WOW Wola

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sowińskiego, oferowane bezpośrednio przez

Metropolis Investments

Warszawa, Wola, Odolany, ul. Sowińskiego 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 123 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

WOW Wola

5 zdjęć

WOW Wola
WOW Wola
WOW Wola
WOW Wola

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • usługi concierge
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 108 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 279 do 300 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Na Woli, u zbiegu ulic Jana Kazimierza i gen. Józefa Sowińskiego, powstanie nowoczesny apartamentowiec WoW Wola. Projekt idealnie wpisuje się w urzekający, modernistyczny charakter dzielnicy. Geometria, szkło i metal tworzące elegancką bryłę budynku, a wokół zieleń i kilometry tras rowerowych – to połączenie doskonałe.

W budynku znajdzie się 108 mieszkań, od jedno- po cztero- pokojowe w zróżnicowanych metrażach od 25 do 134 m2, a na parterze zlokalizowane zostaną 2 lokale usługowe. Każde mieszkanie charakteryzować się będzie funkcjonalnym rozkładem i przypisanym doń balkonem lub tarasem. Do dyspozycji mieszkańców przewidziano reprezentacyjne lobby oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym.

Inwestycja WOW Wola znajduje się na Odolanach, ul. Sowińskiego 18 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Metropolis Investments.

Inwestycja WOW Wola została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 108 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji WOW Wola nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Metropolis Investments przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Wola, to dzielnica przyjazna mieszkańcom. W swojej zurbanizowanej części zapewnia pełną paletę usług obejmującą szkoły, przedszkola, placówki medyczne i kulturalne oraz liczne restauracje i tereny zielone. Bliskie sąsiedztwo Śródmieścia przyciąga inwestorów i sprawia, że WoW Wola to miejsce atrakcyjne także pod kątem wynajmu.

Z WoW Wola szybko i bez problemu dotrzesz w dowolne miejsce stolicy korzystając z bogatej sieci połączeń autobusowych, tramwajowych oraz metra.

Dojazd do centrum samochodem zajmuje 15 minut, a szybki dostęp do obwodnicy i trasy S8 zapewnia wygodną komunikację z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Znajdująca się w lewobrzeżnej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Śródmieścia, dzielnica Wola należy do najgęściej i najliczniej zaludnionych rejonów miasta. Dawny teren przemysłowy, na którym niegdyś powstały wielkie blokowiska, do dnia dzisiejszego stanowi skupisko wysokościowców. Współczesna architektura to przede wszystkim nowoczesne, postmodernistyczne biurowce, jak Atrium, budynki Kredyt Banku czy najwyższy na Woli drapacz – Warsaw Trade Tower. Atrakcyjne położenie dzielnicy sprzyja również dynamicznemu rozwojowi wysokiego budownictwa mieszkaniowego. Współczesna Wola to także ważny ośrodek życia kulturalnego, gdyż znajdują się tu znane w kraju i na świecie placówki muzealne: Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Historii Żydów Polskich oraz Muzeum Więzienia Pawiak, a ponadto: teatry, galerie sztuki i klubokawiarnie. Na tereny zielone dzielnicy składają się 4 parki i Lasek na Kole, a najważniejsze arterie to Al. Jana Pawła II i Trasa W-Z.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji WOW Wola?

Wielkim atutem Woli jest położenie w sąsiedztwie Śródmieścia, toteż dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych, tramwajowych czy II linii metra nie stanowi problemu. Trasa W-Z oraz Al. Jana Pawła II to najważniejsze arterie tej części stolicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji WOW Wola mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2010 metrów od inwestycji WOW Wola znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Księcia Janusza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji WOW Wola znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji WOW Wola znajduje się 26 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 426 w odległości 70 m, przedszkole w odległości 80 m, Zielona Żyrafa w odległości 80 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji WOW Wola jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 160 m, Martik w odległości 170 m, Fab Med w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji WOW Wola składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Bacówka, w odległości 160 m znajduje się Tak Wolę.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji WOW Wola w odległości 100 m znajduje się boisko / kort, w odległości 100 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 130 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 18.06.2020
Data aktualizacji: 21.07.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: