Ziemowita 4a

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezParadox Investment

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 593 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Szwedzka 4(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, ul. Szwedzka 4 (4.2 km od centrum Warszawy)
  Szwedzka 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 5
  Powierzchnia: 46 - 108 m2
  Liczba pokoi: 2 - 5
  SP Invest
 • Metro Targówek(1.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy)
  Metro Targówek
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 4
  Powierzchnia: 75 m2
  Liczba pokoi: 3
  RSM Praga
 • Praga Deco(1.2 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Kamionek, ul. Żupnicza (5 km od centrum Warszawy)
  Praga Deco
  Termin oddania: 4 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 97
  Powierzchnia: 35 - 89 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 34 oferty
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Kawalerki w kamienicy, blisko centrum Warszawy.Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku.Budynek jest mieści się po praskiej stronie Wisły, w pobliżu otwieranej wkrótce stacji metra i jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy.Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach już od 14 do 40m2.Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w 2019 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków.Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych• wszystkie instalacje zostały wymienione• centralne ogrzewanie• Wysokość mieszkań ok. 2,80 m• głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe• prawdziwe cegły miejscami celowo odsłonięte dla nadania klimatu

Inwestycja Ziemowita 4a znajduje się na Targówku Fabrycznym, ul. Ziemowita 4 (5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment

Inwestycja Ziemowita 4a została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4a pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 25 do 28 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 522 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Wylewki, nowe tynki, nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje wodne, nowe instalacje kanalizacyjne, nowe kaloryfery, nowe okna, nowe drzwi. Klatka schodowa po rewitalizacji, mozaiki na podłodze, schody z nową glazurą, odtworzona kuta balustrada, drewniane poręcze schodów, wysokiej jakości białe drzwi antywłamaniowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Ziemowita 4a

Kamienica usytuowana po praskiej stronie Wisły, u zbiegu Trasy Świętokrzyskiej i Alei Solidarności, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta. Bardzo blisko jest stąd do centrum Warszawy. W najbliższej okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola. Położona na granicy Targówka i Pragi Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki, jak i piękny Park Michałowski. To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy. Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - zaledwie 1,2km od Stacji metra Szwedzka, ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ziemowita 4a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Ziemowita 4a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Ziemowita 04.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 185 w odległości 380 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 450 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 5 w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ziemowita 4a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Kaufland, w odległości 370 m znajduje się Circle K, w odległości 500 m znajduje się Amic.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie.

Data publikacji: 10.06.2019

Data aktualizacji: 10.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie