Premio

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPomorskie Domy

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Centaura etap III(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Centaura (13.8 km od centrum Gdańska)
  Centaura etap III
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 52 - 64 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pomorskie Domy
 • Trevo(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Gdańsk, Osowa, ul. Homera (12.8 km od centrum Gdańska)
  Ceny od: 7 355 brutto/m2
  Trevo
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 2
  Powierzchnia: 57 - 60 m2
  Liczba pokoi: 3
  Pomorskie Domy

Opis Inwestycji

Premio

Premio to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Kielnieńskiej. Projekt zakłada budowę 26 przestronnych mieszkań – są wśród nich zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe (od 38 m2), jak i ustawne mieszkania trzypokojowe (od 45 m2 do 58 m2). Dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i przyrodą przygotowane zostaną piękne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w przestronne balkony.Premio to projekt wyjątkowo kameralny – teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany (nasadzenia, bogata zieleń), ogrodzony i oświetlony, a w części frontowej powstaną miejsca parkingowe przeznaczone do wyłącznego korzystania przez mieszańców. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych na parkingu aut. Wygodę mieszkania zapewnią też praktyczne komórki lokatorskie przygotowane na poziomie parteru.Klasyczna bryła budynku zyska urodę dzięki licznym elementom dekoracyjnym, które kontrastować będą z jasną barwą elewacji. Charakteru nadawać będą jej także liczne zdobienia wykonane ze szkła i metalu (barierki, balkony). Wszystkie części wspólne tego czterokondygnacyjnego budynku wykonane zostaną z najwyższą starannością, w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt architektoniczny. Takie rozwiązanie gwarantuje unikatowość i zapewnia wyjątkowe walory estetyczne.Premio to projekt wyjątkowy – z całą paletą udogodnień i komfortowych rozwiązań, które gwarantują wygodne mieszkanie i życie. Bo Premio to projekt dla każdego, realizowany w szczególnym miejscu – w Osowej, dzielnicy pełnej zalet!Za realizację tego przedsięwzięcia deweloperskiego odpowiada firma Pomorskie Domy. Zgodnie z planem dewelopera, inwestycja przygotowana zostanie do 30 września 2018 roku.

Inwestycja Premio znajduje się na Osowej, ul. Kielnieńska 45 (13.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Pomorskie Domy.

Inwestycja Premio została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Premio pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 58 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pomorskie Domy przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie parteru.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- fundamenty i ściany podziemia - żelbetowe ławy, stropy i płyty fundamentowe. Ściany podziemia murowane z bloczków betonowych lub żelbetowe. - ściany nadziemia - murowane z bloczków silikatowych lub tarcze żelbetowe. Ściany murowane lokalnie usztywnione słupami żelbetowymi. - stropy - monolityczne żelbetowe wylewane na mokro lub częściowo prefabrykowane typu Filigran.
Dach
- Płaski, odwrócony, izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej oraz izolacja termiczna.
Elewacja
- Izolacja zewnętrzna wykonana w technologii lekkiej mokrej. Ściany zewnętrzne zaizolowane termicznie za pośrednictwem styropianu lub wełny mineralnej. Wykończenie zewnętrzne - tynk cienkowarstwowy na podłożu zbrojonym siatką z włókna szklanego, lokalnie płyty elewacyjne na stelażu – według indywidualnego opracowania architektonicznego.
Stolarka okienna
- Okna mieszkań - stolarka PCV, pakiet szybowy dwukomorowy, okucia obwiedniowe z funkcją rozszczelnienia. Lokalnie zamontowane nawietrzaki.
Drzwi zewnętrzne
- Wzmocnione, okleinowane, pełne, kolorystyka zgodnie z indywidualnym opracowaniem architektonicznym wykończenia części wspólnych budynku.
Balkony
- płyta żelbetowa z warstwami izolacji przeciwwodnej i układem opierzenia oraz płytki mrozoodporne. - na granicy przylegających balkonów lub tarasów - element parawanowy wygrodzenia.
Posadzka
- Szlichta cementowa, wylewana na mokro, oddylatowana od elementów konstrukcyjnych i ścian działowych. Pod szlichtą izolacja akustyczna ze styropianu.
Ściany
- Ściany działowe z bloczków silikatowych, obustronnie otynkowane. Lokalnie zabudowy kartonowo gipsowe instalacji. - W łazienkach i toaletach tynki cementowo wapienne. Pozostałe pomieszczenia - tynki gipsowe nakładane mechanicznie. Lokalnie wykonane pod sufitem zabudowy gipsowo kartonowe instalacji.
Sufity
- W łazienkach i toaletach tynki cementowo wapienne. Pozostałe pomieszczenia - tynki gipsowe nakładane mechanicznie. Lokalnie wykonane pod sufitem zabudowy gipsowo kartonowe instalacji.
Instalacje
- wodociągowo - kanalizacyjna z przyłączami z sieci miejskiej. - elektryczne, z przyłączem Energa Operator SA. - teletechniczne.
Ogrzewanie
- C.O. - kotłownia gazowa w osobnym pomieszczeniu z przyłączem gazu.
Wentylacja
- mechaniczna.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: na poziomie parteru.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Premio

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy. Tak doskonałe położenie to jeden z najważniejszych atutów tej inwestycji – niezwykle łatwo dostać się stąd do wszystkich ważnych punktów Osowej, równie łatwo też przemieścić się do centrum Gdańska, nieodległej Gdyni czy tętniącego życiem Sopotu. Osoby niezmotoryzowane bez trudu korzystać mogą z usług transportu miejskiego – przystanek autobusowy położony jest zaledwie 100 metrów od terenu inwestycji.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Premio mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Premio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopocka.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Premio znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Biały Kotek" w Gdańsku w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Premio składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Na Wodnika, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Premio w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się My Gim.

Data publikacji: 28.08.2017

Data aktualizacji: 04.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie