ATAL Warta Towers

4 zdjęcia

ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers
ATAL Warta Towers

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji ATAL Warta Towers dostępna jest 1 oferta

 • 11 pokój
 • 22 pokoje
 • 33 pokoje
 • 44 pokoje
 • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 18 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 352 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

*Wykończenie Standard 1000zł/m2 *Wykończenie Standard Plus 1100zł/m2 *Wykończenie VIP 1200zł/m2

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne .
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępny jest 1 lokal użytkowy.

Powierzchnie lokali użytkowych:

225 m².

Ceny lokali użytkowych:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

ATAL Warta Towers to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa nieopodal brzegu Warty w Poznaniu. Atrakcyjne położenie w dzielnicy Nowe Miasto sprawi, że będzie to wymarzony adres dla osób ceniących miejski styl życia w klimatycznym otoczeniu zieleni i wody. Znakomite połączenia z miastem, liczne sklepy, lokale usługowe, atrakcje i rozwijająca się okolica, pełnymi garściami czerpiąca z zalet przepływającej tędy rzeki, zapewnią przyszłym mieszkańcom niezbędne na co dzień wygody i relaks w wolnym czasie.

ATAL Warta Towers

Kraniec Rataj przy rondzie Starołęka staje się jedną z najbardziej perspektywicznych lokalizacji w Poznaniu. U progu dawnej dzielnicy przemysłowej czuć dziś, jak energia miasta harmonijnie przeplata się z ciszą i spokojem otulonego przyrodą zakątka w pobliżu rzeki.

W tym fenomenalnym miejscu, przy ul. Rataje 166, powstanie inwestycja mieszkaniowa ATAL Warta Towers. Na 17 piętrach budynku o nietuzinkowej, eleganckiej bryle przewidziano 15 lokali handlowo-usługowych oraz 352 mieszkania o metrażu od 26 do 108 mkw. i liczbie pokoi od 1 do 4. Przestronne, ustawne, zaprojektowane z troską o ergonomię, piękną aranżację i dużą ilość światła dziennego (na co wpłynie optymalne zorientowanie budynku), mieszkania zapewnią wysoki komfort życia i poczucie codziennej harmonii. Do lokali mieszkalnych będą przynależeć tarasy, zachęcające do stworzenia przytulnej, zielonej strefy wypoczynkowej. Budynek ATAL Warta Towers zostanie wyposażony także w windy, dostosowane do potrzeb rodziców z wózkami i osób niepełnosprawnych. Na parterze mieszkańcy znajdą sklepy oraz lokale usługowe, a na kondygnacji podziemnej – 305 miejsc postojowych, pomieszczenie oraz stojaki na rowery. W budynku zaplanowano również 184 komórki lokatorskie.

Inwestycja ATAL Warta Towers znajduje się na Ratajach, ul. Rataje 166 (3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez ATAL S.A.

Inwestycja ATAL Warta Towers została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 352 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji ATAL Warta Towers w sprzedaży jest 1 nowy lokal użytkowy o powierzchni 225 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli ATAL S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji ATAL Warta Towers?

Przyszli mieszkańcy inwestycji ATAL Warta Towers mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji ATAL Warta Towers znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rondo Starołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji ATAL Warta Towers znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Warta Towers znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Samochodowych w odległości 180 m, Branżowa Szkoła I Stopnia Nr 9 w Poznaniu w odległości 180 m, Technikum Samochodowe w Poznaniu w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ATAL Warta Towers składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 290 m znajduje się Pasaż Rondo, w odległości 320 m znajduje się Carrefour Market, w odległości 350 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji ATAL Warta Towers w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 06.12.2018
Data aktualizacji: 27.10.2022

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ratajach

Oferty na Ratajach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: