Międzyborska 15

mieszkania na sprzedaż

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Międzyborska 15 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

Inwestycja Międzyborska 15 stanowi kwintesencję nowoczesnej architektury połączonej z dobrym standardem. Elegancka bryła i starannie dopracowana elewacja doskonale współgrają z zielenią i architekturą wokół budynku.

Powstający budynek będzie miał wysokość od VI do VII kondygnacji z dużym wyborem mieszkań, o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń i popularnych metrażach. Wysokie okna, balkony i tarasy umożliwiają podziwianie panoramy miasta. A jedynie 35 mieszkań w budynku to niewątpliwa zaleta tej nowoczesnej inwestycji

Bezspornym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Parku i Jeziorka Gocławskiego oraz sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Saskiej Kępy, Śródmieścia i Mokotowa. Wygodne usytuowanie inwestycji pozwala na pełen dostęp do infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych, bliskość centrum Warszawy i jej atrakcyjnych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Finansowanie inwestycji zapewnia BANK BPH SA umożliwiając tym samym przeprowadzenie procesu budowlano-inwestycyjnego w sposób terminowy i płynny, z troską o finanse naszych klientów.

Inwestycja Międzyborska 15 znajduje się na Pradze-Południe, ul. Międzyborska 15 (5,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Międzyborska 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Międzyborska 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Międzyborska 15

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionka i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Polskie Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, Gocław to blokowisko z wielkiej płyty, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego .

Komunikacja

Dzielnica Praga Południe to obszar ok. 22 km2, na którym mieszka aż 178 tys. osób, co wpływa na wysoką gęstość zaludnienia. Występuje tu zarówno architektura mieszkaniowa: wysokie bloki, apartamentowce i niewielka ilość willi, jak i budynki zakładów przemysłowych, biurowców, centrów handlowych. Na tereny zielone składa się 5 parków oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Charakterystycznymi obiektami są Stadion Narodowy, Teatr Powszechny czy Muszla Koncertowa w Parku Skaryszewskim . W odległości 200 metrów od inwestycji Międzyborska 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kompasowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Międzyborska 15 znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Warszawa, Przedszkole Praga Południe | SKARBUSIE w odległości 200 m, Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 300 m, Żłobek Nr 31 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m AZEKO, w odległości 50 m APM V Sp. Z o.o., w odległości 100 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Corona Fishing w odległości 50 m, Agencja Pocztowa w odległości 50 m, Young and Awesome s.c. w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 300 m, Boisko Piłkarskie w odległości 500 m, Arganica Spa & Wellness w odległości 700 m.

Data publikacji: 2 października 2013 13:33

Data aktualizacji: 04 października 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie