Fama Jeżyce

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Dąbrowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Monday Development Sp. z o.o.

Poznań, Jeżyce, Osiedle Jeżyce, ul. Dąbrowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Fama Jeżyce

3 zdjęcia

Fama Jeżyce
Fama Jeżyce
Fama Jeżyce

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 300 do 320 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Fama Jeżyce logo

Przedstawiamy Państwu lokale usługowe w klimatycznej poznańskiej dzielnicy Jeżyce. Poznaniacy i przyjezdni bardzo chętnie tutaj bywają, ponieważ miejsce przyciąga oryginalnymi wydarzeniami oraz bogatą infrastrukturą gastronomiczno – usługową. Ta niebanalna lokalizacja pomoże przyciągnąć wielu klientów. Tutaj w otoczeniu nowoczesnej architektury i zieleni będzie mógł rozwijać się niejeden nowy biznes. Lokale usługowe w inwestycji Fama Jeżyce to powierzchnie liczące od 26.26 do 88.26 m2. Ich wnętrza zaprojektowano zgodnie z nowoczesnymi standardami tak, aby tworzyły komfortowe miejsce do codziennej pracy i były atrakcyjne użytkowo. Ich układ pozwoli na dowolną aranżacje przestrzeni zgodnie z wymaganiami przyszłych właścicieli. Stale rozwijająca się okolica a wraz z nią przybywający nowi mieszkańcy sprzyjać będzie rozwojowi biznesu o różnorodnym charakterze.

O deweloperze

Monday Development - firma deweloperska obecna na poznańskim rynku nieruchomości od 2003 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności wybudowała i oddała do użytku ponad 1100 mieszkań oraz 4 tys. m2 powierzchni biurowej. Firma znana jest z realizacji zarówno kameralnych projektów jak i większych kompleksów mieszkaniowych. Spółka jest częścią grupy Unidevelopment S.A.

Inwestycja Fama Jeżyce znajduje się na Jeżycach, ul. Dąbrowskiego (2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Monday Development Sp. z o.o.

Inwestycja Fama Jeżyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Fama Jeżyce nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Monday Development Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Fama Jeżyce?

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Fama Jeżyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1580 metrów od inwestycji Fama Jeżyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Fama Jeżyce znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce znajdują się 33 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 150 m, Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 107 im. Arkadego Fiedlera w odległości 190 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Fama Jeżyce jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stom-Lab w odległości 430 m, Bamberski Dwór w odległości 440 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 700 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Fama Jeżyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Biedronka, w odległości 230 m znajduje się Żabka, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Fama Jeżyce w odległości 200 m znajduje się boisko / kort, w odległości 350 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 26.10.2020
Data aktualizacji: 26.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: