Osiedle Przy Kościuszki

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kozacka, oferowane bezpośrednio przez

PW DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Marki, ul. Kozacka 38-56

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 205 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Przy KościuszkiOsiedle Przy Kościuszki

7 zdjęć

Osiedle Przy Kościuszki
Osiedle Przy Kościuszki
Osiedle Przy Kościuszki
Osiedle Przy Kościuszki

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wszystkie mieszkania mają niezależne wejścia z poziomu parteru i niewielkie ogródki, oraz wyznaczone miejsca parkingowe na terenie osiedla.

Osiedle „Przy Kościuszki „ zlokalizowane jest na pograniczu Warszawy, przy ul. Kozackiej 38/56 zaledwie 100 m od ul. Kościuszki.

"Przy Kościuszki" to kameralne, osiedle o niskiej zabudowie składające się z 10 budynków w zabudowie segmentowej o nowoczesnej, eleganckiej i ergonomicznej architekturze.

W każdym z segmentów znajdują się dwa mieszkania.

Kompaktowe mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane z myślą o najbardziej wydajnym wykorzystaniu powierzchni.

Budowa zakończona. Termin przekazania 30.09.2019 r

Na właścicieli czekają jeszcze 3 mieszkania dwupoziomowe o łącznej powierzchni 97 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu.

Każde z nich ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.

W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.

Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 43 m2.

Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.

W sprzedaży jest jeszcze 1 mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu. Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.

W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.

Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 29 m2.

Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki znajduje się w Markach, ul. Kozacka 38-56 (0.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez PW DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców PW DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki?

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 75 metrów od inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nauczycielska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się 14 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Integracyjne nr 1 i Żłobek "Pluszowy Miś" w odległości 157 m, przedszkole w odległości 316 m, Przedszkole Niepubliczne "Dziecięcy Raj" w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 152 m znajduje się Pieczywo Ciastka, w odległości 172 m znajduje się Żabka, w odległości 178 m znajduje się Sklep spożywczy "Adam".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki w odległości 939 m znajduje się boisko / kort, w odległości 959 m znajduje się boisko / kort, w odległości 966 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 11.06.2019
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: