Apartamenty Osiecka

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Osieckiej 49/, oferowane bezpośrednio przez Real Invest Sp. z o.o.

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Osieckiej 49/ 51

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 264 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Osiecka

3 zdjęcia

Apartamenty Osiecka
Apartamenty Osiecka
Apartamenty Osiecka

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Osiecka to elegancki, nowoczesny budynek mieszkalny wielorodzinny z lokalami usługowymi w części parteru, budowany na Pradze Południe, u zbiegu ulic Osieckiej i Pustelnickiej, w odległości ok. 100 m od ulicy Grochowskiej.Budynek został zaprojektowany z myślą o wygodzie i komforcie jego mieszkańców. Apartamenty Osiecka to 4 piętrowy obiekt zawierający 43 lokale mieszkalne oraz 5 lokali usługowych na parterze, z podziemnym parkingiem dla samochodów osobowych.Wyjątkowości inwestycji nadadzą eleganckie wnętrza, m.in. wyłożona kamieniem naturalnym strefa wejściowa, klatka schodowe posiadające liczne przeszklenia, a także elementy fornirowane na ścianach hallu. Cichobieżna winda będzie komunikowała poszczególne kondygnacje z podziemną halą garażową, gdzie przewidziano 49 miejsc postojowych oraz pomieszczenia na rowery. Budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Inwestycja charakteryzuje się nowoczesną bryłą o przyjaznych proporcjach oraz elewacją, w której dominuje jasny tynk oraz cegła klinkierowa w ciepłym odcieniu. Architektura wyróżni się dopracowanymi detalami odróżniającymi korzystnie obiekt od otaczającej przestrzeni. Budynek łączy estetyczne walory współczesnej architektury z optymalną funkcjonalnością wnętrz i wysokim standardem wykończenia. Drewniane okna, gres wielkoformatowy, stal nierdzewna, szkło, oświetlenie strefowe to tylko niektóre elementy, które wpłyną na jakość budowanego obiektu.Od strony południowej budynku zostało zaprojektowane zielone patio z placem zabaw dla dzieci i ławkami w centralnej części dziedzińca. Teren przed budynkiem wzdłuż ulicy Osieckiej zostanie zagospodarowany klombami z zielenią niską i średniowysoką, natomiast wokół budynku, na terenie własnej działki zaprojektowano wiele nowych drzew m.in. brzóz, grabów i cisów, które wzbogacą istniejącą szatę roślinną. Apartamenty Osiecka to budynek, w którym zaprojektowano funkcjonalne mieszkania trzypokojowe w najbardziej poszukiwanych metrażach od 53 do 59 m2, wygodne, kompaktowe lokale dwupokojowe od 41 do 46 m2 i jednopokojowe o powierzchni ok. 34 m2Na parterze powstaną wysokie mieszkania z przestronnymi ogródkami do wyłącznego korzystania przez przyszłych właścicieli. Natomiast wszystkie mieszkania na piętrach będą posiadały balkony. Oddanie inwestycji planowane jest na II kwartał 2013 r.

Inwestycja Apartamenty Osiecka znajduje się na Gocławku, ul. Osieckiej 49/ 51 (6.5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Real Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Osiecka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Osiecka nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Real Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Szkielet żelbetowy.

Dach

Stropodach płaski kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie. Odwodnienie dachów głównych grawitacyjne pionami wewnętrznymi w budynku, wpusty podgrzewane.

Elewacja

Elewacje pokryte tynkiem cienkowarstwowym z izolacją cieplną. Wybrane fragmenty elewacji – płytki klinkierowe klasy Feldhaus Klinkier.

Stolarka okienna

Okna PCV profil ciepły sześcio-komorowy okleina obustronna w kolorze drewna, szklone zestawem szyb o współczynniku U=1,0 W/m2K, z funkcją mikro-uchylenia , w każdym pomieszczeniu mieszkalnym co najmniej jeden zestaw okienny uchylno-rozwieralny. Nawiewniki w górnej części ram okiennych dla zapewnienia wymaganej infiltracji powietrza.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.

Balkony

Posadzki z gresu (mat, satyna) mrozoodpornego, antypoślizgowego. Balustrady zewnętrzne stalowe ocynkowane malowane proszkowo, pochwyt stalowy, wypełnienie ażurowe , częściowo balustrady pełne z pochwytem stalowym. Wydzielenia między balkonami - szyba mleczna (szkło bezpieczne) w ramie aluminiowe.

Posadzka

Szlichta cementowa zatarta na ostro, o wysokiej izolacyjności akustycznej (na dwóch warstwach styropianu o łącznej grubości 6 cm).

Ściany

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane.

Sufity

Tynki gipsowe nakładane maszynowo, zacierane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, internetowa, telewizyjna, instalacja domofonowa i dzwonkowa.

Ogrzewanie

Z własnej kotłowni.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Praga Południe przy ul. Osieckiej 49/51.

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Osiecka?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Osiecka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Osiecka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Żółkiewskiego 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Osiecka znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Osiecka znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 179 „Pozytywka" w odległości 90 m, MAMAYA w odległości 150 m, Integracyjne Przedszkole Niepubliczne „ Zaczarowany Ołówek'' w odległości 260 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Osiecka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog SuperNova w odległości 400 m, Reh-Medica w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Osiecka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Piekarnia, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia, w odległości 180 m znajduje się Meble Kuchenne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Osiecka w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: