Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Tre Mare Residence

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Jelitkowska, oferowane bezpośrednio przez

NDI Development

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, ul. Jelitkowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Tre Mare ResidenceTre Mare Residence

12 zdjęć

Tre Mare Residence
Tre Mare Residence
Tre Mare Residence
Tre Mare Residence

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • usługi concierge
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw
  • sauna
  • sala fitness

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 63 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Wyjątkowa architektura, najwyższej jakości wykończenie, dopracowane w każdym detalu części wspólne zapewnią zarezerwowane tylko dla nielicznych poczucie komfortu i luksusu.

Na najwyższych piętrach znajdują się między innymi dwupoziomowe, przestronne penthouse’y z otwartą antresolą, dzięki której salony mają nawet 6 metrów wysokości.

Apartamenty wyróżniają również ogromne przeszklenia, o powierzchni nawet 18 m2, które znajdują się nie tylko w pokojach z widokiem na morze, ale także w innych pomieszczeniach.

Rezydencja wykończona jest przy użyciu wysokiej klasy materiałów i z dbałością o szczegóły, dzięki czemu tworzy spójną, estetyczną całość.

Na najwyższych piętrach Tre Mare Residence znajdują się ekskluzywne, dwupoziomowe penthouse'y z niezwykłym widokiem na morze o powierzchni od 215 do 235 m2.

Właściciele penthouse’ów oraz apartamentów na najwyższej kondygnacji otrzymują prywatne tarasy dachowe o powierzchni ponad 100 m2. Z kolei mieszkańcy apartamentów na parterze mają do dyspozycji ogrody, których wielkość sięga nawet 150 m2. Właściciele Penthouse’ów mogą zamówić wejście bezpośrednio z windy, co zapewni im większą prywatność i podkreśli luksusowy charakter ich nieruchomości. Penthouse to nie tylko codzienny luksus, ale także spokój i imponujące widoki na morze.

Inwestycja Tre Mare Residence znajduje się w Żabiance-Wejhera-Jelitkowie-Tysiącleciu, ul. Jelitkowska (9.3 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez NDI Development.

Inwestycja Tre Mare Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 63 nowych apartamentów znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Tre Mare Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców NDI Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja znajduje się na granicy Sopotu i Gdańska, w odległości 200m od Plaży.

Bliskość Sopotu gwarantuje dostęp do infrastruktury uzdrowiskowej, szerokiej palety restauracji i bogatego życia nocnego.

W okolicy inwestycji znajdziemy również dogodne rozwiązania komunikacyjne, tereny zielone oraz szkoły.

Niewielkie (2 km kw) osiedle Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia mieści się w kwadracie ograniczonym oz zachodu torami przy stacji Gdańsk Żabianka, od południa Potokiem Oliwskim, od Wschodu plażą i Morzem Bałtyckim a od północy ul. Droga Zielona, za którą zaczyna się Sopot. Na tym terenie mieszka 18 500 mieszkańców. Na osiedla składają się głównie domy jednorodzinne i niska zabudowa bloków. Największą atrakcją(poza licznymi parkami, takimi jak Park Przymorze czy Park Jelitkowski) jest Ergo Arena, na której odbywają się najważniejsze mecze piłkarskie. Główną arterią dzielnicy jest ul. Pomorska wzdłuż której biegnie linia tramwajowa zakończona pętlą. Za zachodnią granicą dzielnicy ciągną się Lasy Oliwskie, hala Olivia a także Ogród Zoologiczny. Do najbliższego kina (Helion, Multikino) a także muzeum (Muzeum Etnograficzne, oddział Muzeum Sztuki Współczesnej) od granic dzielnicy jest 2 km.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Tre Mare Residence?

Główną ulicą osiedla jest ul. Pomorska, która umożliwia dojazd do pozostałych dzielnic Gdańska. Ruch w kierunku Sopotu możliwy jest głównie dzięki stacji SKM Gdańsk Żabianka. Na terenie dzielnicy kursują również tramwaje. Port lotniczy im. Lecha Wałęsy mieści się w odległości ok. 5 km na południe od osiedla Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Tre Mare Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1562 metrów od inwestycji Tre Mare Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Żabianka - AWFiS.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Tre Mare Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Tre Mare Residence znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 77 w odległości 505 m, przedszkole w odległości 623 m, Przedszkole nr 60 im. Jana Brzechwy w odległości 642 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Tre Mare Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: SP ZOZ Sanatorium Uzdrowiskowe MSWiA w Sopocie w odległości 461 m, Wojewódzka Poradnia Leczenia Zeza i Niedowidzenia w odległości 811 m, Dom Medyczny „Gospody” w odległości 811 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Tre Mare Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 46 m znajduje się Żabka, w odległości 602 m znajduje się Sklep Zajezdnia, w odległości 819 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Tre Mare Residence w odległości 158 m znajduje się boisko / kort, w odległości 175 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 09.12.2015
Data aktualizacji: 24.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023