Osiedle Hemara - etap III

Mieszkania na sprzedaż ul. Mariana Hemara, oferowane bezpośrednio przez

PROFIT Development

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Mariana Hemara

Ceny od: 10 700 zł/m2
Osiedle Hemara - etap III

8 zdjęć

Osiedle Hemara - etap III
Osiedle Hemara - etap III
Osiedle Hemara - etap III
Osiedle Hemara - etap III

Termin oddania

2 kw. 2024

Powierzchnie

38 - 82/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

4

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Przystanek Tramwajowy - 2649 m

Przystanek Autobusowy - 208 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 19 placówek edukacyjnych, 6 kawiarni i restauracji, 11 sklepów, 16 obiektów sportowych, 12 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • ochrona całodobowa
  • winda
  • rowerownia
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • siłownia plenerowa

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 127 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras, ogródek

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 25 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 38 do 82 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Osiedle Hemara - etap III znajduje się 9 ofert rekomendowanych do zakupu pod przyszły wynajem

Opis inwestycji

W spokojnej, zielonej dzielnicy powstało Osiedle Hemara – miejsce idealne dla rodzin i osób pragnących żyć blisko natury, a jednocześnie ceniących sobie możliwości, jakie oferuje miasto. W pierwszym etapie budowy powstały dwa budynki. Znalazło się w nich 150 nowoczesnych mieszkań. Aktualnie trwa budowa drugiego etapu, w którym powstaną dwa trzypiętrowe budynki, liczące 148 mieszkań 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych o powierzchniach od 33 do 82 m2.

Osiedle Hemara jest miejscem, w którym każdy powinien czuć się jak w domu. Starannie zaprojektowana zieleń z oczkiem wodnym zapewnią przyszłym mieszkańcom relaks i dobre samopoczucie. Na miłośników aktywnego spędzania czasu czeka plenerowa siłownia, a na dzieci górka saneczkowa i dobrze wyposażony plac zabaw. Inwestycja powstała w bliskim sąsiedztwie szkoły podstawowej i przedszkola oraz nowobudowanej kolejnej placówki oświatowej. Dorośli docenią bliskość marketów i centrów handlowych.

Osiedle Hemara zaprojektowano w taki sposób, by żyło się tu wygodnie i bezpiecznie. Każde z mieszkań dysponuje przestronnym balkonem, loggią, tarasem lub zielonym ogródkiem. Wyjątkowo duże i solidne okna sprawią, że mieszkania będą jasne i komfortowe. Budynki wyposażono także w cichobieżne windy. Do dyspozycji mieszkańców będą komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w podziemnej hali garażowej. W budynkach znajdą się również wózkownie i rowerownie. Ważnym aspektem osiedla jest jego bezpieczeństwo, nad którym czuwa ochrona. Inwestycja została ogrodzona i wyposażona w całodobowy monitoring.

Inwestycja Osiedle Hemara - etap III znajduje się na Brzezinach, ul. Mariana Hemara (10.9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez PROFIT Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 127 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Hemara - etap III w sprzedaży jest 25 nowych mieszkań o powierzchni od 38 do 82 metrów kwadratowych , w cenie od 10 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców PROFIT Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Mariana Hemara to wymarzona lokalizacja dla osób kochających kontakt z przyrodą i odpoczynek na świeżym powietrzu. Wystarczy przejść niecały kilometr, by znaleźć się nad Kanałem Żerańskim – idealnym terenem do spacerów, biegów i jazdy na rowerze. Bliskość rozległych terenów leśnych Białołęki Dworskiej, Lasu Bródnowskiego, Rezerwatu przyrody Łęgi Czarnej Strugi i Puszczy Słupeckiej to niewątpliwy atut lokalizacji Osiedla Hemara.

Białołęka jest dzielnicą bardzo szybko rozwijającą się i wrażliwą na potrzeby mieszkańców. Tempo zmian jest ogromne – powstają nowe połączenia z pozostałymi częściami miasta, przybywa dróg i pojawia się coraz więcej planów obejmujących rozwój dzielnicy. Dzięki bliskości linii autobusowych można łatwo dostać się do centrum miasta. Planowana rozbudowa metra obejmuje wybudowanie Stacji Kondratowicza, która znajdować się będzie niecałe 6 km od osiedla. To dobre miejsce do życia.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Hemara - etap III?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Hemara - etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 208 metrów od inwestycji Osiedle Hemara - etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warzelnicza-Szkoła 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Hemara - etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hemara - etap III znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Plastusiowe Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 414 w odległości 92 m, przedszkole w odległości 109 m, CLXV Liceum Ogólnokształcące w odległości 151 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Hemara - etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CMP Białołęka w odległości 645 m, PerfektDent w odległości 998 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Hemara - etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 594 m znajduje się u Małgosi, w odległości 683 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 708 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Hemara - etap III w odległości 171 m znajduje się boisko / kort, w odległości 235 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 249 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.08.2022
Data aktualizacji: 12.02.2024
PROFIT Development logo

PROFIT Development

Adres biura sprzedaży:

ul. Mariana Hemara 7 03-289 Warszawa

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: