Międzyborska 15

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Wszystkie nieruchomości w inwestycji Międzyborska 15 zostały już sprzedane

Zobacz inne oferty, które mogą Cię zainteresować

2 149 mieszkań na Pradze-Południe
Apartamenty Saska nad Jeziorem

Warszawa, Praga-Południe, ul. Jeziorańskiego

(4,3 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem znajduje się na Pradze-Południe, ul. Jeziorańskiego (4,3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Apartamenty Saska nad Jeziorem została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku. Inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajdują się 622 lokale mieszkalne o powierzchniach od 54 do 139 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Apartamenty Szembeka

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Mlądzka

(6,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Apartamenty Szembeka znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska. Inwestycja Apartamenty Szembeka jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 29 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 46 do 57 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aura Sky

Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Rodziewiczówny

(6,9 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Aura Sky znajduje się na Gocławku, ul. Rodziewiczówny (6,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Mill-Yon Sp. z o.o.. Inwestycja Aura Sky jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 39 do 123 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 26 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Boremlowska 20

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Boremlowska 20

(6,7 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Boremlowska 20 znajduje się na Grochowie, ul. Boremlowska 20 (6,7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Atlanco Sp. z o.o.. Inwestycja Boremlowska 20 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 12 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 43 do 60 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Czapelska 25

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Czapelska 25

(5,2 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Czapelska 25 znajduje się na Grochowie, ul. Czapelska 25 (5,2 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Inwestplan. Inwestycja Czapelska 25 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 56 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 27 do 73 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Czapelska 36

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Czapelska

(5,5 km od centrum Warszawy)

Inwestycja Czapelska 36 znajduje się na Grochowie, ul. Czapelska (5,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Tynkbud1 Sp. z o.o.. Inwestycja Czapelska 36 jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 40 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 63 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Inwestycja Międzyborska 15 stanowi kwintesencję nowoczesnej architektury połączonej z dobrym standardem. Elegancka bryła i starannie dopracowana elewacja doskonale współgrają z zielenią i architekturą wokół budynku.

Powstający budynek będzie miał wysokość od VI do VII kondygnacji z dużym wyborem mieszkań, o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń i popularnych metrażach. Wysokie okna, balkony i tarasy umożliwiają podziwianie panoramy miasta. A jedynie 35 mieszkań w budynku to niewątpliwa zaleta tej nowoczesnej inwestycji

Bezspornym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Parku i Jeziorka Gocławskiego oraz sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Saskiej Kępy, Śródmieścia i Mokotowa. Wygodne usytuowanie inwestycji pozwala na pełen dostęp do infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych, bliskość centrum Warszawy i jej atrakcyjnych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Finansowanie inwestycji zapewnia BANK BPH SA umożliwiając tym samym przeprowadzenie procesu budowlano-inwestycyjnego w sposób terminowy i płynny, z troską o finanse naszych klientów.

Inwestycja Międzyborska 15 znajduje się na Pradze-Południe, ul. Międzyborska 15 (5,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Międzyborska 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Międzyborska 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: taras, balkon.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Międzyborska 15

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionka i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Polskie Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, Gocław to blokowisko z wielkiej płyty, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego .

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Sierakowski, Łazienkowski i Poniatowski, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Międzyborska 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kompasowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Międzyborska 15 znajduje się 49 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Warszawa, Przedszkole Praga Południe | SKARBUSIE w odległości 200 m, Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 300 m, Żłobek Nr 31 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m AZEKO, w odległości 50 m APM V Sp. Z o.o., w odległości 100 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Corona Fishing w odległości 50 m, Agencja Pocztowa w odległości 50 m, Young and Awesome s.c. w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 300 m, Boisko Piłkarskie w odległości 500 m, Pływalnia Wodnik w odległości 650 m.

Data publikacji: 2 października 2013 13:33

Data aktualizacji: 04 October 2016 10:17

Zapytaj o szczegóły oferty

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie