Jupiter

Mieszkania na sprzedaż ul. Galaktyczna, oferowane bezpośrednio przez Pomorskie Domy

Gdańsk, Osowa, ul. Galaktyczna 20
Ceny od: 8 430 zł brutto/m2
Jupiter

13 zdjęć

Jupiter
Jupiter
Jupiter
Jupiter

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Jupiter dostępne są 3 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
2
3
62,75 m²
Parter
529 000 zł
19
3
65,84 m²
1
559 000 zł
13
3
62,45 m²
1
535 000 zł

Opis Inwestycji

Jupiter logo

Jupiter to nowa inwestycja mieszkaniowa, którą przygotowujemy dla Państwa w Gdańsku Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. W tym nowoczesnym, 4-kondygnacyjnym budynku powstaną 44 wygodne lokale o różnorodnych powierzchniach i układach (od 38 m2 do 66 m2). Znaleźć tu można ustawne mieszkania 2-pokojowe, przestronne lokale 3-pokojowe, a także kilka wyjątkowych mieszkań o charakterze apartamentów.

Jupiter łamie wszelkie schematy - na uwagę zasługuje z pewnością oryginalna, nieszablonowa bryła budynku, której urodę podkreślimy wyrazistym kolorem (biel/szarość/grafit). Ale uroda to nie wszystko, bo przecież najważniejsza jest wygoda mieszkańców. I o tę także zadbamy, instalując w Jupiterze praktyczną windę oraz komórki lokatorskie. A dla miłośników aktywności na świeżym powietrzu - rowerownia. Teren wokół budynku zostanie odpowiednio zagospodarowany - znajdą się na nim m.in. miejsca parkingowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców Jupitera.

Wzorem poprzednich inwestycji, do mieszkań parterowych przypisane będą zielone ogrody, a do mieszkań na najwyższej kondygnacji wyjątkowe widokowe tarasy! Dodatkową zaletą wybranych mieszkań w budynku przy Galaktycznej będą też widne łazienki (okna).

Jupiter zostanie wybudowany do końca I kwartału 2022 roku.

Inwestycja Jupiter znajduje się na Osowej, ul. Galaktyczna 20 (13.1 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez Pomorskie Domy.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Jupiter w sprzedaży 3 nowe mieszkania o powierzchni od 62 do 66 metrów kwadratowych, w cenie od 8 430 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są mieszkania:

  • 3-pokojowe o powierzchni od 62 do 66 m2 w cenie od 529 000 zł (3 mieszkania)

Dla przyszłych mieszkańców Pomorskie Domy przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, TV kablowa, winda, rowerownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania.
Powierzchnie mieszkań:
od 62 do 66 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 3-pokojowe.
Ceny mieszkań:
  • kształtują się w zakresie od 529 000 do 559 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 430 do 8 567 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jupiter to doskonale zlokalizowana inwestycja – powstaje w samym środku Gdańska Osowej, przy ulicy Galaktycznej 20. To miejsce dzieli zaledwie parę kroków od ulicy Wodnika, będącej centralną ulicą tej dzielnicy. Tak dobre położenie to gwarancja sprawnej komunikacji i szybkiego dostępu do wszystkich ważnych punktów infrastruktury miejskiej. Z ulicy Galaktycznej bardzo szybko dotrzeć można m.in. do marketu Lidl, centrum handlowego oraz szkoły podstawowej. Jednocześnie, położenie budynku w trzeciej linii zabudowy gwarantuje spokój i ciszę wszystkich mieszkańców Jupitera. Osowa wciąż stawia na rozwój – powstają tu kolejne ulice, rozbudowywane i remontowane są dotychczasowe ciągi komunikacyjne (m.in. ważna dla dzielnicy ulica Koziorożca, wyremontowana w 2020 roku). W Osowej szybko rozwija się transport (przystanki autobusowe, dworzec kolejowy PKM) oraz elementy infrastruktury miejskiej (sklepy, centra handlowe, szkoły publiczne i prywatne). Ta dzielnica to także wyjątkowe miejsce dla osób aktywnych - dla mieszkańców dostępna jest m.in. hala do gry w tenisa ziemnego oraz squasha, kluby fitness, siłownie oraz młodzieżowy skate-park. Warto też wspomnieć o dwóch pięknych jeziorach położonych w granicach Osowej oraz Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, z którym graniczy Osowa. Bo tu po prostu mieszka się lepiej!

Osowa zajmuje nieco ponad 14 tysięcy kilometrów kwadratowych. W tej dzielnicy mieszka około 13 200 osób. Co ciekawe, Osowa otacza niewielką enklawę należącą do Gdyni – osiedle Wysoka. Dzięki wyjątkowemu położeniu Osowej, która zajmuje teren pomiędzy innymi dzielnicami Gdańska a Gdynią i Sopotem, w latach dwutysięcznych zainteresowało się nią wielu inwestorów. Wybudowano tu wielkopowierzchniowe sklepy, na przykład centrum handlowe „Osowa”, Castoramę, hurtownię Selgros Cash and Carry, salon meblowy Black Red White. Powstały również nowe osiedla z niskimi blokami i zabudową szeregową.

Komunikacja

Po Osowej kursują autobusy. W dzielnicy znajduje się też stacja kolejowa Gdańsk-Osowa, z której można dojechać do Gdyni – przejechanie trasy do Gdyni Głównej zajmuje 19 minut. Znacznie dłużej trwa dojazd do centrum Gdańska: z przystanku Osowa-Obwodnica do centrum można dotrzeć w 45–50 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Jupiter?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jupiter mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Jupiter znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jednorożca.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Jupiter znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Jupiter znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Punkt Przedszkolny "Biały Kotek" w Gdańsku w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jupiter składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się Żabka Cafe, w odległości 430 m znajduje się Czar osowy, w odległości 510 m znajduje się Centrum Handlowe Osowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Jupiter w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Orlik.

Data publikacji: 02.02.2021
Data aktualizacji: 26.11.2021
Jupiter logo

Dariusz Malottke

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Kielnieńska 57, Gdańsk Osowa

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: