Kameralna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 336 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Karczewska 16 (739 m dalej)

Inwestycja Karczewska 16 znajduje się na Grochowie, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera SP Invest. Inwestycja Karczewska 16 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 28 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 68 do 71 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Grochów, ul. Karczewska 16 (5,8 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Karczewska 16
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 68 - 71 m2
 • Liczba pokoi: 3
SP Invest
Mieszkania spełniające kryteria

Praga Verde (848 m dalej)

Inwestycja Praga Verde znajduje się na Gocławku, ul. Gdecka (6,3 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Aneo Development. Inwestycja Praga Verde jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 38 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 77 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Gocławek, ul. Gdecka (6,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Praga Verde
Pod wynajem
 • Termin oddania: 3 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 38
 • Powierzchnia: 35 - 77 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Aneo Development
Apartamentów spełniające kryteria

Omulewska (873 m dalej)

Inwestycja Omulewska znajduje się na Grochowie, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Matexi Polska Sp. Z o.o.. Inwestycja Omulewska jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 453 lokale mieszkalne o powierzchniach od 33 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Warszawa, Grochów, ul. Omulewska 26 (6 km od centrum Warszawy)

Inwestycja polecana

Omulewska
 • Termin oddania: 2 kw. 2021
 • Liczba mieszkań: 181
 • Powierzchnia: 33 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
Matexi Polska Sp. Z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja Kameralna zaprojektowana została z myślą o młodych, aktywnych zawodowo osobach oraz rodzinach z dziećmi, poszukujących wygodnego miejsca do życia. W bardzo bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne tereny zielone, place zabaw, szkoły, przedszkola, sklepy i centra handlowo-rozrywkowe. Niewątpliwym atutem lokalizacji jest doskonała komunikacja, umożliwiająca szybki i dogodny dojazd do centrum.

Inwestycja Kameralna charakteryzuje się prostą, nowoczesną architekturą. Wszystkie mieszkania wykonane zostaną w tzw. standardzie deweloperskim. Na kondygnacji podziemnej budynku znajdzie się parking na 16 samochodów. Uzupełnieniem całości będą szklane balustrady, które dodadzą lekkości i nowoczesności.

Termin realizacji II kwartał 2019

Inwestycja Kameralna znajduje się na Gocławiu, ul. Łukiska 5b (5,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Kameralna jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań . Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kameralna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 46 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 263 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, tv kablowa, winda.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Kameralna

Kameralna to inwestycja zlokalizowana przy ul. Łukiskiej 5b, na terenie dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Pradze Południe (Gocławiu). To miejsce idealne dla każdego, kto pragnie połączyć wielkomiejski styl życia z przyjaznym, ustronnym otoczeniem. Otaczające tereny zielone, bliskość rozbudowanej infrastruktury miejskiej oraz sąsiedztwo dużych centrów handlowo - rozrywkowych to tylko nieliczne atuty lokalizacji.
Na mieszkańców czeka bogata w atrakcje i infrastrukturę usługowo-edukacyjną okolica.
W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdziemy przedszkola, szkoły podstawowe, liceum, biblioteki, domy kultury oraz kino. W bardzo bliskim sąsiedztwie znajduje się Galeria Handlowa Tesco, a nieco dalej Centrum Handlowe Promenada oraz Leroy Merlin. Ponadto o krok od Kameralnej powstała nowa placówka medyczna Medicover.
Okolica jest bogata w liczne tereny zielone, place zabaw i ścieżki rowerowe. Na uwagę zasługują pobliski Park Znicza, idealny do spacerów z dziećmi, jak również Park nad Balatonem - doskonałe miejsce do uprawiania sportów, spacerów, zabaw z dziećmi. Każdy znajdzie coś dla siebie. Jest boisko do siatkówki, siłownia plenerowa, plac zabaw dla dzieci oraz kawiarnia z tarasem widokowym.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 100 metrów od inwestycji Kameralna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Zamieniecka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kameralna znajduje się 37 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "PINOKIO" w odległości 250 m, PROMITIS w odległości 350 m, Przedszkole nr 397 "Ziarenko" w odległości 450 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m Stomatolog Adam Bolc, w odległości 100 m Apotex Polska Sp. z o.o., w odległości 150 m ORLIŃSCY Salony Optyczne - Tesco Warszawa Gocław.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Winestory. Winiarnia w odległości 100 m, mBank S.A. III Oddział korporacyjny Warszawa w odległości 100 m, MEBLE-Black Red White w odległości 100 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Veturilo Stacja nr 9692 w odległości 300 m, Park Znicza w odległości 350 m, Gass W. Fitness Club w odległości 700 m.

Data publikacji: 12 kwietnia 2018 09:42

Data aktualizacji: 16 kwietnia 2019 08:52

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet