Ostoja Drzymały

Oferta archiwalna

Warszawa, Ursus, Czechowice, ul. Drzymały 7

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 18 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Ostoja Drzymały

9 zdjęć

Ostoja Drzymały
Ostoja Drzymały
Ostoja Drzymały
Ostoja Drzymały

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 40 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada (40)

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca) .
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc) .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Opis inwestycji

Inwestycja „Ostoja Drzymały” to jeden kameralny budynek mieszkalny, usytuowany w spokojnej okolicy, w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego. Na ogrodzonej działce o powierzchni 2450m2, zaprojektowano budynek wielorodzinny sześciokondygnacyjny z garażem podziemnym o powierzchni zabudowy 880m2. W budynku wydzielono 40 mieszkań o powierzchniach od 41m2 do 97 m2, 40 komórek lokatorskich, 50 miejsc garażowych i 4 miejsca postojowe naziemne. Garaż podziemny skomunikowany jest z pozostałymi 5 kondygnacjami klatką schodową oraz windą osobową.

Wszystkie lokale posiadają balkony lub tarasy, otwarte lub zabudowane, a lokale usytuowane na parterze posiadają przynależne ogródki lokatorskie.

Wejście na posesję oraz wjazd do garażu podziemnego zostały zlokalizowane od strony ul. Drzymały. Do budynku planowane jest

podłączenie: energii elektrycznej, wody i kanalizacji, gazu (tylko do kotłowni) oraz światłowodowego przyłącza telekomunikacyjnego.

Inwestycja Ostoja Drzymały znajduje się na Czechowicach, ul. Drzymały 7 (9.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez L&S Homes Sp. z o.o.

Inwestycja Ostoja Drzymały została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 40 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Ostoja Drzymały nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców L&S Homes Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (4 miejsca)
  • miejsca postojowe podziemne (50 miejsc)

W inwestycji znajduje się 40 komórek lokatorskich.

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja „Ostoja Drzymały” jest usytuowana przy ul. Drzymały 7 w Ursusie. Ursus jest najmniejszą powierzchniowo dzielnicą Warszawy zlokalizowaną w jej południowo-zachodniej części. Dzielnica Ursus słynie z bezpieczeństwa, wszechobecnej zieleni i rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. W całej dzielnicy znajdują się 3 parki miejskie, liczne przedszkola, 4 szkoły podstawowe, 4 gimnazja, liceum ogólnokształcące, 2 kryte baseny, stadion piłkarski, siłownie oraz wiele prywatnych i publicznych zakładów opieki zdrowotnej. Sprawną komunikację Ursusa z pozostałą częścią Warszawy oraz z gminami ościennymi umożliwiają połączenia PKP i SKM, miejskie linie autobusowe oraz północna (S8) i południowa (S2) obwodnica Warszawy, połączone z autostradą A2. Na granicy dzielnicy Ursus i Dzielnicy Włochy zlokalizowana jest al. 4 czerwca 1989r., która umożliwia wyjazd z dzielnicy nie tylko w kierunku al. Jerozolimskich (Ochota i Centrum), ale też ul. Połczyńskiej (Bemowo i Wola). W odległości 120m od inwestycji znajduje się supermarket spożywczo-przemysłowy, w odległości 70m – park miejski, w odległości 700m stacja kolejowa PKP Ursus, w odległości 100m – dom kultury i komisariat policji, w odległości 300m - szkoła podstawowa, w odległości 400m – gimnazjum, w odległości 600m – ośrodek sportu i rekreacji z basenem i stadionem piłkarskim.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Ostoja Drzymały?

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Ostoja Drzymały mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Ostoja Drzymały znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sosnkowskiego 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Ostoja Drzymały znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Drzymały znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkola Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w odległości 280 m, Przedszkole nr 112 "Leśne Skrzaty" w odległości 280 m, Niepubliczne Przedszkole Qbuś w odległości 290 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Ostoja Drzymały w odległości 330 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Czechowicach

Oferty na Czechowicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: