ATAL Warta Towers

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Rataje, oferowane bezpośrednio przez

ATAL S.A.

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Rataje 166

Ceny od: 7 995 zł/m2
ATAL Warta Towers

4 zdjęcia

ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

225/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

18

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Lokale użytkowe w inwestycji (1)

od 7 995 zł/m2

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Poznań Starołęka - 1748 m

Przystanek Tramwajowy - 101 m

Przystanek Autobusowy - 228 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

7 placówek medycznych, 27 placówek edukacyjnych, 7 kawiarni i restauracji, 19 sklepów, 55 obiektów sportowych, 54 place zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 352 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Wykończenie BASIC +999 zł/m2 Wykończenie OPTIMUM +1 249 zł/m2 Wykończenie PREMIUM +1 499 zł/m2

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy

Powierzchnie lokali użytkowych:

225 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się na poziomie 1 796 636 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 7 995 zł/m².

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

ATAL Warta Towers to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa nieopodal brzegu Warty w Poznaniu. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto sprawi, że będzie to wymarzony adres dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i wody. Znakomite połączenia z miastem, liczne sklepy, lokale usługowe, atrakcje i rozwijająca się okolica, pełnymi garściami czerpiąca z zalet przepływającej tędy rzeki, zapewnią przyszłym mieszkańcom niezbędne na co dzień wygody i relaks w wolnym czasie.

ATAL Warta Towers

Kraniec Rataj przy rondzie Starołęka staje się jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznaniu. U progu dawnej dzielnicy przemysłowej czuć dziś, jak energia miasta harmonijnie przeplata się z ciszą i spokojem otulonego przyrodą zakątka w pobliżu rzeki.

W tym fenomenalnym miejscu, przy ul. Rataje 166, powstanie inwestycja mieszkaniowa ATAL Warta Towers. Na 17 piętrach budynku o nietuzinkowej, eleganckiej bryle przewidziano 15 lokali handlowo-usługowych oraz 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, ustawne, zaprojektowane z troską o ergonomię, piękną aranżację i dużą ilość światła dziennego (na co wpłynie optymalne zorientowanie budynku), mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do lokali mieszkalnych będą przynależeć tarasy, zachęcające do stworzenia przytulnej, zielonej strefy wypoczynkowej. Budynek ATAL Warta Towers zostanie wyposażony także w windy, dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Na parterze mieszkańcy znajdą sklepy oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej – 305 miejsc postojowych, pomieszczenie oraz stojaki na rowery. W budynku zaplanowano również 184 komórki lokatorskie.

Inwestycja ATAL Warta Towers znajduje się na Ratajach, ul. Rataje 166 (3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja ATAL Warta Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 352 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji ATAL Warta Towers w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 225 metrów kwadratowych, w cenie od 7 995 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Warta Towers?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Warta Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1748 metrów od inwestycji ATAL Warta Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Starołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Warta Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Warta Towers znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 76 m, Zespół Szkół Samochodowych im. inż. Tadeusza Tańskiego w odległości 76 m, Przedszkole nr 114 im. Pinokio w odległości 437 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ATAL Warta Towers jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Certus w odległości 487 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 643 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 646 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Warta Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 169 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 319 m znajduje się Biedronka, w odległości 321 m znajduje się Carrefour Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Warta Towers w odległości 121 m znajduje się boisko / kort, w odległości 150 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 161 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.12.2018
Data aktualizacji: 29.02.2024
ATAL S.A. logo

ATAL S.A.

Adres biura sprzedaży:

ul. Chwaliszewo 62/U1, 61-105 Poznań

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Artykuły powiązane:

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: