Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika

Międzyborska 15SPRZEDANA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Sprzedaż mieszkań w tej inwestycji została już zakończona.

Przepraszamy

Deweloper nie odpowiada na zapytania internetowe w sprawie inwestycji.

Głowa do góry

Mamy dla ciebie 1 609 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Forma (384 m dalej)

Inwestycja Osiedle Forma znajduje się na Gocławiu, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Dom Development S.A.. Inwestycja Osiedle Forma jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych, w których znajdują się lokale o powierzchniach od 36 do 97 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Motorowa (4,8 km od centrum Warszawy)
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 203
 • Powierzchnia: 36 - 97 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Dom Development S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle 360° etap II (409 m dalej)

Inwestycja Osiedle 360° etap II znajduje się na Gocławiu, ul. Kapelanów AK (4,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Unidevelopment S.A.. Inwestycja Osiedle 360° etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 116 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 69 do 111 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Kapelanów AK (4,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 7 350 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2017
 • Liczba Mieszkań: 8
 • Powierzchnia: 69 - 111 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 5
Unidevelopment S.A. Mieszkania spełniające kryteria

Ostrobramska 130 (458 m dalej)

Inwestycja Ostrobramska 130 znajduje się na Grochowie, ul. Ostrobramska 130 (4,9 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Tynkbud1 Sp. z o.o.. Inwestycja Ostrobramska 130 jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2018 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 52 lokale mieszkalne o powierzchniach od 29 do 85 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Ostrobramska 130 (4,9 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 900 zł/m2
 • Termin oddania: 4 kw. 2018
 • Liczba Mieszkań: 38
 • Powierzchnia: 29 - 85 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Tynkbud1 Sp. z o.o. Mieszkania spełniające kryteria

Inwestycja Międzyborska 15 stanowi kwintesencję nowoczesnej architektury połączonej z dobrym standardem. Elegancka bryła i starannie dopracowana elewacja doskonale współgrają z zielenią i architekturą wokół budynku.

Powstający budynek będzie miał wysokość od VI do VII kondygnacji z dużym wyborem mieszkań, o funkcjonalnych rozkładach pomieszczeń i popularnych metrażach. Wysokie okna, balkony i tarasy umożliwiają podziwianie panoramy miasta. A jedynie 35 mieszkań w budynku to niewątpliwa zaleta tej nowoczesnej inwestycji

Bezspornym atutem inwestycji jest bliskie sąsiedztwo Parku i Jeziorka Gocławskiego oraz sąsiedztwo najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy – Saskiej Kępy, Śródmieścia i Mokotowa. Wygodne usytuowanie inwestycji pozwala na pełen dostęp do infrastruktury okolicy i najważniejszych szlaków komunikacyjnych, bliskość centrum Warszawy i jej atrakcyjnych punktów decydują o wysokim komforcie życia.

Finansowanie inwestycji zapewnia BANK BPH SA umożliwiając tym samym przeprowadzenie procesu budowlano-inwestycyjnego w sposób terminowy i płynny, z troską o finanse naszych klientów.

Inwestycja Międzyborska 15 znajduje się na Pradze-Południe, ul. Międzyborska 15 (5,1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski.

Inwestycja Międzyborska 15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych mieszkań. Budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Aktualnie w inwestycji Międzyborska 15 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

None

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada od 6 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 35 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Międzyborska 15

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra. W odległości 200 metrów od inwestycji Międzyborska 15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Kompasowa.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Międzyborska 15 znajduje się 50 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Warszawa, Przedszkole Praga Południe | SKARBUSIE w odległości 200 m, Skarbusie. Przedszkole niepubliczne w odległości 300 m, Żłobek Nr 31 w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m AZEKO, w odległości 50 m APM V Sp. Z o.o., w odległości 100 m Anchem sp.j..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Corona Fishing w odległości 50 m, Agencja Pocztowa w odległości 50 m, Young and Awesome s.c. w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Park Nad Balatonem w odległości 300 m, Fitness Klub ZDROFIT Gocław w odległości 350 m, Boisko Piłkarskie w odległości 500 m.

Data publikacji: 2 października 2013 13:33

Data aktualizacji: 16 maja 2017 10:47

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Powiedz nam czego szukasz, a bezpłatnie i niezobowiązująco przedstawimy Ci najlepsze rynkowe oferty

Czego szukasz

Gdzie szukasz

Maksymalna cena nieruchomości

Minimalna liczba pokoi

Minimalna powierzchnia

Twoje uwagi

Twoje dane kontaktowe

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Znajdziemy dla Ciebie