Enklawa Kryształowa

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPlatforma Mieszkaniowa

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 101 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Park Bażantów - Etap 5(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 200/m2
  Park Bażantów - Etap 5
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 34 - 88 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów - Etap 4(0.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.7 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 6 900/m2
  Park Bażantów - Etap 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 13
  Powierzchnia: 48 - 88 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Opal Maksimum
 • Park Bażantów(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Katowice, Zespół Dzielnic Południowych, ul. Bażantów (7.6 km od centrum Katowic)
  Ceny od: 4 900/m2
  Park Bażantów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 64 - 91 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Opal Maksimum

Opis Inwestycji

W trzech pięciokondygnacyjnych budynkach tworzących inwestycję powstały mieszkania spełniające wszelkie potrzeby mieszkańców, seniorów. Budynki są wyposażone w komfortowe ciche windy, podjazdy, komórki lokatorskie. Doskonała termika budynku, ekonomiczne i niezależne ogrzewanie zapewniają wysoki standard cieplny przy niskich kosztach. Dla zmotoryzowanych urządzono parking oraz miejsca z wiatami garażowymi.Enklawa Kryształowa to unikalne miejsce położone w centrum tętniącego życiem osiedla Bażantowo. Mieszkańcy enklawy mogą cieszyć się pełną samodzielnością, a jednocześnie czuć się bezpiecznie, jak mało kto. Tutaj znajdą prywatność i możliwość pełnej integracji.

Inwestycja Enklawa Kryształowa znajduje się w Zespole Dzielnic Południowych, ul. Zabłockiego 24 (7.8 km od centrum Katowic), sprzedaż prowadzi Platforma Mieszkaniowa

Inwestycja Enklawa Kryształowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 54 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Enklawa Kryształowa pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 51 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 6 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie 8 900 - 12 900 zł.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 54 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: 8 900 - 12 900 zł.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: 36 000 - 60 000 zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Enklawa Kryształowa

Katowice to miasto w województwie Śląskim o powierzchni 164 km kw i liczbie mieszkańców 320 tys. Zabudowa miasta to głównie powojenne bloki i typowe dla Śląska zabytkowe kamienice. Katowice dzielą się na dzielnice, pogrupowane w zespoły dzielnic: północny, śródmiejski, południowy, wschodni i zachodni. Miasto jest wojewódzkim centrum medycznym, z 18-toma szpitalami, w tym Centralnym Szpitalem Klinicznym im. Kornela Gibińskiego, Szpitalem Klinicznym im. Andrzeja Mieleckiego, Uniwersyteckim Centrum Okulistyki i Onkologii, Szpitalem Klinicznym nr 6 czy Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka. Działają tu też liczne uniwersytety, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki, Akademia Sztuk Pięknych czy wydziały Politechniki Śląskiej.

Komunikacja

W Katowicach działa stacja kolejowa Katowice Główne (jedna z największych w Polsce), na której zatrzymują się wszystkie pociągi dalekobieżne, a także kilka mniejszych stacji kolejowych. Lotnisko Katowice-Pyrzowice znajduje się w odległości ok. 10 km od granic dzielnicy. Przez miasto biegnie autostrada A4, trasa E20, która zaczyna się we Francji, trasa E462 Polska-Czechy i trasa E75 kończąca bieg w Grecji. Po mieście kursują tramwaje i autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Enklawa Kryształowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Enklawa Kryształowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piotrowice Cmentarz.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Kryształowa znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczna Specjalistyczna Poradnia Psychologicno - Pedagogiczna Centrum Diagnostyki i Terapii In Corpore w odległości 170 m, Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Fundacji In Corpore w odległości 170 m, Niepubliczne Przedszkole Językowe Mundo Marino w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Enklawa Kryształowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Signum w odległości 80 m, Centrum Zdrowia Kobiety w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Enklawa Kryształowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 30 m znajduje się Piekarnia-Cukiernia Wygorzele, w odległości 80 m znajduje się Ekodelikatesy Natura i Zdrowie, w odległości 170 m znajduje się Carrefour Bażantowo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Enklawa Kryształowa w odległości 380 m znajduje się Bażantowo, w odległości 380 m znajduje się Bażantowo.

Data publikacji: 20.05.2015

Data aktualizacji: 03.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie