Osiedle Rumiankowe

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez PROFIT Development

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 123 mieszkania w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Kuźniki (1,4 km dalej)

Inwestycja Osiedle Kuźniki znajduje się na Kuźnikach, ul. Hermanowska (6,7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Triada Dom Sp.j.. Inwestycja Osiedle Kuźniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 175 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 33 do 68 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Kuźniki, ul. Hermanowska (6,7 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 550 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Kuźniki
 • Termin oddania: oddano
 • Liczba Mieszkań: 21
 • Powierzchnia: 33 - 68 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 3
Triada Dom Sp.j.
Mieszkania spełniające kryteria

Nowa Inspiracja (1,8 km dalej)

Inwestycja Nowa Inspiracja znajduje się na Żernikach, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Blockpol Developer Sp. z o.o.. Inwestycja Nowa Inspiracja jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 154 lokale mieszkalne o powierzchniach od 36 do 80 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Barskich (8,4 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 300 zł/m2

Inwestycja polecana

Nowa Inspiracja
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 59
 • Powierzchnia: 36 - 80 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Blockpol Developer Sp. z o.o.
Mieszkania spełniające kryteria

Czwarty Wymiar (2,0 km dalej)

Inwestycja Czwarty Wymiar znajduje się na Żernikach, ul. Lauterbacha (8,6 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Archicom S.A.. Inwestycja Czwarty Wymiar jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 88 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 83 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Wrocław, Fabryczna, Żerniki, ul. Lauterbacha (8,6 km od centrum Wrocławia)
Ceny od: 6 767 zł/m2

Inwestycja polecana

Czwarty Wymiar
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba Mieszkań: 64
 • Powierzchnia: 35 - 83 m2
 • Liczba pokoi: 2 - 5
Archicom S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

“Osiedle Rumiankowe” to komfortowe i nowoczesne mieszkania w spokojnej okolicy na Żernikach we Wrocławiu.Na ponad hektarowym terenie inwestycji powstało 80 mieszkań w siedmiu dwupiętrowych budynkach. Kameralny charakter inwestycji podkreśla fakt, iż w każdym budynku znajdzie się od 8 do 12 mieszkań.Wszystkie lokale posiadają balkony, a na kondygnacji parterowej znajdują się mieszkania z dużymi zielonymi tarasami o powierzchni do 127m2. Ponadto wybrane mieszkania na najwyższych poziomach będą posiadały antresole z wyjściem na przestronny taras. W podziemiu budynków usytuowane są garaże i miejsca postojowe.W ramach zagospodarowania terenu powstała droga pieszo-jezdna, chodniki, plac zabaw zlokalizowany w centralnej części inwestycji oraz tereny zielone z roślinnością niską i wysoką. Teren osiedla jest ogrodzony, z wjazdami od strony ulicy Rumiankowej i Objazdowej.Dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowany został całodobowy monitoring inwestycji wraz z ochroną fizyczną. DO WYBRANYCH MIESZKAŃ MIEJSCE POSTOJOWE W GARAŻU PODZIEMNYM GRATIS!

Inwestycja Osiedle Rumiankowe znajduje się na Żernikach, ul. Rumiankowa/ Objazdowa (7,8 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera PROFIT Development.

Inwestycja Osiedle Rumiankowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Rumiankowe pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper PROFIT Development nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji: budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: własna kotłownia, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Rumiankowe

Wrocław Fabryczna to największa dzielnica w mieście. Obejmuje całą północno - zachodnią część miasta. Zamieszkuję ją blisko 200 tysięcy mieszkańców. Na terenie Fabrycznej znajduję się najwięcej osiedli mieszkaniowych. Ich nazwy pochodzą od wsi i miast, które włączane były w granice administracyjne miasta. Przy ulicy Trzemielowickiej znajdziemy dawne obiekty koszarowe. Jest to też dzielnica rekreacyjna, głównie ze względu na dużą ilość terenów zielonych takich jak Las Leśnicki czy Las Ratyński. Wschodnia granica tej dzielnicy przebiega wzdłuż Odry. Ceniący sobie zdrowy tryb życia znajdą tu wiele obiektów sportowych jak Centrum Basenowo – Sportowe czy liczne orliki, kluby fitness i siłownie. W północnej części dzielnicy znajduje się Stadion Miejski, który był jedną z aren Euro 2012. Przez Fabryczną przebiega droga krajowa nr 94 oraz obwodnica miasta. Dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum miasta poprzez liczne trasy autobusowe oraz tramwajowe. Znajduję się tu również międzynarodowe lotnisko – Copernicus Airport.

Komunikacja

Wrocław Fabryczna jest dobrze połączona komunikacyjnie z pozostałymi częściami miasta – dwie linie autobusowe 132 i 142 łączą bezpośrednio dzielnicę z centrum miasta tak jak i tramwaj 23. Dla miłośników jednośladów, Fabryczna posiada wiele ścieżek rowerowych, którymi bez problemu można przedostać się na drugą część miasta. Przebiega tędy również Autostradowa Obwodnica Wrocławia.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Rumiankowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 69 w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 950 m, Zespół Żłobkowo-Przedszkolny Nr1 w odległości 1 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 500 m Rumiankowa, w odległości 1 400 m LJH. Jasztold-Howorko I..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bar Swojskie Jadło w odległości 600 m, URZĄD POCZTOWY WROCŁAW 24 w odległości 800 m, Restauracja Orle Gniazdo w odległości 950 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Wakepark S.A. w odległości 2 100 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:03

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:22

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z PROFIT Development

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

ŻYJ DOBRZE – zapraszamy na targi Oddziału Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Jak polepszyć sytuację na rynku mieszkaniowym?

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!

Mieszkaniowy Dzień Otwarty - odwiedź kilkanaście inwestycji w jeden dzień!