Osiedle Olimpijczyk II etap

Mieszkania na sprzedaż ul. Janusza Kusocińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Łódź, Polesie, Złotno, ul. Janusza Kusocińskiego 119 i 121

Ceny od: 8 400 zł/m2
Osiedle Olimpijczyk II etap

2 zdjęcia

Osiedle Olimpijczyk II etap

Termin oddania

2 kw. 2025

Powierzchnie

37 - 85/m2

Przedział pokoi

2 - 4

Kondygnacje

6

Budynki

2

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Łódź Retkinia - 1620 m

Przystanek Tramwajowy - 630 m

Przystanek Autobusowy - 170 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

17 placówek medycznych, 27 placówek edukacyjnych, 20 kawiarni i restauracji, 48 sklepów, 30 obiektów sportowych, 23 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • boisko

Przyroda w okolicy

  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 132 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada (120)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 38 miejsc oraz 96 w garażach dwustanowiskowych wolnostojących

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, staw

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępne są 102 mieszkania

Powierzchnie mieszkań:

od 37 do 85 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

  • kształtują się w zakresie od 331 428 do 742 000 zł
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 400 do 9 724 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to mistrzowski start dla twojej rodziny. Pierwszy etap inwestycji cieszył się dużym zainteresowaniem klientów ze względu na bliskość natury, nowoczesny design i doskonale zagospodarowane przestrzenie wspólne. Jest to idealne miejsce do mieszkania dla osób aktywnych, jak i szukających spokoju.

Wyjątkowy klimat inwestycji zainspirowany został sylwetką Janusza Kusocińskiego, wybitnego polskiego sportowca i lekkoatlety, który dzięki swojej pasji do biegania zdobył olimpijskie złoto. Osiedle Olimpijczyk powstaje z myślą o pasjonatach, ludziach pełnych życia i ciekawych świata.

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk powstaje przy ul. Kusocińskiego 119 i 121 w dzielnicy Polesie (6 km od ulicy Piotrkowskiej, centrum Łodzi). Jest to druga inwestycja Polskiego Holdingu Nieruchomości w Łodzi.

Zakończenie budowy planowane jest w II kw. w 2025 roku.

Drugi etap Osiedla Olimpijczyk to 132 lokale mieszkalne. Cena zaczyna się od 8400 zł/mkw. Kameralna inwestycji zakłada 2 budynki wielorodzinne, z których każdy ma 6 kondygnacji nadziemnych i 1 podziemną (komórki lokatorskie).

W ofercie są funkcjonalnie zaprojektowane 2-, 3- i 4-pokojowe mieszkania. Ich wielkość waha się od 36 do 86 mkw. Przeważają lokale 3-pokojowe o średnim metrażu 57 mkw. Wysokość mieszkań wynosi 260 cm. Do każdego z nich, w zależności od kondygnacji, przynależeć będzie balkon, loggia lub ogródek.

W inwestycji zaplanowano 96 dwustanowiskowych wolnostojących garaży i 38 miejsc postojowych na zewnątrz. Przyszli mieszkańcy będą mieć do dyspozycji 120 komórek lokatorskich, plac zabaw, boisko do koszykówki, parking dla rowerów.

O Grupie PHN

Inwestycję realizuje Polski Holding Nieruchomości, który jest wiodącym inwestorem i zarządzającym na rynku nieruchomości w Polsce. Jest jedną z największych spółek sektora pod względem wartości portfela. Działalność PHN skoncentrowana jest w Warszawie oraz największych regionalnych miastach, m.in. w Poznaniu, Trójmieście, Łodzi, Katowicach, Krakowie i we Wrocławiu. Spółka ma wieloletnie doświadczenie w sektorach: biurowym, handlowym i logistycznym, zarówno w zarządzaniu nieruchomościami, jak i w realizacji projektów inwestycyjnych. W ostatnim czasie Grupa PHN zrealizowała inwestycje mieszkaniowe w Warszawie (VIS A VIS WOLA, Insta 21, Młoda Białołęka), Łodzi (Osiedle Olimpijczyk) oraz osiedle apartamentów w Gdyni (Yacht Park). Od 2013 roku jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Zapraszamy do kontaktu z Biurem Sprzedaży aby uzyskać odpowiedź na wszelkie pytania i poznać szczegóły oferty.

Inwestycja Osiedle Olimpijczyk II etap znajduje się na Złotnie, ul. Janusza Kusocińskiego 119 i 121 (4.7 km od centrum Łodzi), jest realizowana przez Polski Holding Nieruchomości S.A.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 132 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap w sprzedaży są 102 nowe mieszkania o powierzchni od 37 do 85 metrów kwadratowych , w cenie od 8 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Polski Holding Nieruchomości S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajduje się 120 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja położona jest w niewielkiej odległości od Błoni Łódzkich i terenów zielonych,

które idealnie nadają się do długich spacerów, medytacji, joggingu czy uprawiania innych

sportów.

W pobliżu osiedla znajduje się centrum medyczne, przychodnia, hipermarkety i mniejsze sklepy, poczta, apteka, kilka przedszkoli, szkoła podstawowa, a nawet szkoła tenisa.

Polesie jest jednym z najpopularniejszych obszarów mieszkalnych w Łodzi ze względu na różne czynniki, w tym bliskość terenów zielonych i położenie w sąsiedztwie Śródmieścia. To jedna z najspokojniejszych części miasta. Dzielnica, ze względu na otaczające ją parki i lasy, jest określana jako kompleks leśno-rekreacyjny na Zdrowiu.

Łódź Polesie to dzielnica, w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska.

Łódź Polesie to dzielnica Łodzi o powierzchni 46 km. kw., w której mieszka ok. 140 tys. osób. W centralnym obszarze dzielnicy położony jest Park im. J. Piłsudskiego, dworzec Łódź Kaliska i droga E75. Dzielnicę okala od wschodu rzeka Ner, od południa port lotniczy im. W. Reymonta a od północy ul. Szczecińska i Rąbieńska. Polesie dzieli się na osiedla Złotno, Zdrowie-Mania, Karolew-Retkinia Wschód, Osiedla im. Montwiłła-Mireckiego, Retkinia Zachód, Lublinek, Stare Polesie i Koziny. O jej przyjaznym mieszkańcom charakterze świadczy położony tu największy łódzki park, Ogród Botaniczny, las Lublinek i 5 supermarketów i liczne punkty usługowe. Do tego dochodzi ciekawa oferta szkół wyższych z kampusem Politechniki Łódzkiej na czele.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap?

Polesie to dzielnica dobrze skomunikowana z resztą miasta dzięki głównym ulicom Konstantynowskiej, Bandurskiego czy drodze E75. Zajezdnia autobusowa umożliwia dostanie się tym środkiem transportu do każdego punktu miasta. Znajduje się tu też stacja kolejowa Łódź Kaliska, z której dojechać można do każdego większego, polskiego miasta. Obok stacji Łódź Kaliska znajduje się też dworzec PKS na którym zatrzymują się ogólnopolskie autobusy prywatne i państwowe.

Osiedle Olimpijczyk jest doskonale skomunikowane zarówno z centrum miasta, jak i pozostałymi jego częściami. W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji znajdują się zarówno zajezdnia autobusowa, jak i stacja kolejowa Łódź Kaliska, co umożliwia łatwy dostęp do wszystkich większych miast w Polsce. W ostatnim czasie dużo mówi się o budowie tunelu średnicowego, który połączy dworce Łódź Kaliska i Łódź Fabryczna. Inwestycja pozwoli mieszkańcom na jeszcze szybsze przemieszczanie się między różnymi częściami miasta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 44 w odległości 210 m, szkoła w odległości 210 m, Boiska szkolne w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 400 m, Przychodnia lekarska w odległości 510 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 610 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Piekarnia cukiernia Gruzińska Imereti, w odległości 220 m znajduje się Złote jabłko - sklep spożywczo-monopolowy, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Olimpijczyk II etap w odległości 240 m znajduje się Orlik, w odległości 240 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 250 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 21.09.2023
Data aktualizacji: 15.11.2023
Polski Holding Nieruchomości S.A. logo

Polski Holding Nieruchomości S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Kusocińskiego 115 94-004 Łódź

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Wtorek: 09:00 - 17:00
  • Środa: 10:00 - 18:00

Poniedziałek, czwartek, piątek: możliwość indywidualnego umówienia się na spotkanie

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: