Kameralna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRicand House Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 330 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Karczewska 16(0.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Karczewska 16 (5.8 km od centrum Warszawy)
  Karczewska 16
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 68 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  SP Invest
 • Omulewska(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)
  Omulewska
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 99
  Powierzchnia: 39 - 104 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  Matexi Polska Sp. Z o.o.
 • Park Skandynawia(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 8 (6.6 km od centrum Warszawy)
  Park Skandynawia
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 113
  Powierzchnia: 29 - 96 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Skanska Residential Development Poland Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycja Kameralna zaprojektowana została z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących wygodnego miejsca do życia. W bardzo bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, place zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowo-rozrywkowe. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja, umożliwiająca szybki i dogodny dojazd do centrum.Inwestycja Kameralna charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostaną w tzw. standardzie deweloperskim. Na kondygnacji podziemnej budynku znajdzie się parking na 16 samochodów. Uzupełnieniem całości będą szklane balustrady, które dodadzą lekkości i nowoczesności.Termin realizacji II kwartał 2019

Inwestycja Kameralna znajduje się na Gocławiu, ul. Łukiska 5b (5.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Kameralna została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kameralna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 46 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kameralna

Kameralna to inwestycja zlokalizowana przy ul. Łukiskiej 5b, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Pradze Południe (Gocławiu). To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji. Na mieszkańców czeka bogata w atrakcje i infrastrukturę usługowo-edukacyjną okolica. W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy przedszkola, szkoły podstawowe, liceum, biblioteki, domy kultury oraz kino. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się Galeria Handlowa Tesco, a nieco dalej Centrum Handlowe Promenada oraz Leroy Merlin. Ponadto o krok od Kameralnej powstała nowa placówka medyczna Medicover. Okolica jest bogata w liczne tereny zielone, place zabaw i ścieżki rowerowe. Na uwagę zasługują pobliski Park Znicza, idealny do spacerów z dziećmi, jak również Park nad Balatonem - doskonałe miejsce do uprawiania sportów, spacerów, zabaw z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest boisko do siatkówki, siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci oraz kawiarnia z tarasem widokowym.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

W odległości 100 metrów od inwestycji Kameralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Zamieniecka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 250m, PROMITIS w odległości 350m, Przedszkole nr 397 "Ziarenko" w odległości 450m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Stomatolog Adam Bolc, w odległości 100 m znajduje się Apotex Polska Sp. z o.o., w odległości 150 m znajduje się ORLIŃSCY Salony Optyczne - Tesco Warszawa Gocław.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Winestory. Winiarnia, w odległości 100 m znajduje się mBank S.A. III Oddział korporacyjny Warszawa, w odległości 100 m znajduje się MEBLE-Black Red White.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Veturilo Stacja nr 9692, w odległości 350 m znajduje się Park Znicza, w odległości 700 m znajduje się Gass W. Fitness Club.

Data publikacji: 12.04.2018

Data aktualizacji: 16.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie