Międzyborska 15

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Międzyborska, oferowane bezpośrednio przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Warszawa, Praga-Południe, ul. Międzyborska 15

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 377 ofert w najbliższej okolicy!

Międzyborska 15

9 zdjęć

Międzyborska 15
Międzyborska 15
Międzyborska 15
Międzyborska 15

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja Międzyborska 15 stanowi kwintesencję nowoczesnej architektury połączonej z dobrym standardem. Elegancka bryła i starannie dopracowana elewacja doskonale współgrają z zielenią i architekturą wokół budynku.

Powstający budynek będzie miał wysokość od VI do VII kondygnacji z dużym wyborem mieszkań, o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń i popularnych metrażach. Wysokie okna, balkony i tarasy umożliwiają podziwianie panoramy miasta. A jedynie 35 mieszkań w budynku to niewątpliwa zaleta tej nowoczesnej inwestycji

Bezspornym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Parku i Jeziorka Gocławskiego oraz sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Saskiej Kępy, Śródmieścia i Mokotowa. Wygodne usytuowanie inwestycji pozwala na pełen dostęp do infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych, bliskość centrum Warszawy i jej atrakcyjnych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Finansowanie inwestycji zapewnia BANK BPH SA umożliwiając tym samym przeprowadzenie procesu budowlano-inwestycyjnego w sposób terminowy i płynny, z troską o finanse naszych klientów.

Inwestycja Międzyborska 15 znajduje się na Pradze-Południe, ul. Międzyborska 15 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Międzyborska 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Międzyborska 15 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Międzyborska 15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Międzyborska 15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Międzyborska 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kompasowa 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Międzyborska 15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Międzyborska 15 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "Skarbusie" w odległości 250 m, Szkoła Podstawowa nr 375 im. Orląt Lwowskich w odległości 590 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Międzyborska 15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 250 m, "HIT - MEDICA" sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w odległości 320 m, Orlik w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Międzyborska 15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się APImarket, w odległości 290 m znajduje się Minimarket, w odległości 320 m znajduje się Top Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Międzyborska 15 w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.10.2013
Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: