekane tworzywem sztucznym w kolorze szarym lub z tworzywa sztucznego.
Elewacja:
Elewacje części nadziemnej obłożone styropianem i pokryte wyprawą tynkarską w kolorystyce białej i jasno szarej. Na fragmentach elewacji klejone na styropian panele imitujące drewno lub drewno elewacyjne. Cokół pokryty mozaikowym tynkiem dekoracyjnym.
Balkony żelbetowe wspornikowe. Balustrady okien balkonowych i balkonów wypełnione szkłem, stalowe słupki balustrad.
Daszki nad wejściami do budynków z tafli szkła na profilach stalowych malowanych na kolor szary.
Stolarka okienna:
Okna PVC, 3-szybowe, 5-komorowe firmy Stolbud Warszawa.
Drzwi zewnętrzne:
Drzwi zewnętrzne o zwiększonej odporności na włamanie, okleina drewnopodobna.
Balkony:
Płytki gresowe, mrozoodporne.
Posadzka:
Wylewka betonowa zbrojona siatką, zatarta na gładko.
Ściany:
Ściany zewnętrzne i wewnętrzne:
Wszystkie ściany nośne i zewnętrzne murowane z bloczków wapienno - piaskowych, zgodnie z projektem.
Wszystkie ściany nośne murowane z bloczków wapienno - piaskowych, zgodnie z projektem. Ściany działowe z bloczków wapienno piaskowych gr. 12 cm i 8 cm.
Parapety zewnętrzne:
Wykonane z blachy stalowej powlekanej w kolorze szarym.
Parapety wewnętrzne:
Parapety podokienne – konglomerat.
Instalacje:
Instalacje elektryczne - podtynkowe rozprowadzenie instalacji wewnątrz lokalu. Natynkowa tablica mieszkaniowa bezpiecznikowa elektryczna, bez opraw gniazdkowych.
Instalacje gazowe - instalacja gazowa z gazociągu ulicznego zakończona na zaworze odcinającym w kuchni i doprowadzona do pieca C.O. i C.W., zakończona licznikiem.
Instalacja wodociągowa - rozprowadzenie instalacji wodnej. Instalacja z tworzyw sztucznych, rozprowadzenia w warstwach podposadzkowych. Bez białego montażu i armatury. Instalacja pomiarowa zakończona licznikiem.
Instalacja kanalizacyjna - piony i podejścia z tworzyw sztucznych. Odprowadzenie do kanalizacji miejskiej.
Instalacja grzewcza - Źródłem ciepła dla każdego lokalu będzie kocioł gazowy kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania z wbudowanym podgrzewaczem ciepłej wody użytkowej. W pokojach - grzejniki ścienne, w łazienkach ogrzewanie podłogowe.
Instalacja wentylacyjna - pomieszczenia mieszkalne projektuje się wentylować poprzez system wentylacji grawitacyjnej i nawiewniki okienne.
Pozostałe instalacje - domofonowa, instalacja TV, okablowanie pod instalację alarmową, instalacja internetowa.
Wyposażenie łazienki:
Bez wykończenia, bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej, instalacja wod-kan, elektryczna i wentylacyjna, wg projektu. Ściany tynkowane, bez malowania.
Wyposażenie kuchni:
Bez wykończenia, bez urządzeń sanitarnych i armatury czerpalnej. Instalacja wod-kan, elektryczna, gazowa i wentylacyjna.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bankowa

Osiedle Bankowa to kameralna inwestycja usytuowana przy ul. Okólnej 17 G i 17H w Markach k/Warszawy.

Bardzo bliskie sąsiedztwo Szkoły Podstawowej nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego, doskonałe połączenie z Centrum Handlowym M1, IKEA Targówek i Centrum Handlowym Wileńska w Warszawie, czynią to miejsce idealnym dla rodzin z dziećmi.

W niedalekim sąsiedztwie inwestycji znajdują się również liczne sklepy, banki, przedszkola, Marecki Ośrodek Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego i Marecki Park Miejski.

Lokalizacja osiedla daje duże możliwości aktywnego spędzania czasu. Na uwagę zasługują usytuowane w niedalekim sąsiedztwie Kompleks Sportowy przy Szkole Podstawowej nr 1, jak również Kompleks Sportowy Olimpic Park.

Dla wszystkich, którzy kochają spędzać czas na świeżym powietrzu miłe chwile zapewni Marecki Park Miejski, pełen nie tylko zieleni i miejsc wyciszenia. Jest również miejscem licznych wydarzeń kulturalnych, koncertów i atrakcji dla rodzin z dziećmi.

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Bankowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kościuszki.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bankowa znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 100 m, Przedszkole nr 171 w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Wesoły Teletubiś w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 300 m Woźniak Witold, lek. med. Praktyka lekarska chirurgia, w odległości 400 m Gabinet Stomatologiczny A. i M. Telżyńscy, w odległości 450 m Staniszewski Marcin. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Klementynka. Piekarnia. Majkowski K. w odległości 250 m, Zawadzka W. Kwiaciarnia w odległości 500 m, Sklep spożywczy s.c. w odległości 500 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Miejski w odległości 700 m, 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki w odległości 750 m, Markus. Fitness club w odległości 900 m.

Data publikacji: 17 grudnia 2015 14:15

Data aktualizacji: 19 kwietnia 2018 13:15

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet