Osiedle Przy Kościuszki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PW DEVELOPMENT Sp. z o.o.

Ceny od: 3 701 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki dostępne są 4 oferty

RzutNumerPokojeMetrażPiętroCena (brutto)
2A5 397 m21
2A6 397 m21
2A9 397 m21
2A10 383 m21

Opis Inwestycji

Wszystkie mieszkania mają niezależne wejścia z poziomu parteru i niewielkie ogródki, oraz wyznaczone miejsca parkingowe na terenie osiedla.Osiedle „Przy Kościuszki „ zlokalizowane jest na pograniczu Warszawy, przy ul. Kozackiej 38/56 zaledwie 100 m od ul. Kościuszki."Przy Kościuszki" to kameralne, osiedle o niskiej zabudowie składające się z 10 budynków w zabudowie segmentowej o nowoczesnej, eleganckiej i ergonomicznej architekturze.W każdym z segmentów znajdują się dwa mieszkania.Kompaktowe mieszkania zostały funkcjonalnie zaprojektowane z myślą o najbardziej wydajnym wykorzystaniu powierzchni.Budowa zakończona. Termin przekazania 30.09.2019 rNa właścicieli czekają jeszcze 3 mieszkania dwupoziomowe o łącznej powierzchni 97 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu.Każde z nich ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 43 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.W sprzedaży jest jeszcze 1 mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83 m2 usytuowane na I piętrze i poddaszu. Mieszkanie na piętrze ma powierzchnię 54,20 składa się z przestronnego salonu z jadalnią połączonego z aneksem kuchennym, pokoju sypialnego, łazienki, i przedpokoju.W ramach opcjonalnego rozwiązania zaproponowano realizację ściany działowej dzielącej salon, dzięki czemu uzyskamy dodatkowy pokój.Dodatkowym atutem mieszkań na piętrze jest przynależne poddasze o pow. 29 m2.Kondygnacja poddasza nie ma podziału funkcjonalnego, istnieje możliwość zaaranżowania tej części zgodnie z indywidualnymi potrzebami nabywców.

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki znajduje się w Markach, ul. Kozacka 38-56 (0.2 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera PW DEVELOPMENT Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Przy Kościuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Kościuszki pozostały na sprzedaż 4 mieszkania o powierzchniach od 83 do 97 metrów kwadratowych w cenie od 3 701 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 83 do 97 m2 w cenie od 330 000 zł (4 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PW DEVELOPMENT Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne są 4 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:od 83 do 97 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 330 000 do 359 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 701 do 3 976 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Kościuszki

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

W odległości 100 metrów od inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Nauczycielska.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Kościuszki znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRZEDSZKOLE Niepubliczne NR 7 ZŁOTA RYBKA w odległości 350m, "Dziecięcy Raj" Przedszkole Niepubliczne w odległości 350m, Przedszkole Terapeutyczne "Dobry Start" w odległości 750m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m znajduje się Gabinet Stomatologiczny A. i M. Telżyńscy, w odległości 550 m znajduje się Infans. Centrum Edukacji, Terapii i Ruchu, w odległości 550 m znajduje się Staniszewski Marcin. Medycyna naturalna.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 1300 m znajduje się Kościół Św. Michała Archanioła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 800 m znajduje się 4FIT Studio Kształtowania Sylwetki, w odległości 1850 m znajduje się Wykonywanie ogrodów Warszawa.

Data publikacji: 11.06.2019

Data aktualizacji: 12.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie