Premio

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kielnieńska, oferowane bezpośrednio przez

Pomorskie Domy

Gdańsk, Osowa, ul. Kielnieńska 45

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Premio

3 zdjęcia

Premio
Premio
Premio

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 26 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

- fundamenty i ściany podziemia - żelbetowe ławy, stropy i płyty fundamentowe. Ściany podziemia murowane z bloczków betonowych lub żelbetowe. - ściany nadziemia - murowane z bloczków silikatowych lub tarcze żelbetowe. Ściany murowane lokalnie usztywnione słupami żelbetowymi. - stropy - monolityczne żelbetowe wylewane na mokro lub częściowo prefabrykowane typu Filigran.

Dach

- Płaski, odwrócony, izolacja przeciwwodna z papy termozgrzewalnej oraz izolacja termiczna.

Elewacja

- Izolacja zewnętrzna wykonana w technologii lekkiej mokrej. Ściany zewnętrzne zaizolowane termicznie za pośrednictwem styropianu lub wełny mineralnej. Wykończenie zewnętrzne - tynk cienkowarstwowy na podłożu zbrojonym siatką z włókna szklanego, lokalnie płyty elewacyjne na stelażu – według indywidualnego opracowania architektonicznego.

Stolarka okienna

- Okna mieszkań - stolarka PCV, pakiet szybowy dwukomorowy, okucia obwiedniowe z funkcją rozszczelnienia. Lokalnie zamontowane nawietrzaki.

Drzwi zewnętrzne

- Wzmocnione, okleinowane, pełne, kolorystyka zgodnie z indywidualnym opracowaniem architektonicznym wykończenia części wspólnych budynku.

Balkony

- płyta żelbetowa z warstwami izolacji przeciwwodnej i układem opierzenia oraz płytki mrozoodporne. - na granicy przylegających balkonów lub tarasów - element parawanowy wygrodzenia.

Posadzka

- Szlichta cementowa, wylewana na mokro, oddylatowana od elementów konstrukcyjnych i ścian działowych. Pod szlichtą izolacja akustyczna ze styropianu.

Ściany

- Ściany działowe z bloczków silikatowych, obustronnie otynkowane. Lokalnie zabudowy kartonowo gipsowe instalacji. - W łazienkach i toaletach tynki cementowo wapienne. Pozostałe pomieszczenia - tynki gipsowe nakładane mechanicznie. Lokalnie wykonane pod sufitem zabudowy gipsowo kartonowe instalacji.

Sufity

- W łazienkach i toaletach tynki cementowo wapienne. Pozostałe pomieszczenia - tynki gipsowe nakładane mechanicznie. Lokalnie wykonane pod sufitem zabudowy gipsowo kartonowe instalacji.

Instalacje

- wodociągowo - kanalizacyjna z przyłączami z sieci miejskiej. - elektryczne, z przyłączem Energa Operator SA. - teletechniczne.

Ogrzewanie

- C.O. - kotłownia gazowa w osobnym pomieszczeniu z przyłączem gazu.

Wentylacja

- mechaniczna.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada: na poziomie parteru

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Premio logo

Premio to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w gdańskiej dzielnicy Osowa, przy ulicy Kielnieńskiej. Projekt zakłada budowę 26 przestronnych mieszkań – są wśród nich zarówno wygodne mieszkania dwupokojowe (od 38 m2), jak i ustawne mieszkania trzypokojowe (od 45 m2 do 58 m2). Dla osób ceniących sobie kontakt z naturą i przyrodą przygotowane zostaną piękne mieszkania parterowe z zielonymi ogrodami. Mieszkania na wyższych kondygnacjach wyposażone zostaną w przestronne balkony.

Premio to projekt wyjątkowo kameralny – teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany (nasadzenia, bogata zieleń), ogrodzony i oświetlony, a w części frontowej powstaną miejsca parkingowe przeznaczone do wyłącznego korzystania przez mieszańców. Takie rozwiązanie gwarantuje bezpieczeństwo pozostawionych na parkingu aut. Wygodę mieszkania zapewnią też praktyczne komórki lokatorskie przygotowane na poziomie parteru.

Klasyczna bryła budynku zyska urodę dzięki licznym elementom dekoracyjnym, które kontrastować będą z jasną barwą elewacji. Charakteru nadawać będą jej także liczne zdobienia wykonane ze szkła i metalu (barierki, balkony). Wszystkie części wspólne tego czterokondygnacyjnego budynku wykonane zostaną z najwyższą starannością, w oparciu o indywidualnie przygotowany projekt architektoniczny. Takie rozwiązanie gwarantuje unikatowość i zapewnia wyjątkowe walory estetyczne.

Premio to projekt wyjątkowy – z całą paletą udogodnień i komfortowych rozwiązań, które gwarantują wygodne mieszkanie i życie. Bo Premio to projekt dla każdego, realizowany w szczególnym miejscu – w Osowej, dzielnicy pełnej zalet!

Za realizację tego przedsięwzięcia deweloperskiego odpowiada firma Pomorskie Domy. Zgodnie z planem dewelopera, inwestycja przygotowana zostanie do 30 września 2018 roku.

Inwestycja Premio znajduje się na Osowej, ul. Kielnieńska 45 (13.7 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Pomorskie Domy.

Inwestycja Premio została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 26 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Premio nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pomorskie Domy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie na poziomie parteru.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja powstaje w ścisłym centrum dzielnicy, w bezpośrednim sąsiedztwie trójmiejskiej obwodnicy. Tak doskonałe położenie to jeden z najważniejszych atutów tej inwestycji – niezwykle łatwo dostać się stąd do wszystkich ważnych punktów Osowej, równie łatwo też przemieścić się do centrum Gdańska, nieodległej Gdyni czy tętniącego życiem Sopotu. Osoby niezmotoryzowane bez trudu korzystać mogą z usług transportu miejskiego – przystanek autobusowy położony jest zaledwie 100 metrów od terenu inwestycji.

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka.

Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Premio?

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Premio mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Premio znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sopocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Premio znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Premio znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Biały Kotek" w Gdańsku w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Premio składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 240 m znajduje się Biedronka, w odległości 450 m znajduje się Galeria handlowa, w odległości 500 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Premio w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się My Gim.

Data aktualizacji: 29.10.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: