Fama Jeżyce

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego
Ceny od: 7 950 zł netto/m2
Fama Jeżyce

3 zdjęcia

Fama Jeżyce
Fama Jeżyce
Fama Jeżyce

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce dostępna jest 1 oferta

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
D/U9
68,69 m²
Parter

Opis Inwestycji

Fama Jeżyce logo

Przedstawiamy Państwu lokale usługowe w klimatycznej poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Poznaniacy i przyjezdni bardzo chętnie tutaj bywają, ponieważ miejsce przyciąga oryginalnymi wydarzeniami oraz bogatą infrastrukturą gastronomiczno – usługową. Ta niebanalna lokalizacja pomoże przyciągnąć wielu klientów. Tutaj w otoczeniu nowoczesnej architektury i zieleni będzie mógł rozwijać się niejeden nowy biznes. Lokale usługowe w inwestycji Fama Jeżyce to powierzchnie liczące od 26.26 do 88.26 m2. Ich wnętrza zaprojektowano zgodnie z nowoczesnymi standardami tak, aby tworzyły komfortowe miejsce do codziennej pracy i były atrakcyjne użytkowo. Ich układ pozwoli na dowolną aranżacje przestrzeni zgodnie z wymaganiami przyszłych właścicieli. Stale rozwijająca się okolica a wraz z nią przybywający nowi mieszkańcy sprzyjać będzie rozwojowi biznesu o różnorodnym charakterze.

O deweloperze

Monday Development - firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1100 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

Inwestycja Fama Jeżyce znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania), jest realizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 69 metrów kwadratowych, w cenie od 7 950 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Monday Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, winda, rowerownia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych:
69 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się na poziomie 546 085 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 950 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fama Jeżyce?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fama Jeżyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Fama Jeżyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Polna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fama Jeżyce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w odległości 370 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 106 w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fama Jeżyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 20.09.2021
Fama Jeżyce logo

Martyna Walkowiak

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ul. Piątkowska 116, Poznań

Od dnia 4.05.2020 r. nasze Biuro Sprzedaży w pełni funkcjonuje w standardowych godzinach pracy.

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: