Osiedle Przy Kościuszki

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPW DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Zagłoby(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Zagłoby (0.3 km od Warszawy)
  Apartamenty Zagłoby
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 63 - 71 m2
  Liczba pokoi: 3
  P.K. DEWELOPMENT S.C.
 • Ustronie 63(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Ustronie 63 (0.1 km od Warszawy)
  Ustronie 63
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 87 - 159 m2
  Liczba pokoi: 5 - 6
  FedeZu Group
 • Głębocka(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Głębocka 88 (10.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 7 080 brutto/m2
  Głębocka
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 111
  Powierzchnia: 30 - 107 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 40 ofert
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Wszystkie mieszkania mają niezależne wejścia z poziomu parteru i niewielkie ogródki, oraz wyznaczone miejsca parkingowe na terenie osiedla.Osiedle „Przy Kościuszki „ zlokalizowane jest na pograniczu Warszawy, przy ul. Kozackiej 38/56 zaledwie 100 m od ul. Kościuszki."Przy Kościuszki" to kameralne, osiedle o niskiej zabudowie składające się z 10 budynków w zabudowie segmentowej o nowoczesnej, eleganckiej i ergonomicznej architekturze.W każdym z segmentów znajdują się dwa mieszkania.Kompaktowe mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane z myślą o najbardziej wydajnym wykorzystaniu powierzchni.Budowa zakończona. Termin przekazania 30.09.2019 rNa właścicieli czekają jeszcze 3 mieszkania dwupoziomowe o łącznej powierzchni 97 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu.Każde z nich ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 43 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.W sprzedaży jest jeszcze 1 mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu. Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 29 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki znajduje się w Markach, ul. Kozacka 38-56 (0.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera PW DEVELOPMENT Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 3 701 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PW DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Kościuszki

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nauczycielska 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Skłodowscy Wiedza i Finanse Sp. z o.o. Niepubliczne Forum Kształcenia w odległości 60 m, Niepubliczne Przedszkole nr 3 "Dziecięcy Raj" S.c. Jacek Kozłowski, Jolanta Kozłowska w odległości 310 m, PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Kościuszki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep spożywczy "Adam".

Data publikacji: 11.06.2019

Data aktualizacji: 13.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie