Ziemowita 4a

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ziemowita, oferowane bezpośrednio przez

Paradox Investment

Warszawa, Targówek, Targówek Fabryczny, ul. Ziemowita 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ziemowita 4a

6 zdjęć

Ziemowita 4a
Ziemowita 4a
Ziemowita 4a
Ziemowita 4a

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 11 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 522 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wylewki, nowe tynki, nowe instalacje elektryczne, nowe instalacje wodne, nowe instalacje kanalizacyjne, nowe kaloryfery, nowe okna, nowe drzwi. Klatka schodowa po rewitalizacji, mozaiki na podłodze, schody z nową glazurą, odtworzona kuta balustrada, drewniane poręcze schodów, wysokiej jakości białe drzwi antywłamaniowe.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kawalerki w kamienicy, blisko centrum Warszawy.

Kamienica przy Ziemowita 4 powstała w latach 30 tych XX wieku.

Budynek jest mieści się po praskiej stronie Wisły, w pobliżu otwieranej wkrótce stacji metra i jest świetnie skomunikowany z centrum Warszawy.

Doskonale zaplanowane rozkłady mieszkań o metrażach już od 14 do 40m2.

Ta modernistyczna, ponadczasowa kamienica przeszła w 2019 roku całkowitą rewitalizację, wymianę wszystkich instalacji, podłóg, tynków.

Mieszkania po remoncie stanowią bardzo atrakcyjną ofertę inwestycyjną.

Zachowane zostały oryginalne elementy wystroju części wspólnych

• wszystkie instalacje zostały wymienione

• centralne ogrzewanie

• Wysokość mieszkań ok. 2,80 m

• głównie małe mieszkania jedno i dwupokojowe

• prawdziwe cegły miejscami celowo odsłonięte dla nadania klimatu

Inwestycja Ziemowita 4a znajduje się na Targówku Fabrycznym, ul. Ziemowita 4 (5 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Paradox Investment.

Inwestycja Ziemowita 4a została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ziemowita 4a nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kamienica usytuowana po praskiej stronie Wisły, u zbiegu Trasy Świętokrzyskiej i Alei Solidarności, w punkcie znakomicie skomunikowanym z resztą miasta.

Bardzo blisko jest stąd do centrum Warszawy.

W najbliższej okolicy można znaleźć liczne sklepy, restauracje, apteki, szkoły i przedszkola.

Położona na granicy Targówka i Pragi Kamienica w swej bezpośredniej bliskości ma zarówno przystanki, jak i piękny Park Michałowski.

To lokalizacja skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w miejscu skąd bardzo szybko jest dojechać do centrum stolicy.

Bardzo dobra komunikacja z Centrum miasta - zaledwie 1,2km od Stacji metra Szwedzka, ok.3,5km od starego miasta. 4km od Centrum, przystanek 1min pieszo.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ziemowita 4a?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ziemowita 4a mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1020 metrów od inwestycji Ziemowita 4a znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Targówek Mieszkaniowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ziemowita 4a znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 185 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie w odległości 345 m, przedszkole w odległości 359 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 354 w odległości 436 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Ziemowita 4a jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medent w odległości 380 m, Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego w odległości 498 m, Przychodnia Remiszewska w odległości 912 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Ziemowita 4a składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 181 m znajduje się Kaufland, w odległości 445 m znajduje się Biedronka, w odległości 536 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ziemowita 4a w odległości 147 m znajduje się boisko / kort, w odległości 341 m znajduje się boisko / kort, w odległości 418 m znajduje się DOSiR „Prawy Brzeg” Boisko piłkarskie.

Data publikacji: 10.06.2019
Data aktualizacji: 10.05.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: