Pułtuska 9

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezMJ Developer Sp. z o.o.

Ceny od: 9 000 zł brutto/m2

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Pułtuska 9 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
4
5
105,82 m²
2
962 962 zł9 100 zł/m²

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja przy ul. Pułtuskiej 9 na Warszawskim Grochowie to oryginalnie zaprojektowany niewielki budynek o zgrabnych proporcjach z optymalnym położeniem względem stron świata oraz nowoczesną elewacją. Budynek trzy piętrowy z 5 apartamentami oraz miejscami postojowymi w garażu, który jest usytuowany w parterze. Przestronne apartamenty w kameralnej i cichej okolicy.• Butikowa kamienica z nowoczesną elewacją• 4 kondygnacyjny budynek z garażem w parterze• 5 mieszkań o metrażach od 68,97 m2 do 105 m2• Mieszkania od 3 do 5 pokoi• Funkcjonalne rozkłady oferujące możliwość dowolnej aranżacji• 2 apartamenty na kondygnacji• Zakończenie inwestycji Q3 2020

Inwestycja Pułtuska 9 znajduje się na Grochowie, ul. Pułtuska 9 (6.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera MJ Developer Sp. z o.o..

Inwestycja Pułtuska 9 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych mieszkań w tym 3 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Pułtuska 9 pozostało na sprzedaż 1 mieszkanie o powierzchni 106 metrów kwadratowych w cenie od 9 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 106 m2 w cenie od 962 962 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper MJ Developer Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 5 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 266 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Garaż na poziomie 0.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, rowerownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie w tym 1 lokal typu apartament.
Powierzchnie mieszkań: 106 m2.
Liczba pokoi:dostępne są mieszkania 5-pokojowe.
Ceny mieszkań (brutto):
  • kształtują się na poziomie 962 962 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 000 do 9 100 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy i gwarancję ubezpieczeniową.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Pułtuska 9

• Doskonała komunikacja miejska: autobusy, tramwaje • Kilka Parków w sąsiedztwie • Rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa • Wiele obiektów kulturalnych w okolicy: nowe kluby, restauracje, galeria i pracownie artystyczne • Kilka minut od Placu Szembeka oraz Promenady

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Pułtuska 9 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Pułtuska 9 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wspólna Droga 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Pułtuska 9 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w odległości 100 m, Szkoła Podstawowa Specjalna nr 5 w odległości 100 m, Szkoła Specjalna Przysposabiająca do Pracy nr 6 w odległości 100 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Pułtuska 9 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Petra Medica w odległości 180 m, Reh-Medica w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Pułtuska 9 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Minimarket "U Roberta", w odległości 140 m znajduje się Rafał, w odległości 140 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Pułtuska 9 w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 270 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.05.2020

Data aktualizacji: 05.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie