P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski logo

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Grodzisk Mazowiecki, ul. Brzozowa 12
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski to firma budowlana działająca na rynku od 1992 roku, zajmująca się kompleksową obsługą inwestycji od projektu do realizacji oraz działalnością deweloperską. W 2000 roku rozszerzyliśmy swoją działalność o produkcję okien z PCV i Aluminium.

Na swoim koncie posiadamy szereg inwestycji zrealizowanych dla przedsiębiorstw oraz inwestorów prywatnych takich jak osiedla mieszkalne, budynki wielorodzinne oraz biurowce i magazyny. W ostatnich latach oddaliśmy do użytku osiedle mieszkaniowe „Park Falenty” oraz własny budynek wielorodzinny na Warszawskiej Pradze.

Obecnie jesteśmy generalnym wykonawcą osiedla domów jednorodzinnych „Le Village” w Józefosławiu dla firmy Bouygues Immobilier Polska oraz realizujemy kolejne własne inwestycje.

Posiadamy w sprzedaży 96 nieruchomości w 4 inwestycjach

Wszystkie
Kraśnik
Pruszków
 • Przy Makowej
  3 kw. 2024

  Przy Makowej

  ul. Makowa , Kraśnik(26.8 km od Janowa Lubelskiego)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
 • Osiedle Słoneczna
  4 kw. 2024
  Inwestycja Osiedle Słoneczna w Żółwinie to projekt składający się z 5 dwulokalowych domów usytuowanych na 2 kondygnacjach naziemnych tj. parter oraz poddasze. Domy są posadowione na kształtnej działce poza przestronnymi wnętrzami, do każdego lokalu przewidziane są dwa miejsca postojowe znajdujące się w bryle budynku oraz tarasy. Zaprojektowany budynek o prostej formie architektoniczna o zwartej

  Osiedle Słoneczna

  ul. Słoneczna , Żółwin, pruszkowski(12.8 km od Warszawy)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
 • Osiedle Ołówkowa
  gotowe
  Inwestycja ”Osiedle Ołówkowa” to projekt składający się z 104 lokali mieszkalnych usytuowanych na 4 kondygnacjach naziemnych, o bardzo widnej, przestronnej przestrzeni wewnątrz. Sześć dostępnych lokali usługowych usytuowanych jest na parterze. Miejsca postojowe znajdować się będą na 1 kondygnacji podziemnej (garaż

  Osiedle Ołówkowa

  ul. Ołówkowa 11 , Pruszków(4.8 km od Warszawy)
  P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski

Nowe lokale użytkowe

Zakończyliśmy sprzedaż 10 inwestycji

Kontakt

P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski logo
P.P.U.H GLIF Sławomir Ziółkowski
Grodzisk Mazowiecki, ul. Brzozowa 12
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: