Punkt Piękna V

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPROFIT Development

Ceny od: 7 590 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Punkt Piękna V dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
27E-21
3
56,46 m²
1

Opis Inwestycji

Punkt Piękna to duże, nowoczesne osiedle, które realizowane w kilku etapach, docelowo będzie liczyć ponad 600 mieszkań. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych w czwartym i piątym etapie inwestycji, w których zostaną wybudowane 282 mieszkania o powierzchniach od 33 do 85 m2.Nowoczesna, atrakcyjna architektura oraz zaprojektowane przez architekta krajobrazu tereny zielone tworzą komfortową przestrzeń, która cieszy swoją funkcjonalnością i pięknem. Osiedle wyróżnia się starannie zaprojektowanymi mieszkaniami o korzystnych, cenionych przez Klientów układach. Dzięki zastosowaniu dużych okien wszystkie pomieszczenia będą naturalnie jasne.Mieszkanie na osiedlu Punkt Piękna to bezpieczny zakup. Inwestycja jest prowadzona z uwzględnieniem przewidzianych Ustawą Deweloperską zasad ochrony praw Klienta. W całym okresie realizacji jest kontrolowana przez Bank prowadzący mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Inwestycja Punkt Piękna V znajduje się na Tarnogaju, ul. Piękna (2.9 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Punkt Piękna V jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 98 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Punkt Piękna V pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych w cenie od 7 590 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 428 531 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 98 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: monitoring, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 56 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 428 531 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 590 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Punkt Piękna V

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

W odległości 900 metrów od inwestycji Punkt Piękna V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Krakowska (Centrum handlowe).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Punkt Piękna V znajdują się 22 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Pitagoras w odległości 100m, PRZEDSZKOLE ABC w odległości 250m, Szkoła Podstawowa nr 9 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 600 m znajduje się Przychodnia Lekarska Zakładowa PKP, w odległości 600 m znajduje się Apteka Tarnogajska s.c., w odległości 750 m znajduje się Krynicka. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 200 m znajduje się Pychotka Catering, w odległości 550 m znajduje się I URZĄD SKARBOWY, w odległości 600 m znajduje się CASH4U.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1150 m znajduje się Niżnik Przemysław. Fitness, w odległości 1200 m znajduje się 4challenge. Klub sportowców outdoorowych, w odległości 1300 m znajduje się Fitness Academy Jupiter 24H.

Data publikacji: 01.04.2019

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie