Trevo

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPomorskie Domy

Zapytaj o ceny

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Trevo dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
A4
3
56,08 m²
Parter
449 000 zł

Opis Inwestycji

Trevo

Trevo to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez Pomorskie Domy w Gdańsku Osowej, przy ulicy Homera. Na trzech kondygnacjach Trevo powstanie łącznie 55 wygodnych mieszkań o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnych układach (od 33 m2 do 74 m2). Do każdego z lokali parterowych przypisany został piękny, zielony ogród. Mieszkania na wyższych kondygnacjach (I i II piętro) wzbogacone zostały z kolei o duże, słoneczne balkony. Bo Trevo to po prostu wygodne mieszkania!Budynek podzielony został na dwie klatki schodowe - takie rozwiązanie znacząco ułatwia komunikację. Dodatkowo, Trevo wyposażony będzie w dużą halę garażową oraz dwie nowoczesne windy. W budynku powstaną także praktyczne komórki lokatorskie. Dodatkowym udogodnieniem będzie też wózkarnia i rowerownia. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony (w części) i kompleksowo zagospodarowany.Trevo będzie gotowe do zamieszkania w III kwartale 2021 roku.

Inwestycja Trevo znajduje się na Osowej, ul. Homera (12.8 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja Trevo jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Trevo pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 56 metrów kwadratowych.

Dostępne są lokale:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 56 m2 w cenie od 449 000 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Miejsca w hali garażowej..
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda, rowerownia, wózkarnia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, jezioro, morze.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie.
Powierzchnie mieszkań: 56 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się w zakresie od 249 000 do 469 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Trevo

Na lokalizację Trevo deweloper wybrał gdańską ulicę Homera - jedno z najlepiej skomunikowanych miejsc Osowej. Główną arterię tej dzielnicy - ulicę Wodnika - dzieli od ulicy Homera jedynie 500 m. Bardzo blisko stąd także do obwodnicy Trójmiasta, co umożliwia sprawne połączenie i dostęp do wszystkich pozostałych dzielnic Gdańska. Warto dodać, że gdańska Osowa nieustannie się rozwija - wciąż powstają tu nowe ulice, szybko rozwija się infrastruktura drogowa (przystanki autobusowe, parkingi i miejsca parkingowe, chodniki i ścieżki rowerowe). Nie bez znaczenia jest także bliskie sąsiedztwo dużych sklepów i sieci handlowych: Selgros cash&carry, Centrum Handlowe Renk i dyskont Biedronka przy ulicy Meteorytowej. Gdańska Osowa to doskonałe miejsce do życia - na terenie dzielnicy dostępne są liczne przedszkola oraz szkoły, a dla miłośników ruchu i aktywności sportowej dostępne są m.in. kluby fitness, hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, młodzieżowy skate-park oraz liczne ścieżki rowerowe. Warto też pamiętać, że w granicach Osowej położone są dwa piękne jeziora (Jezioro Osowskie i Wysockie), a tuż obok -Trójmiejski Park Krajobrazowy.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Trevo mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Trevo znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wodnika.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Trevo znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole Kolorowe Gniazdko w odległości 210 m, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 w Gdańsku w odległości 440 m, Szkoła Podstawowa nr 33 w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Trevo składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Czerwona 7, w odległości 370 m znajduje się POLOmarket, w odległości 480 m znajduje się H1.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Trevo w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Orlik, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 18.03.2020

Data aktualizacji: 08.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie