Ziemowita 4a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Paradox Investment

Warszawa, Targówek, Targówek Fabryczny, ul. Ziemowita 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 548 ofert w najbliższej okolicy!

Ziemowita 4a

6 zdjęć

Ziemowita 4a
Ziemowita 4a
Ziemowita 4a
Ziemowita 4a

Najbliższe inwestycje

 • Szwedzka 4

  SP Invest

 • Stalowa 65

  Agmet Sp. z o.o.

 • Praga Deco
  Pod wynajem

  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Kawalerki w kamienicy, blisko centrum Warszawy.

Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku.

Budynek jest mieści się po praskiej stronie Wisły, w pobliżu otwieranej wkrótce stacji metra i jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy.

Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach już od 14 do 40m2.

Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w 2019 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków.

Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych

• wszystkie instalacje zostały wymienione

• centralne ogrzewanie

• Wysokość mieszkań ok. 2,80 m

• głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe

• prawdziwe cegły miejscami celowo odsłonięte dla nadania klimatu

Inwestycja Ziemowita 4a znajduje się na Targówku Fabrycznym, ul. Ziemowita 4 (5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment

Inwestycja Ziemowita 4a została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4a pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 28 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 522 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wylewki, nowe tynki, nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje wodne, nowe instalacje kanalizacyjne, nowe kaloryfery, nowe okna, nowe drzwi. Klatka schodowa po rewitalizacji, mozaiki na podłodze, schody z nową glazurą, odtworzona kuta balustrada, drewniane poręcze schodów, wysokiej jakości białe drzwi antywłamaniowe.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica usytuowana po praskiej stronie Wisły, u zbiegu Trasy Świętokrzyskiej i Alei Solidarności, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Bardzo blisko jest stąd do centrum Warszawy. W najbliższej okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola. Położona na granicy Targówka i Pragi Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki, jak i piękny Park Michałowski. To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - zaledwie 1,2km od Stacji metra Szwedzka, ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ziemowita 4a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Ziemowita 4a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Ziemowita 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 185 w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 450 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ziemowita 4a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Kaufland, w odległości 370 m znajduje się Circle K, w odległości 500 m znajduje się Amic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie.

Data publikacji: 10.06.2019
Data aktualizacji: 10.05.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: