Fama Jeżyce

Pod wynajem

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMonday Development Sp. z o.o.

Ceny od: 7 950 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce dostępnych jest 11 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
C2/U6 - GASTRO
84,04 m²
Parter
D/U16
26,26 m²
Parter
D/U11
31,11 m²
Parter
D/U14
31,62 m²
Parter
D/U10
53,52 m²
Parter
D/U13
67,22 m²
Parter
D/U9
68,69 m²
Parter
D/U12-GASTRO
60,56 m²
Parter
D/U15-GASTRO
70,24 m²
Parter
D/U8
71,65 m²
Parter
C2/U7
88,26 m²
Parter

Opis Inwestycji

Fama Jeżyce

Przedstawiamy Państwu lokale usługowe w klimatycznej poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Poznaniacy i przyjezdni bardzo chętnie tutaj bywają, ponieważ miejsce przyciąga oryginalnymi wydarzeniami oraz bogatą infrastrukturą gastronomiczno – usługową. Ta niebanalna lokalizacja pomoże przyciągnąć wielu klientów. Tutaj w otoczeniu nowoczesnej architektury i zieleni będzie mógł rozwijać się niejeden nowy biznes. Lokale usługowe w inwestycji Fama Jeżyce to powierzchnie liczące od 26.26 do 88.26 m2. Ich wnętrza zaprojektowano zgodnie z nowoczesnymi standardami tak, aby tworzyły komfortowe miejsce do codziennej pracy i były atrakcyjne użytkowo. Ich układ pozwoli na dowolną aranżacje przestrzeni zgodnie z wymaganiami przyszłych właścicieli. Stale rozwijająca się okolica a wraz z nią przybywający nowi mieszkańcy sprzyjać będzie rozwojowi biznesu o różnorodnym charakterze.O deweloperzeMonday Development - firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1100 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

Inwestycja Fama Jeżyce znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Monday Development Sp. z o.o..

Inwestycja Fama Jeżyce jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce pozostało na sprzedaż 11 lokali użytkowych o powierzchniach od 26 do 88 metrów kwadratowych w cenie od 7 950 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Monday Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 11 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 26 do 88 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 208 767 do 701 667 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 950 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.
Oferty pod inwestycje:

W inwestycji Fama Jeżyce znajdują się 3 oferty rekomendowane do zakupu pod przyszły wynajem.

Lokalizacja inwestycji Fama Jeżyce

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fama Jeżyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Fama Jeżyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fama Jeżyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie